Institution name: Default institution
Comments: Default comments

Table of contents

 

Default institution
ED30131534 - K31G1
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30131534 - K31G2
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30131534 - K31G3
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30141534 - K32G1
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30141534 - K32G2
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30151534 - K33
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30111634 - K34
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30121634 - K35
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
ETD2123 - Pengesanan Perkembangan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Mohd Noh Bin Abd Manap
FESS BK 08
--- ---
ETD2232 - Muzik Dan Pergerakan Kreatif Pendidikan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Siti Nur Ain Binti Wil (PT)
FESS BK 04
--- --- ---
Tuesday --- ---
ETD2263 - Children Literature Lecture
ESS(ED) - Uzzairah Nabila (PT)
FESS BS 5
--- ---
ETD1263 - Pengajaran Mikro Lecture
ESS(ED) - Raziah Binti Ramli (PT)
FESS BK 08
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ED30151634 - K38, ED30121634 - K35
ETD1232 - Perkembangan Bahasa Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Said Bin Darkasi
FESS BK 15
--- --- ---
Thursday ---
ETD2293 - Informasi Teknologi Untuk Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Muhammad Hilmi Bin Abdul Rashid
FESS BS 8
--- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30131634 - K36G1
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- ---
ETD2263 - Children Literature Lecture
ESS(ED) - Nur Farhana Bte Abd Wahid
FESS BS 4
--- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ---
ETD2132 - Penglibatan Ibu Bapa dan Guru Lecture
ESS(ED) - Said Bin Darkasi
FESS BK 17
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ETD2293 - Informasi Teknologi Untuk Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Rohazirah Bt Abd Rahim (PT)
FESS BK 10
--- --- ---
Thursday ---
ETD2173 - Pengurusan Pendidikan Khas Lecture
ESS(ED) - Irma Syuryani Binti Jaswir
FESS BK 19
--- --- ---
ETD2333 - Matematik Untuk Kanak-Kanak Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Nurhusna Binti Abd Malek
FESS BK 10
--- ---
Friday ---
ETD1263 - Pengajaran Mikro Lecture
ESS(ED) - Nurul Ain Bt Ismail
FESS BK 06
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30131634 - K36G2
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
ETD2263 - Children Literature Lecture
ESS(ED) - Nur Farhana Bte Abd Wahid
FESS BK 14
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- ---
ETD1263 - Pengajaran Mikro Lecture
ESS(ED) - Muhammad Hilmi Bin Abdul Rashid
FESS BK 37
--- ---
ETD2333 - Matematik Untuk Kanak-Kanak Prasekolah Lecture
SBD - Faizal Bin Yahaya
FESS BK 03
--- ---
Wednesday ---
ETD2293 - Informasi Teknologi Untuk Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Rohazirah Bt Abd Rahim (PT)
FESS BK 10
--- ---
ETD2173 - Pengurusan Pendidikan Khas Lecture
ESS(ED) - Irma Syuryani Binti Jaswir
FESS BK 08
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- ---
ETD2132 - Penglibatan Ibu Bapa dan Guru Lecture
ESS(ED) - Said Bin Darkasi
FESS BK 30
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30131634 - K36G3
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
ETD2173 - Pengurusan Pendidikan Khas Lecture
ESS(ED) - Irma Syuryani Binti Jaswir
FESS BK 41
--- ---
ETD1263 - Pengajaran Mikro Lecture
ESS(ED) - Raziah Binti Ramli (PT)
FESS BK 01
--- ---
Tuesday --- --- --- --- --- ---
ETD2263 - Children Literature Lecture
ESS(ED) - Uzzairah Nabila (PT)
FESS BK 07
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- ---
ETD2132 - Penglibatan Ibu Bapa dan Guru Lecture
ESS(ED) - Abu Bakar Yahaya
FESS BK 04
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- ---
ETD2333 - Matematik Untuk Kanak-Kanak Prasekolah Lecture
SBD - Faizal Bin Yahaya
FESS BK 04
--- ---
Friday ---
ETD2293 - Informasi Teknologi Untuk Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Nurhusna Binti Abd Malek
FESS BK 18
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30141634 - K37G1
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
ED30151634 - K38, ED30141634 - K37G1
ETD2132 - Penglibatan Ibu Bapa dan Guru Lecture
ESS(ED) - Syed Lamsah Syed Chear
FESS BK 24
--- --- --- --- ---
ED30151634 - K38, ED30141634 - K37G1
ETD2333 - Matematik Untuk Kanak-Kanak Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Mohamad Albaree Bin Abdul (PT)
FESS BK 09
Tuesday --- ---
ED30151634 - K38, ED30141634 - K37G1
ETD2323 - Mengenali Murid Keperluan Khas Lecture
ESS(ED) - Irma Syuryani Binti Jaswir
FESS BK 34
---
ED30151634 - K38, ED30141634 - K37G1
ETD2283 - Pengenalan Kepada Keusahawanan (Pra Sekolah) Lecture
ESS(ED) - Dr. Parameswari Krishnan
FESS BK 20
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- ---
ED30151634 - K38, ED30141634 - K37G1
ETD2313 - Kesihatan Dan Keselamatan Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Raziana Zamzuriyah Bt Abd Razak (PT)
FESS BK 05
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30141634 - K37G2
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
ETD2333 - Matematik Untuk Kanak-Kanak Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Masitah Binti Musa
FESS BK 03
--- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday ---
ETD2283 - Pengenalan Kepada Keusahawanan (Pra Sekolah) Lecture
ESS(ED) - Fadliah Binti Darini
FESS BK 30
--- --- ---
ETD2313 - Kesihatan Dan Keselamatan Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Raziana Zamzuriyah Bt Abd Razak (PT)
FESS BK 09
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ETD2323 - Mengenali Murid Keperluan Khas Lecture
ESS(ED) - Norazly Bin Nordin (PT)
FESS BK 07
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ---
ETD2132 - Penglibatan Ibu Bapa dan Guru Lecture
ESS(ED) - Syed Lamsah Syed Chear
FESS BK 10
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30141634 - K37G3
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
ETD2313 - Kesihatan Dan Keselamatan Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Siti Nur Ain Binti Wil (PT)
FESS BK 04
--- ---
ETD2132 - Penglibatan Ibu Bapa dan Guru Lecture
ESS(ED) - Syed Lamsah Syed Chear
FESS BK 37
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- ---
ETD2333 - Matematik Untuk Kanak-Kanak Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Nurhusna Binti Abd Malek
FESS BK 06
---
ETD2283 - Pengenalan Kepada Keusahawanan (Pra Sekolah) Lecture
ESS(ED) - Dr. Parameswari Krishnan
FESS BS 8
ETD2323 - Mengenali Murid Keperluan Khas Lecture
ESS(ED) - Norazly Bin Nordin (PT)
FESS BK 08
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30151634 - K38
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
ED30151634 - K38, ED30141634 - K37G1
ETD2132 - Penglibatan Ibu Bapa dan Guru Lecture
ESS(ED) - Syed Lamsah Syed Chear
FESS BK 24
--- --- --- --- ---
ED30151634 - K38, ED30141634 - K37G1
ETD2333 - Matematik Untuk Kanak-Kanak Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Mohamad Albaree Bin Abdul (PT)
FESS BK 09
Tuesday --- ---
ED30151634 - K38, ED30141634 - K37G1
ETD2323 - Mengenali Murid Keperluan Khas Lecture
ESS(ED) - Irma Syuryani Binti Jaswir
FESS BK 34
---
ED30151634 - K38, ED30141634 - K37G1
ETD2283 - Pengenalan Kepada Keusahawanan (Pra Sekolah) Lecture
ESS(ED) - Dr. Parameswari Krishnan
FESS BK 20
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ED30151634 - K38, ED30121634 - K35
ETD1232 - Perkembangan Bahasa Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Said Bin Darkasi
FESS BK 15
--- --- ---
Thursday --- ---
ED30111734 - K39, ED30151634 - K38
ETD1113 - Psikologi Perkembangan Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Norsyahida Binti Mat Nazir
FESS BK 35
--- ---
ED30151634 - K38, ED30141634 - K37G1
ETD2313 - Kesihatan Dan Keselamatan Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Raziana Zamzuriyah Bt Abd Razak (PT)
FESS BK 05
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30111734 - K39
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- ---
ETD1242 - Pemikiran Kritis Dan Kreatif Lecture
ESS(ED) - Fadliah Binti Darini
FESS BK 27
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ---
ETD1253 - Teknologi Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Prof. Madya Dr. Tengku Shahrom Tengku Shahdan
FESS BK 41
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BT30241534, BT30241634, FS30231634, BT30151534, EN30611634, ED30111734 - K39
MPU2412 - Sport G1 ALL DIPLOMA BJ
CFGS - En. Khairul Firdaus Bin Ne'Matullah
BK 07 CFGS, GROUND FLOOR
---
Thursday --- ---
ED30111734 - K39, ED30151634 - K38
ETD1113 - Psikologi Perkembangan Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Norsyahida Binti Mat Nazir
FESS BK 35
--- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
ETD2113 - Perancangan Penubuhan Dan Pengurusan Program Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Syed Lamsah Syed Chear
FESS BK 05
--- --- ---
ETD2233 - Sains Untuk Kanak-Kanak Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Saturia Binti Amiruddin
FESS BK 17
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30131734 - K40G1
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- ---
ETD1233 - Sastera Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Said Bin Darkasi
FESS BS 7
--- ---
Tuesday ---
ETD1123 - Pengajian Sosial Untuk Kanak-Kanak Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Dr. Parameswari Krishnan
FESS BK 40
--- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- ---
MPU2313 - Tasawwur Islam Di Malaysia G3 FPSS
CFGS - En. Mohd Firdaus Bin Hj Khalid
MQA ROOM CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- ---
Friday ---
ETD1313 - Pendekatan Dan Strategi Pendidikan Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Dr. Abu Bakar Mohd Sheikh
FESS BK 43
--- --- --- ---
ETD1112 - Pengajian Al-Quran Lecture
ESS(ED) - Faridah Salleh
FESS BK 24
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30131734 - K40G2
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ETD1112 - Pengajian Al-Quran Lecture
ESS(ED) - Abdul Rahman Bin Ridewan (PT)
FESS BK 07
---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- ---
MPU2313 - Tasawwur Islam Di Malaysia G4 FPSS
CFGS - En. Iswandi Harahap Bin Burhanuddin
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
---
ETD1313 - Pendekatan Dan Strategi Pendidikan Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Siti Nur Nadirah Binti Ibrahim
FESS BS 4
--- ---
Friday ---
ETD1233 - Sastera Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Said Bin Darkasi
FESS BS 2
--- --- ---
ETD1123 - Pengajian Sosial Untuk Kanak-Kanak Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Masitah Binti Musa
FESS BS 5
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30131734 - K40G3
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
ETD1313 - Pendekatan Dan Strategi Pendidikan Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Siti Nur Nadirah Binti Ibrahim
FESS BK 34
---
ETD1233 - Sastera Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Siti Nur Nadirah Binti Ibrahim
FESS BK 20
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ETD1112 - Pengajian Al-Quran Lecture
ESS(ED) - Abdul Rahman Bin Ridewan (PT)
FESS BK 09
---
Thursday --- --- ---
MPU2313 - Tasawwur Islam Di Malaysia G5 FPSS, FPSS REPEATERS, FKSH.CVAC REPEATERS
CFGS - Pn. Hafiza Binti Abdul Hamid
BK 01 & 02 CFGS , GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- ---
Friday ---
ETD1123 - Pengajian Sosial Untuk Kanak-Kanak Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Masitah Binti Musa
FESS BK 08
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30131734 - K40G4
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
ETD1123 - Pengajian Sosial Untuk Kanak-Kanak Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Norsyahida Binti Mat Nazir
FESS BS 5
---
FS30221634, FS30141734, BT30141734, ED30131734 - K40G4
MPU2323 - Agama-Agama Di Malaysia G1 ALL DIPLOMA BJ, FPSS REPEATERS, FKSH.CVAC REPEATERS
CFGS - En. Mohd Adlin Bin Salleh
BK 01 & 02 CFGS , GROUND FLOOR
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ETD1112 - Pengajian Al-Quran Lecture
ESS(ED) - Abdul Rahman Bin Ridewan (PT)
FESS BK 05
---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ETD1313 - Pendekatan Dan Strategi Pendidikan Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Prof. Madya Datin Dr. Asmah Ahmad
FESS BK 11
--- --- ---
Thursday --- ---
ETD1233 - Sastera Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Abu Bakar Yahaya
FESS BS 7
--- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30131734 - K40G5
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
ED30131734 - K40G5, LS30111734 - Sem 4, LS30151634 - Sem 4K
MPU2323 - Agama-Agama Di Malaysia G2 ALL DIPLOMA BJ, FPSS REPEATERS, FKSH.CVAC REPEATERS
CFGS - Cik Hasliza Bt Mohamad Ali
BK 04 & 05 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
Tuesday --- ---
ETD1313 - Pendekatan Dan Strategi Pendidikan Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Prof. Madya Datin Dr. Asmah Ahmad
FESS BK 17
--- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday ---
ETD1233 - Sastera Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Said Bin Darkasi
FESS BK 16
--- --- --- --- ---
ETD1112 - Pengajian Al-Quran Lecture
ESS(ED) - Abdul Rahman Bin Ridewan (PT)
FESS BK 01
---
Friday --- --- --- --- --- --- ---
ETD1123 - Pengajian Sosial Untuk Kanak-Kanak Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Norsyahida Binti Mat Nazir
FESS BS 7
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30141734 - K41
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
ZEU1223 - Proficiency English II G2 FPSS.FCVAC.FKSH
CFGS - En. Muhamad Farid Bin Abdul Latiff
BK 06 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ---
ETD1313 - Pendekatan Dan Strategi Pendidikan Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Dr. Abu Bakar Mohd Sheikh
FESS BK 12
--- ---
Wednesday
MPU2233 - Asas-Asas Al-Quran G2 FPSS, FPSS REPEATERS, FKSH.CVAC REPEATERS
CFGS - En. Iswandi Harahap Bin Burhanuddin
BK 06 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
ETD1123 - Pengajian Sosial Untuk Kanak-Kanak Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Dr. Parameswari Krishnan
FESS BK 12
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- ---
ETD1112 - Pengajian Al-Quran Lecture
ESS(ED) - Faridah Salleh
FESS BK 30
--- --- ---
ETD1233 - Sastera Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Said Bin Darkasi
FESS BS 3
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30111834 - K42G1
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday
MPU2163 - Pengajian Malaysia II G2 FPSS
CFGS - En. Mohd Firdaus Bin Hj Khalid
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- ---
ETD1213 - Psikologi Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Normazita Binti Hashim
FESS BK 12
--- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ---
ETD1223 - Falsafah Dan Pendidikan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Abu Bakar Yahaya
FESS BK 31
--- ---
Wednesday ---
ZEU1113 - Proficiency English I G1 FPSS
CFGS -Pn. Ai'syah Bt. Abd Mutalib
BK 14 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- ---
ETD2152 - Profesionalisme Guru Pendidikan Prasekolah Lecture
ESS(ED) - Abu Bakar Yahaya
FESS BS 7
--- ---
Friday ---
ETD1133 - Pendidikan Di Malaysia Lecture
ESS(ED) - Dr. Parameswari Krishnan
FESS BK 14
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30231534 - K28
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- ---
ED30231534 - K28, ED30211834 - K39, ED30241734 - K38, LS30111834 - Sem 1
MPU2163 - Pengajian Malaysia II G4 FPSS
CFGS - En. Ng Ming Yip
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MPU2422 - Event Management G2 ALL DIPLOMA BJ, FPSS REPEATERS, FKSH.CVAC REPEATERS
ED - Norlaili Binti Mahmud
BK 12 CFGS, GROUND FLOOR
---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday
LS30141734 - Sem 2, LS30131734 - Sem 3A, LS30131734 - Sem 3B, ED30231534 - K28
MPU2223 - Kemahiran Kepimpinan G2 ALL DIPLOMA BJ, FPSS REPEATERS, FKSH.CVAC REPEATERS
CFGS - En. Shariful Bin Kamaruddin
BK 04 & 05 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30241534 - K29
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30251534 - K30
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30211634 - K31
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30221634 - K32
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
EID1233 - Fiqh Ibadat Lecture
ESS(ED) - Faridah Salleh
FESS BK 12
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- ---
EID2233 - Tafsir Al- Quran Lecture
ESS(ED) - Dr. Muhammad Bin Daoh
FESS BK 26
--- --- --- --- --- --- ---
Friday --- ---
EID3151 - Kemahiran Jawi Dan Khat Lecture
ESS(ED) - Mohd Khairi Bin Hj Hussin
FESS BK 36
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30231634 - K33
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
ED30231634 - K33, ED30241634 - K34
EID2343 - Pengajaran Mikro Lecture
ESS(ED) - Siti Rafidah Binti Dollah Hamdani
FESS BK 20
--- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday ---
EID3143 - Perbandingan Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Siti Rafidah Binti Dollah Hamdani
FESS BK 24
--- --- ---
ED30231634 - K33, ED30241634 - K34
EID3343 - Fiqh Muamalat Lecture
ESS(ED) - Faridah Salleh
FESS BK 19
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ED30241634 - K34, ED30231634 - K33
EID2243 - Ilmu Dakwah Lecture
ESS(ED) - Saedal Atas B Abd Ghani
FESS BS 6
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- ---
ED30231634 - K33, ED30241634 - K34
EID2253 - Perbandingan Agama Lecture
ESS(ED) - Ab. Razak Arifin
FESS BK 18
--- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday
ED30231634 - K33, ED30241634 - K34
EID1222 - Tarannum Lecture
ESS(ED) - Suriani Sabari (PT)
FESS BK 15
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30241634 - K34
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
ED30231634 - K33, ED30241634 - K34
EID2343 - Pengajaran Mikro Lecture
ESS(ED) - Siti Rafidah Binti Dollah Hamdani
FESS BK 20
--- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ---
ED30231634 - K33, ED30241634 - K34
EID3343 - Fiqh Muamalat Lecture
ESS(ED) - Faridah Salleh
FESS BK 19
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ED30241634 - K34, ED30231634 - K33
EID2243 - Ilmu Dakwah Lecture
ESS(ED) - Saedal Atas B Abd Ghani
FESS BS 6
--- --- ---
Thursday ---
EID1133 - Sosiologi Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Aisah Binti Mat Dan
FESS BK 34
--- ---
ED30231634 - K33, ED30241634 - K34
EID2253 - Perbandingan Agama Lecture
ESS(ED) - Ab. Razak Arifin
FESS BK 18
--- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday
ED30231634 - K33, ED30241634 - K34
EID1222 - Tarannum Lecture
ESS(ED) - Suriani Sabari (PT)
FESS BK 15
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30211734 - K35
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- ---
ED30221734 - K36, ED30211734 - K35
EID2213 - Bahasa Arab IIi Lecture
ESS(ED) - Rabi'Atul Aribah Binti Muhamad Isa @ Omar
FESS BK 27
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ED30211734 - K35, ED30221734 - K36
EID3133 - Ilmu Tajwid Lecture
ESS(ED) - Faridah Salleh
FESS BK 27
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
ED30211734 - K35, ED30221734 - K36
EID1163 - Ulum Hadith Lecture
ESS(ED) - Mohd Zamri Bin Yasin
FESS BK 38
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30221734 - K36
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- ---
ED30221734 - K36, ED30211734 - K35
EID2213 - Bahasa Arab IIi Lecture
ESS(ED) - Rabi'Atul Aribah Binti Muhamad Isa @ Omar
FESS BK 27
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ED30211734 - K35, ED30221734 - K36
EID3133 - Ilmu Tajwid Lecture
ESS(ED) - Faridah Salleh
FESS BK 27
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
ED30211734 - K35, ED30221734 - K36
EID1163 - Ulum Hadith Lecture
ESS(ED) - Mohd Zamri Bin Yasin
FESS BK 38
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30231734 - K37
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
ED30241734 - K38, ED30231734 - K37
EID2113 - Bahasa Arab II Lecture
ESS(ED) - Rabi'Atul Aribah Binti Muhamad Isa @ Omar
FESS BS 6
--- --- ---
Tuesday --- ---
ED30231734 - K37, ED30241734 - K38
EID1153 - Sirah Nabawi Lecture
ESS(ED) - Saedal Atas B Abd Ghani
FESS BK 26
--- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ED30241734 - K38, ED30231734 - K37
EID1213 - Ilmu Akhlak Lecture
ESS(ED) - Rabi'Atul Aribah Binti Muhamad Isa @ Omar
FESS BK 20
--- --- ---
Thursday
EN30641634, EN30651634, ED30231734 - K37, ED30211834 - K39, EN30151634
MPU2313 - Tasawwur Islam Di Malaysia G2 FKSH.FPSS
CFGS - En. Shariful Bin Kamaruddin
BILIK SIMULASI CFGS, 1ST FLOOR
--- --- --- ---
ED30241734 - K38, ED30231734 - K37
EID1263 - Falsafah Pendidikan Islam Lecture
ESS(ED) - Mohd Khairi Bin Hj Hussin
FESS BK 09
--- ---
Friday
BT30221734, BT30231734, BT30241734, BT30141734, BT30151534, EN30111834, EN30211834, EN30311834, EN30611834, IT30121634, SS30111834, ED30231734 - K37
MPU2223 - Kemahiran Kepimpinan G1 ALL DIPLOMA BJ
CFGS - En. Ng Ming Yip
BK 01 & 02 CFGS , GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30241734 - K38
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- ---
ED30231534 - K28, ED30211834 - K39, ED30241734 - K38, LS30111834 - Sem 1
MPU2163 - Pengajian Malaysia II G4 FPSS
CFGS - En. Ng Ming Yip
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
ED30241734 - K38, ED30231734 - K37
EID2113 - Bahasa Arab II Lecture
ESS(ED) - Rabi'Atul Aribah Binti Muhamad Isa @ Omar
FESS BS 6
--- --- ---
Tuesday --- ---
ED30231734 - K37, ED30241734 - K38
EID1153 - Sirah Nabawi Lecture
ESS(ED) - Saedal Atas B Abd Ghani
FESS BK 26
--- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- ---
ED30211834 - K39, ED30241734 - K38
ZEU1113 - Proficiency English I G4 FPSS
CFGS - Pn. Halimatun Saadiah Abd Mutalib
BK 07 CFGS, GROUND FLOOR
---
ED30241734 - K38, ED30231734 - K37
EID1213 - Ilmu Akhlak Lecture
ESS(ED) - Rabi'Atul Aribah Binti Muhamad Isa @ Omar
FESS BK 20
--- --- ---
Thursday --- ---
EID2142 - Kemahiran Belajar Dan Berfikir Lecture
ESS(ED) - Hafizah Khusni
FESS BK 03
--- ---
ED30241734 - K38, ED30231734 - K37
EID1263 - Falsafah Pendidikan Islam Lecture
ESS(ED) - Mohd Khairi Bin Hj Hussin
FESS BK 09
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED30211834 - K39
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- ---
ED30231534 - K28, ED30211834 - K39, ED30241734 - K38, LS30111834 - Sem 1
MPU2163 - Pengajian Malaysia II G4 FPSS
CFGS - En. Ng Ming Yip
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
---
EID1123 - Psikologi Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Hafizah Khusni
FESS BS 2
--- ---
Tuesday --- ---
EID1173 - Aqidah Islam Lecture
ESS(ED) - Mohd Zamri Bin Yasin
FESS BK 03
--- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- ---
ED30211834 - K39, ED30241734 - K38
ZEU1113 - Proficiency English I G4 FPSS
CFGS - Pn. Halimatun Saadiah Abd Mutalib
BK 07 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- ---
Thursday
EN30641634, EN30651634, ED30231734 - K37, ED30211834 - K39, EN30151634
MPU2313 - Tasawwur Islam Di Malaysia G2 FKSH.FPSS
CFGS - En. Shariful Bin Kamaruddin
BILIK SIMULASI CFGS, 1ST FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40111534 - K15
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40121534 - K16
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
ED40121534 - K16, ED40131534 - K17
EES3223 - Perkembangan Kurikulum Lecture
ESS(ED) - Nurul Ain Bt Ismail
FESS BK 30
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- ---
ED40121534 - K16, ED40131534 - K17
ECS3243 - Pentadbiran Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Dr. Abu Bakar Mohd Sheikh
FESS BK 30
--- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40131534 - K17
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
ED40121534 - K16, ED40131534 - K17
EES3223 - Perkembangan Kurikulum Lecture
ESS(ED) - Nurul Ain Bt Ismail
FESS BK 30
ECS3223 - Penubuhan Dan Pengurusan Pusat Pendidikan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Dr. Ayob Bin Sukani (PT)
FESS BK 06
Tuesday ---
ECS3213 - Pendidikan Kanak-Kanak Berkeperluan Khas Lecture
ESS(ED) - Muhammad Safar Bin Abdurahman
FESS BK 11
--- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- ---
ED40121534 - K16, ED40131534 - K17
ECS3243 - Pentadbiran Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Dr. Abu Bakar Mohd Sheikh
FESS BK 30
--- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40141534 - K18G2
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- ---
ECS3353 - Penglibatan Ibu Bapa Dan Komuniti Dalam Pakk Lecture
ESS(ED) - Nurhusna Binti Abd Malek
FESS BS 1
---
ECS3213 - Pendidikan Kanak-Kanak Berkeperluan Khas Lecture
ESS(ED) - Normazita Binti Hashim
FESS BK 05
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- ---
ECS3253 - Pemerhatian dan Pentaksiran Lecture
ESS(ED) - Mohd Noh Bin Abd Manap
FESS BK 18
--- ---
ECS2263 - Pedagogi Lecture
ESS(ED) - Muhammad Safar Bin Abdurahman
FESS BK 19
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ECS3223 - Penubuhan Dan Pengurusan Pusat Pendidikan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Dr. Ayob Bin Sukani (PT)
FESS BK 06
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40111634 - K19G1
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SS40221734, Gothiswary A/P Subramaniam-4161006941, Prithva Raju A/L Mahaletchnan-4161006951, Hanin Husaini Bin Azmi-4151008521, Khairul Nizal Bin Mustafa Hilmy-4151008531, Irfanzakir Bin Abdul Rahman-4154005941, Mohammad Ziqrie Bin Rozaini-4154006621, Mohammed Khaleel Arthur Lewis-4151008601, Thaneshwar A/L Sundra-4154008391, Muhammad Ashraff Bin Aminuddin-4155003051, Muhammad Sauffi Bin Umar-4161004341, Hairul Amirul Bin Azmi-4144012181, Wan Ahmad Afeef Bin Wan Roshdi-4163005491, Thinagaran Ganesan-4161006971, Sudha Nair A/P Prabahkaran-4161003371, SS40141434, SS40141534, SS40111634, ED40241634 - K9, ED40111634 - K19G1, ED40111634 - K19G2
MPU3412 - Sport G2 ALL ISM BJ
FBA - Dr. Norazwan
BK 14 CFGS, GROUND FLOOR
---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday ---
ECS3263 - Asuhan Dan Didikan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Masitah Binti Musa
FESS BK 27
--- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40111634 - K19G2
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- ---
ED40111634 - K19G2, ED40121634 - K20
ECS3153 - Pengajian Sosial Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Nurhusna Binti Abd Malek
FESS BK 19
--- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SS40221734, Gothiswary A/P Subramaniam-4161006941, Prithva Raju A/L Mahaletchnan-4161006951, Hanin Husaini Bin Azmi-4151008521, Khairul Nizal Bin Mustafa Hilmy-4151008531, Irfanzakir Bin Abdul Rahman-4154005941, Mohammad Ziqrie Bin Rozaini-4154006621, Mohammed Khaleel Arthur Lewis-4151008601, Thaneshwar A/L Sundra-4154008391, Muhammad Ashraff Bin Aminuddin-4155003051, Muhammad Sauffi Bin Umar-4161004341, Hairul Amirul Bin Azmi-4144012181, Wan Ahmad Afeef Bin Wan Roshdi-4163005491, Thinagaran Ganesan-4161006971, Sudha Nair A/P Prabahkaran-4161003371, SS40141434, SS40141534, SS40111634, ED40241634 - K9, ED40111634 - K19G1, ED40111634 - K19G2
MPU3412 - Sport G2 ALL ISM BJ
FBA - Dr. Norazwan
BK 14 CFGS, GROUND FLOOR
---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ECS3213 - Pendidikan Kanak-Kanak Berkeperluan Khas Lecture
ESS(ED) - Normazita Binti Hashim
FESS BK 39
--- --- ---
Thursday ---
EES3213 - Kaedah Penyelidikan Lecture
ESS(ED) - Norhairi Binti Mohd Yudin
FESS BK 11
--- --- ---
ECS3263 - Asuhan Dan Didikan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Masitah Binti Musa
FESS BS 2
--- ---
Friday ---
ED40111634 - K19G2, ED40121634 - K20
ECS3253 - Pemerhatian dan Pentaksiran Lecture
ESS(ED) - Mohd Noh Bin Abd Manap
FESS BK 12
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40121634 - K20
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
ED40121634 - K20, ED40131634 - K21
ECS3113 - Profesionalisme Guru Pendidikan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Prof. Madya Datin Dr. Asmah Ahmad
FESS BS 7
--- ---
ED40111634 - K19G2, ED40121634 - K20
ECS3153 - Pengajian Sosial Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Nurhusna Binti Abd Malek
FESS BK 19
--- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ED40121634 - K20, ED40131634 - K21
ECS3263 - Asuhan Dan Didikan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Masitah Binti Musa
FESS BK 43
--- --- ---
Thursday ---
MPU3312 - Dakwah Islam Di Malaysia G2 FPSS
ED - Prof. Dr. Anuar B Ahmad
MQA ROOM CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
ED40111634 - K19G2, ED40121634 - K20
ECS3253 - Pemerhatian dan Pentaksiran Lecture
ESS(ED) - Mohd Noh Bin Abd Manap
FESS BK 12
--- --- ---
ED40121634 - K20, ED40131634 - K21
ECS2353 - Persekitaran Pembelajaran Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Fazlina Binti Hj Ismail
FESS BK 25
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40131634 - K21
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
ED40121634 - K20, ED40131634 - K21
ECS3113 - Profesionalisme Guru Pendidikan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Prof. Madya Datin Dr. Asmah Ahmad
FESS BS 7
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ---
ED40131634 - K21, ED40151634 - K23
ECS2333 - Bimbingan Dan Pengurusan Tingkah Laku Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Muhammad Safar Bin Abdurahman
FESS BK 04
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ED40121634 - K20, ED40131634 - K21
ECS3263 - Asuhan Dan Didikan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Masitah Binti Musa
FESS BK 43
--- --- ---
Thursday ---
FS40111734, FS40211634, BT40211734, BT40241634, BT40251634, ED40131634 - K21, ED40141634 - K22G1
MPU3322 - Introduction To Malaysian Legal System G2 FPSS
CFGS - MPU 1
FESS BS 5
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
ECS2253 - Teknologi Maklumat Dan Komunikasi Untuk Guru Pendidikan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Muhammad Hilmi Bin Abdul Rashid
FESS BS 7
--- --- ---
ED40121634 - K20, ED40131634 - K21
ECS2353 - Persekitaran Pembelajaran Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Fazlina Binti Hj Ismail
FESS BK 25
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40141634 - K22G1
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
ED40141634 - K22G1, ED40141634 - K22G2
ECS2363 - Pendidikan Kanak-Kanak Mengikut Perspektif Islam Lecture
ESS(ED) - Nurhusna Binti Abd Malek
FESS BK 18
--- --- ---
ECS3113 - Profesionalisme Guru Pendidikan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Prof. Madya Datin Dr. Asmah Ahmad
FESS BK 29
--- ---
Tuesday --- ---
ECS3323 - Penulisan Dan Penerbitan Bahan Kreatif Lecture
ESS(ED) - Norsyahida Binti Mat Nazir
FESS BK 06
---
ED40141634 - K22G1, ED40141634 - K22G2
ECS2343 - Keusahawanan dalam PAKK Lecture
ESS(ED) - Fadliah Binti Darini
FESS BK 26
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday ---
FS40111734, FS40211634, BT40211734, BT40241634, BT40251634, ED40131634 - K21, ED40141634 - K22G1
MPU3322 - Introduction To Malaysian Legal System G2 FPSS
CFGS - MPU 1
FESS BS 5
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
EES3213 - Kaedah Penyelidikan Lecture
ESS(ED) - Norhairi Binti Mohd Yudin
FESS BK 41
--- --- ---
ECS3353 - Penglibatan Ibu Bapa Dan Komuniti Dalam Pakk Lecture
ESS(ED) - Nurhusna Binti Abd Malek
FESS BK 05
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40141634 - K22G2
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
ED40141634 - K22G1, ED40141634 - K22G2
ECS2363 - Pendidikan Kanak-Kanak Mengikut Perspektif Islam Lecture
ESS(ED) - Nurhusna Binti Abd Malek
FESS BK 18
--- ---
ECS2253 - Teknologi Maklumat Dan Komunikasi Untuk Guru Pendidikan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Muhammad Hilmi Bin Abdul Rashid
FESS BK 27
--- --- ---
Tuesday ---
ECS2353 - Persekitaran Pembelajaran Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Fazlina Binti Hj Ismail
FESS BS 4
--- ---
ED40141634 - K22G1, ED40141634 - K22G2
ECS2343 - Keusahawanan dalam PAKK Lecture
ESS(ED) - Fadliah Binti Darini
FESS BK 26
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- ---
ECS3263 - Asuhan Dan Didikan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Siti Nur Nadirah Binti Ibrahim
FESS BK 17
--- ---
Thursday ---
IT40411834, IT40211834, IT40311834, IT40711834, Muhamad Arifhafzan Bin Bahrin-4155002111, Muhammad Luqman Bin Hamdan-4174007951, Nur Zulaikha Binti Subki-4165000401, Nur Haslin Binti Suhaimi-4165001201, IT40511834, ED40141634 - K22G2, ED40141634 - K22G3, Nor Earina Binti Jaini-4165000201, Muhammad Amirul Bin Othaman-4165000881, Nuur Farhana Binti Mohd Maskori-4165001451, Ain Najwah Binti Mohamad Kamal-4153008341, Muhamad Ameruddin Bin Mohd Azman-4172000261
MPU3312 - Dakwah Islam Di Malaysia G1 FPSS.FCVAC
CFGS - En. Mohd Adlin Bin Salleh
BK 01 & 02 CFGS , GROUND FLOOR
--- --- --- ---
ECS2273 - Pendidikan Kerohanian Dan Moral Lecture
ESS(ED) - Faridah Salleh
FESS BK 17
--- ---
Friday ---
ECS2283 - Seni Dan Kraf Untuk Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Norsyahida Binti Mat Nazir
FESS BS 3
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40141634 - K22G3
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday ---
ECS2273 - Pendidikan Kerohanian Dan Moral Lecture
ESS(ED) - Faridah Salleh
FESS BK 29
--- ---
ECS3263 - Asuhan Dan Didikan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Siti Nur Nadirah Binti Ibrahim
FESS BS 4
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ECS2283 - Seni Dan Kraf Untuk Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Norsyahida Binti Mat Nazir
FESS BK 14
--- --- ---
Thursday ---
IT40411834, IT40211834, IT40311834, IT40711834, Muhamad Arifhafzan Bin Bahrin-4155002111, Muhammad Luqman Bin Hamdan-4174007951, Nur Zulaikha Binti Subki-4165000401, Nur Haslin Binti Suhaimi-4165001201, IT40511834, ED40141634 - K22G2, ED40141634 - K22G3, Nor Earina Binti Jaini-4165000201, Muhammad Amirul Bin Othaman-4165000881, Nuur Farhana Binti Mohd Maskori-4165001451, Ain Najwah Binti Mohamad Kamal-4153008341, Muhamad Ameruddin Bin Mohd Azman-4172000261
MPU3312 - Dakwah Islam Di Malaysia G1 FPSS.FCVAC
CFGS - En. Mohd Adlin Bin Salleh
BK 01 & 02 CFGS , GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
ECS2353 - Persekitaran Pembelajaran Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Siti Nur Nadirah Binti Ibrahim
FESS BK 04
--- --- ---
ECS2253 - Teknologi Maklumat Dan Komunikasi Untuk Guru Pendidikan Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Muhammad Hilmi Bin Abdul Rashid
FESS BK 27
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40151634 - K23
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
ED40111734 - K24, ED40151634 - K23
ECS2223 - Sains Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Fazlina Binti Hj Ismail
FESS BK 05
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ---
ED40131634 - K21, ED40151634 - K23
ECS2333 - Bimbingan Dan Pengurusan Tingkah Laku Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Muhammad Safar Bin Abdurahman
FESS BK 04
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- ---
ED40111734 - K24, ED40151634 - K23
ECS2153 - Matematik Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Saturia Binti Amiruddin
FESS BS 4
--- ---
Thursday ---
ECS2273 - Pendidikan Kerohanian Dan Moral Lecture
ESS(ED) - Faridah Salleh
FESS BK 09
--- ---
ECS2283 - Seni Dan Kraf Untuk Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Norsyahida Binti Mat Nazir
FESS BK 27
--- --- ---
Friday
ED40111734 - K24, ED40151634 - K23, SS40211834
MPU3232 - Kemahiran Al-Quran II G3 FPSS
CFGS - En. Mohd Adlin Bin Salleh
BK 11 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40111734 - K24
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
ED40111734 - K24, ED40151634 - K23
ECS2223 - Sains Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Fazlina Binti Hj Ismail
FESS BK 05
--- --- ---
Tuesday --- ---
ECS2163 - Pendidikan Global Dan Antarabangsa Lecture
ESS(ED) - Syed Lamsah Syed Chear
FESS BK 33
---
EES2133 - Pemikiran Kritis Dan Kreatif Lecture
ESS(ED) - Norhairi Binti Mohd Yudin
FESS BS 3
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- ---
ED40111734 - K24, ED40151634 - K23
ECS2153 - Matematik Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Saturia Binti Amiruddin
FESS BS 4
--- ---
Thursday ---
ECS2143 - English For Early Childhood Education Lecture
ESS(ED) - Nur Farhana Bte Abd Wahid
FESS BK 43
--- --- --- --- --- --- --- ---
Friday
ED40111734 - K24, ED40151634 - K23, SS40211834
MPU3232 - Kemahiran Al-Quran II G3 FPSS
CFGS - En. Mohd Adlin Bin Salleh
BK 11 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40131734 - K25
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
ECS1323 - Bahasa Komunikasi Dan Literasi Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Normazita Binti Hashim
FESS BK 35
--- --- ---
ECS1313 - Psikologi Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Dr. Abu Bakar Mohd Sheikh
FESS BK 24
--- ---
Tuesday ---
ED40131734 - K25, LS40131734 - SEM 3A, LS40131734 - SEM 3B, LS40311834
ZLU1242 - French I G2 FPSS
CD - Faudzi Bin Ahmad
BK 09 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday
SS40121634, SS40131734, SS40111834, ED40131734 - K25, LS40341734
MPU3123 - TITAS G3 FPSS
CFGS - En. Shariful Bin Kamaruddin
FESS BS 4
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- ---
ECS1333 - Muzik Dan Pergerakan Kreatif Lecture
ESS(ED) - Nur Farhana Bte Abd Wahid
FESS BK 15
--- --- ---
Friday ---
ECS1253 - Kesihatan Keselamatan Dan Nutrisi Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Fazlina Binti Hj Ismail
FESS BS 4
--- --- --- --- ---
ZLU1222 - Mandarin I G4 FPSS
CFGS - Tan Che Beng (Pt)
BK 14 CFGS, GROUND FLOOR
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40141734 - K26G1
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- ---
EES2133 - Pemikiran Kritis Dan Kreatif Lecture
ESS(ED) - Norhairi Binti Mohd Yudin
FESS BK 15
---
ECS1213 - Sosiologi Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Amidi B Abdul Manan
FESS BK 25
--- --- ---
Wednesday --- --- ---
ED40141734 - K26G1, ED40141734 - K26G2
MPU3123 - TITAS G4 FPSS
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
BILIK SIMULASI CFGS, 1ST FLOOR
--- --- --- --- --- ---
Thursday
ED40141734 - K26G1, ED40241734 - K13G1
ZES1243 - Technical English II G1 FPSS
CFGS -Pn. Ai'syah Bt. Abd Mutalib
BK 14 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
ECS1323 - Bahasa Komunikasi Dan Literasi Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Normazita Binti Hashim
FESS BK 27
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40141734 - K26G2
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- ---
ECS1223 - Perkembangan Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Saturia Binti Amiruddin
FESS BK 31
--- ---
Tuesday ---
ECS1213 - Sosiologi Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Amidi B Abdul Manan
FESS BK 25
--- --- ---
ED40141734 - K26G2, ED40221634 - K7
ZES1243 - Technical English II G2 FPSS
CFGS - Pn. Halimatun Saadiah Abd Mutalib
BK 09 CFGS, GROUND FLOOR
--- ---
Wednesday --- --- ---
ED40141734 - K26G1, ED40141734 - K26G2
MPU3123 - TITAS G4 FPSS
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
BILIK SIMULASI CFGS, 1ST FLOOR
ECS1253 - Kesihatan Keselamatan Dan Nutrisi Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Fazlina Binti Hj Ismail
FESS BK 16
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- ---
ECS1323 - Bahasa Komunikasi Dan Literasi Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Nurul Ain Bt Ismail
FESS BK 16
--- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40141734 - K26G3
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
ECS1323 - Bahasa Komunikasi Dan Literasi Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Nurul Ain Bt Ismail
FESS BK 26
--- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ---
ECS1223 - Perkembangan Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Saturia Binti Amiruddin
FESS BK 43
--- ---
Wednesday --- --- ---
ED40141734 - K26G3, ED40141734 - K26G4
MPU3123 - TITAS G5 FPSS
CFGS - En. Mohd Adlin Bin Salleh
BK 04 & 05 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- ---
Thursday --- ---
ED40141734 - K26G3, ED40231734 - K12
ZES1243 - Technical English II G3 FPSS
CFGS - En. Khairul Firdaus Bin Ne'Matullah
BK 07 CFGS, GROUND FLOOR
---
ECS1253 - Kesihatan Keselamatan Dan Nutrisi Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Normazita Binti Hashim
FESS BK 14
--- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ---
ECS1213 - Sosiologi Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Dr. Abu Bakar Mohd Sheikh
FESS BK 38
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40141734 - K26G4
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- ---
ED40141734 - K26G3, ED40141734 - K26G4
MPU3123 - TITAS G5 FPSS
CFGS - En. Mohd Adlin Bin Salleh
BK 04 & 05 CFGS, GROUND FLOOR
ECS1323 - Bahasa Komunikasi Dan Literasi Awal Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Nurul Ain Bt Ismail
FESS BK 36
--- --- ---
Thursday --- ---
ED40141734 - K26G4, ED40241734 - K13G2
ZES1243 - Technical English II G4 FPSS
CFGS - En. Muhamad Farid Bin Abdul Latiff
BK 08 CFGS, GROUND FLOOR
--- ---
ECS1213 - Sosiologi Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Dr. Abu Bakar Mohd Sheikh
FESS BK 06
--- ---
Friday ---
ECS1223 - Perkembangan Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Saturia Binti Amiruddin
FESS BK 31
--- --- ---
ECS1253 - Kesihatan Keselamatan Dan Nutrisi Kanak-Kanak Lecture
ESS(ED) - Normazita Binti Hashim
FESS BK 18
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40111834 - K27G1
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday ---
ECS1143 - Falsafah Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Mohd Noh Bin Abd Manap
FESS BK 12
--- ---
ECS1153 - Perkembangan Kurikulum Pakk Lecture
ESS(ED) - Nurul Ain Bt Ismail
FESS BK 18
--- --- ---
Wednesday
LS40311834, ED40111834 - K27G1
MPU3113 - Hubungan Etnik G2 FPSS
CFGS - En. Ng Ming Yip
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday ---
ZLU1232 - Arabic I G2 FPSS
CFGS - En. Iswandi Harahap Bin Burhanuddin
BK 09 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- ---
ECS1113 - Sejarah Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Syed Lamsah Syed Chear
FESS BK 40
--- ---
Friday
ED40111834 - K27G1, ED40211834 - K14, ED40211734 - K11 Mode 2
ZES1133 - Technical English I G1 FPSS
CFGS -Pn. Ai'syah Bt. Abd Mutalib
BK 12 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40111834 - K27G2
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
ED40111834 - K27G2, LS40311834
ZES1133 - Technical English I G2 FPSS
CFGS - Pn. Halimatun Saadiah Abd Mutalib
BK 13 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ---
ECS1153 - Perkembangan Kurikulum Pakk Lecture
ESS(ED) - Masitah Binti Musa
FESS BK 15
--- ---
Wednesday
MPU3113 - Hubungan Etnik G3 FPSS
CFGS - En. Mohd Firdaus Bin Hj Khalid
BILIK SIMULASI CFGS, 1ST FLOOR
--- --- ---
ZLU1232 - Arabic I G6 FPSS
CFGS - En. Mohd Adlin Bin Salleh
BK 11 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- ---
Thursday --- ---
ECS1113 - Sejarah Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Syed Lamsah Syed Chear
FESS BS 3
--- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ---
ECS1143 - Falsafah Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Mohd Noh Bin Abd Manap
FESS BK 16
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40211534 - K1 Mode 1
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40211534 - K1 Mode 2
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40231534 - K3
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
ED40241534 - K4, ED40231534 - K3, ED40251534 - K5
EIS3252 - Perbandingan Agama Lecture
ESS(ED) - Ab. Razak Arifin
FESS BK 25
--- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- ---
ED40251634 - K10, ED40231634 - K8, ED40231534 - K3
ECS2163 - Pendidikan Global Dan Antarabangsa Lecture
ESS(ED) - Aisah Binti Mat Dan
FESS BK 29
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40241534 - K4
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
ED40241534 - K4, ED40251534 - K5
EIS3222 - Feqh Al-Islami II Lecture
CFGS - En. Iswandi Harahap Bin Burhanuddin
--- --- ---
ED40241534 - K4, ED40231534 - K3, ED40251534 - K5
EIS3252 - Perbandingan Agama Lecture
ESS(ED) - Ab. Razak Arifin
FESS BK 25
---
ED40251534 - K5, ED40241534 - K4
ECS3143 - Rekabentuk Pengajaran Dan Teknologi Lecture
ESS(ED) - Khairul Alrashid Mohd Nawi (PT)
FESS BK 13
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ED40211634 - K6 Mode 1, ED40241534 - K4
EIS3153 - Kaedah Penyelidikan Lecture
ESS(ED) - Mohd Khairi Bin Hj Hussin
FESS BS 7
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
EIS3243 - Pengajaran Mikro Lecture
ESS(ED) - Siti Rafidah Binti Dollah Hamdani
FESS BK 40
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40251534 - K5
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
ED40241534 - K4, ED40251534 - K5
EIS3222 - Feqh Al-Islami II Lecture
CFGS - En. Iswandi Harahap Bin Burhanuddin
--- --- ---
ED40241534 - K4, ED40231534 - K3, ED40251534 - K5
EIS3252 - Perbandingan Agama Lecture
ESS(ED) - Ab. Razak Arifin
FESS BK 25
---
ED40251534 - K5, ED40241534 - K4
ECS3143 - Rekabentuk Pengajaran Dan Teknologi Lecture
ESS(ED) - Khairul Alrashid Mohd Nawi (PT)
FESS BK 13
Tuesday --- --- --- --- --- ---
ED40251534 - K5, ED40231734 - K12
EIS1213 - Aqidah Islam Lecture
ESS(ED) - Mohd Zamri Bin Yasin
FESS BS 7
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday ---
ED40251534 - K5, ED40211834 - K14
EIS3122 - Dakwah Dan Masyarakat Lecture
ESS(ED) - Siti Rafidah Binti Dollah Hamdani
FESS BK 12
--- --- ---
ED40221634 - K7, ED40251534 - K5
EIS2143 - Akhlak dan Tasawuf Lecture
ESS(ED) - Saedal Atas B Abd Ghani
FESS BK 37
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40211634 - K6 Mode 1
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
ED40211634 - K6 Mode 1, ED40211734 - K11A
ECS3243 - Pentadbiran Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Dr. Habib Mat Som
FESS BK 07
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday ---
EIS2163 - Fiqh Al- Muqarin Lecture
ESS(ED) - Mohd Khairi Bin Hj Hussin
FESS BS 6
--- ---
ED40241634 - K9, ED40231634 - K8, ED40211634 - K6 Mode 1
ECS3133 - Pengukuran Dan Penilaian Dalam Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Mohd Noh Bin Abd Manap
FESS BK 11
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ED40211634 - K6 Mode 1, ED40241534 - K4
EIS3153 - Kaedah Penyelidikan Lecture
ESS(ED) - Mohd Khairi Bin Hj Hussin
FESS BS 7
--- --- ---
Thursday ---
EIS2223 - Sejarah Islam Lecture
ESS(ED) - Mohd Zamri Bin Yasin
FESS BK 10
--- --- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
ED40241634 - K9, ED40211634 - K6 Mode 1
EIS2123 - Muqaranah Al Tafasir Lecture
ESS(ED) - Dr. Muhammad Bin Daoh
FESS BK 37
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40211634 - K6 Mode 2
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ---
EIS3153 - Kaedah Penyelidikan Lecture
ESS(ED) - Mohd Khairi Bin Hj Hussin
FESS BK 38
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday
EIS2123 - Muqaranah Al Tafasir Lecture
ESS(ED) - Dr. Muhammad Bin Daoh
FESS BK 18
EIS2163 - Fiqh Al- Muqarin Lecture
ESS(ED) - Mohd Khairi Bin Hj Hussin
FESS BK 19
EIS3252 - Perbandingan Agama Lecture
ESS(ED) - Ab. Razak Arifin
FESS BK 03
--- --- --- ---
Sunday --- ---
ED40211734 - K11 Mode 2, ED40211634 - K6 Mode 2, ED40211834 - K14 Mode 2
EES1113 - Strategi Pembelajaran Dan Kemahiran Belajar Lecture
ESS(ED) - Hafizah Khusni
FESS BK 25
ECS1213 - Sosiologi Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Aisah Binti Mat Dan
FESS BK 30
--- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40221634 - K7
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
EIS2123 - Muqaranah Al Tafasir Lecture
ESS(ED) - Dr. Muhammad Bin Daoh
FESS BK 32
---
ED40231634 - K8, ED40221634 - K7
EIS2243 - Usul Feqh Lecture
ESS(ED) - Prof. Dato' Dr. Mujaini Bin Tarimin
FESS BK 38
--- --- ---
Tuesday ---
ED40231634 - K8, ED40221634 - K7
EIS3113 - Ekonomi Islam Lecture
ESS(ED) - Prof. Dato' Dr. Mujaini Bin Tarimin
FESS BK 07
--- --- ---
ED40141734 - K26G2, ED40221634 - K7
ZES1243 - Technical English II G2 FPSS
CFGS - Pn. Halimatun Saadiah Abd Mutalib
BK 09 CFGS, GROUND FLOOR
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday ---
ED40241634 - K9, ED40221634 - K7
EIS2151 - Pengajaran Jawi Lecture
ESS(ED) - Rabi'Atul Aribah Binti Muhamad Isa @ Omar
FESS BK 42
--- --- --- ---
ED40221634 - K7, ED40251534 - K5
EIS2143 - Akhlak dan Tasawuf Lecture
ESS(ED) - Saedal Atas B Abd Ghani
FESS BK 37
--- ---
Friday ---
ED40221634 - K7, ED40211734 - K11A
EIS2233 - Perkembangan Kurikulum Lecture
ESS(ED) - Aisah Binti Mat Dan
FESS BK 15
--- --- ---
ED40231634 - K8, ED40221634 - K7
EIS3122 - Dakwah Dan Masyarakat Lecture
ESS(ED) - Siti Rafidah Binti Dollah Hamdani
FESS BK 08
--- ---
Saturday
ED40221634 - K7, ED40231734 - K12
MPU3123 - TITAS G10 FPSS
ED - Yeow Seuk Fei
FESS BS 4
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40231634 - K8
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
ECS2123 - Bimbingan Dan Kaunseling Lecture
ESS(ED) - Hafizah Khusni
FESS BK 29
--- ---
ED40231634 - K8, ED40221634 - K7
EIS2243 - Usul Feqh Lecture
ESS(ED) - Prof. Dato' Dr. Mujaini Bin Tarimin
FESS BK 38
--- --- ---
Tuesday ---
ED40231634 - K8, ED40221634 - K7
EIS3113 - Ekonomi Islam Lecture
ESS(ED) - Prof. Dato' Dr. Mujaini Bin Tarimin
FESS BK 07
--- ---
ED40241634 - K9, ED40231634 - K8, ED40211634 - K6 Mode 1
ECS3133 - Pengukuran Dan Penilaian Dalam Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Mohd Noh Bin Abd Manap
FESS BK 11
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- ---
ED40251634 - K10, ED40231634 - K8, ED40231534 - K3
ECS2163 - Pendidikan Global Dan Antarabangsa Lecture
ESS(ED) - Aisah Binti Mat Dan
FESS BK 29
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ---
ED40231634 - K8, ED40221634 - K7
EIS3122 - Dakwah Dan Masyarakat Lecture
ESS(ED) - Siti Rafidah Binti Dollah Hamdani
FESS BK 08
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40241634 - K9
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- ---
ED40241634 - K9, ED40231634 - K8, ED40211634 - K6 Mode 1
ECS3133 - Pengukuran Dan Penilaian Dalam Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Mohd Noh Bin Abd Manap
FESS BK 11
SS40221734, Gothiswary A/P Subramaniam-4161006941, Prithva Raju A/L Mahaletchnan-4161006951, Hanin Husaini Bin Azmi-4151008521, Khairul Nizal Bin Mustafa Hilmy-4151008531, Irfanzakir Bin Abdul Rahman-4154005941, Mohammad Ziqrie Bin Rozaini-4154006621, Mohammed Khaleel Arthur Lewis-4151008601, Thaneshwar A/L Sundra-4154008391, Muhammad Ashraff Bin Aminuddin-4155003051, Muhammad Sauffi Bin Umar-4161004341, Hairul Amirul Bin Azmi-4144012181, Wan Ahmad Afeef Bin Wan Roshdi-4163005491, Thinagaran Ganesan-4161006971, Sudha Nair A/P Prabahkaran-4161003371, SS40141434, SS40141534, SS40111634, ED40241634 - K9, ED40111634 - K19G1, ED40111634 - K19G2
MPU3412 - Sport G2 ALL ISM BJ
FBA - Dr. Norazwan
BK 14 CFGS, GROUND FLOOR
---
Wednesday --- --- --- --- --- --- ---
ECS2123 - Bimbingan Dan Kaunseling Lecture
ESS(ED) - Hafizah Khusni
FESS BK 41
--- ---
Thursday ---
ED40241634 - K9, ED40221634 - K7
EIS2151 - Pengajaran Jawi Lecture
ESS(ED) - Rabi'Atul Aribah Binti Muhamad Isa @ Omar
FESS BK 42
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
ED40241634 - K9, ED40211634 - K6 Mode 1
EIS2123 - Muqaranah Al Tafasir Lecture
ESS(ED) - Dr. Muhammad Bin Daoh
FESS BK 37
--- --- ---
ECS2163 - Pendidikan Global Dan Antarabangsa Lecture
ESS(ED) - Aisah Binti Mat Dan
FESS BK 34
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40251634 - K10
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
ED40251634 - K10, ED40211734 - K11B
EIS2243 - Usul Feqh Lecture
ESS(ED) - Prof. Dato' Dr. Mujaini Bin Tarimin
FESS BK 31
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- ---
EIS2121 - Tilawah Dan Hafazan 3 Lecture
ESS(ED) - Saedal Atas B Abd Ghani
FESS BK 40
--- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ED40251634 - K10, ED40211734 - K11A, ED40211734 - K11B
EIS1233 - Al- Lughah Al- Arabiyyah 2 Lecture
ESS(ED) - Dr. Muhammad Bin Daoh
FESS BK 31
--- --- ---
Thursday ---
EN40151534, EN40141434, EN40141534, EN40131734, ED40211734 - K11A, ED40251634 - K10, SS40141434, SS40111534, SS40151534, SS40111634, SS40121734, SS40131734, SS40111834, ED40211734 - K11B
MPU3322 - Introduction To Malaysian Legal System G1 FPSS.FKSH
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- ---
ED40251634 - K10, ED40231634 - K8, ED40231534 - K3
ECS2163 - Pendidikan Global Dan Antarabangsa Lecture
ESS(ED) - Aisah Binti Mat Dan
FESS BK 29
--- ---
Friday ---
ED40251634 - K10, ED40211734 - K11B
EIS2143 - Akhlak dan Tasawuf Lecture
ESS(ED) - Saedal Atas B Abd Ghani
FESS BK 34
--- --- ---
ED40211734 - K11A, ED40251634 - K10
EIS2163 - Fiqh Al- Muqarin Lecture
ESS(ED) - Mohd Khairi Bin Hj Hussin
FESS BK 09
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40211734 - K11A
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
ED40211634 - K6 Mode 1, ED40211734 - K11A
ECS3243 - Pentadbiran Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Dr. Habib Mat Som
FESS BK 07
---
ED40211734 - K11A, ED40211734 - K11B
EIS3143 - Pedagogi Pendidikan Islam Lecture
ESS(ED) - Siti Rafidah Binti Dollah Hamdani
FESS BK 34
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ---
ED40241734 - K13G1, ED40211734 - K11A, ED40211734 - K11B
ECS1113 - Sejarah Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Aisah Binti Mat Dan
FESS BK 39
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ED40251634 - K10, ED40211734 - K11A, ED40211734 - K11B
EIS1233 - Al- Lughah Al- Arabiyyah 2 Lecture
ESS(ED) - Dr. Muhammad Bin Daoh
FESS BK 31
--- --- ---
Thursday ---
EN40151534, EN40141434, EN40141534, EN40131734, ED40211734 - K11A, ED40251634 - K10, SS40141434, SS40111534, SS40151534, SS40111634, SS40121734, SS40131734, SS40111834, ED40211734 - K11B
MPU3322 - Introduction To Malaysian Legal System G1 FPSS.FKSH
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
ED40211734 - K11A, ED40211734 - K11B
EIS1231 - Tilawah Dan Hafazan 2 Lecture
ESS(ED) - Saedal Atas B Abd Ghani
FESS BK 36
--- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
ED40221634 - K7, ED40211734 - K11A
EIS2233 - Perkembangan Kurikulum Lecture
ESS(ED) - Aisah Binti Mat Dan
FESS BK 15
--- --- ---
ED40211734 - K11A, ED40251634 - K10
EIS2163 - Fiqh Al- Muqarin Lecture
ESS(ED) - Mohd Khairi Bin Hj Hussin
FESS BK 09
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40211734 - K11B
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
ED40251634 - K10, ED40211734 - K11B
EIS2243 - Usul Feqh Lecture
ESS(ED) - Prof. Dato' Dr. Mujaini Bin Tarimin
FESS BK 31
---
ED40211734 - K11A, ED40211734 - K11B
EIS3143 - Pedagogi Pendidikan Islam Lecture
ESS(ED) - Siti Rafidah Binti Dollah Hamdani
FESS BK 34
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ---
ED40241734 - K13G1, ED40211734 - K11A, ED40211734 - K11B
ECS1113 - Sejarah Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Aisah Binti Mat Dan
FESS BK 39
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ED40251634 - K10, ED40211734 - K11A, ED40211734 - K11B
EIS1233 - Al- Lughah Al- Arabiyyah 2 Lecture
ESS(ED) - Dr. Muhammad Bin Daoh
FESS BK 31
--- --- ---
Thursday ---
EN40151534, EN40141434, EN40141534, EN40131734, ED40211734 - K11A, ED40251634 - K10, SS40141434, SS40111534, SS40151534, SS40111634, SS40121734, SS40131734, SS40111834, ED40211734 - K11B
MPU3322 - Introduction To Malaysian Legal System G1 FPSS.FKSH
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
ED40211734 - K11A, ED40211734 - K11B
EIS1231 - Tilawah Dan Hafazan 2 Lecture
ESS(ED) - Saedal Atas B Abd Ghani
FESS BK 36
--- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
ED40251634 - K10, ED40211734 - K11B
EIS2143 - Akhlak dan Tasawuf Lecture
ESS(ED) - Saedal Atas B Abd Ghani
FESS BK 34
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40211734 - K11 Mode 2
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday
ED40111834 - K27G1, ED40211834 - K14, ED40211734 - K11 Mode 2
ZES1133 - Technical English I G1 FPSS
CFGS -Pn. Ai'syah Bt. Abd Mutalib
BK 12 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday
ED40211734 - K11 Mode 2, ED40241734 - K13G1, ED40241734 - K13G2
MPU3113 - Hubungan Etnik G7 FPSS PART TIME
CFGS - MPU 3
MQA ROOM CFGS, GROUND FLOOR
EIS1231 - Tilawah Dan Hafazan 2 Lecture
ESS(ED) - Saedal Atas B Abd Ghani
FESS BK 03
--- --- --- --- ---
ECS1143 - Falsafah Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Mohd Khairi Bin Hj Hussin
FESS BK 18
Sunday
ED40211734 - K11 Mode 2, ED40231734 - K12
EIS1111 - Asas Bahasa Arab Lecture
ESS(ED) - Rabi'Atul Aribah Binti Muhamad Isa @ Omar
FESS BK 15
ED40211734 - K11 Mode 2, ED40211634 - K6 Mode 2, ED40211834 - K14 Mode 2
EES1113 - Strategi Pembelajaran Dan Kemahiran Belajar Lecture
ESS(ED) - Hafizah Khusni
FESS BK 25
--- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40231734 - K12
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
EIS2213 - Ulum Al Quran Lecture
ESS(ED) - Dr. Muhammad Bin Daoh
FESS BK 06
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- ---
ED40251534 - K5, ED40231734 - K12
EIS1213 - Aqidah Islam Lecture
ESS(ED) - Mohd Zamri Bin Yasin
FESS BS 7
--- --- ---
Wednesday --- --- ---
ED40211834 - K14, ED40231734 - K12
ECS1143 - Falsafah Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Dr. Habib Mat Som
FESS BK 16
--- --- --- --- --- ---
Thursday --- ---
ED40141734 - K26G3, ED40231734 - K12
ZES1243 - Technical English II G3 FPSS
CFGS - En. Khairul Firdaus Bin Ne'Matullah
BK 07 CFGS, GROUND FLOOR
--- ---
ED40241734 - K13G2, ED40231734 - K12
EIS1223 - Al Lughah Al Arabiyyah 1 Lecture
ESS(ED) - Rabi'Atul Aribah Binti Muhamad Isa @ Omar
FESS BK 38
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday
ED40221634 - K7, ED40231734 - K12
MPU3123 - TITAS G10 FPSS
ED - Yeow Seuk Fei
FESS BS 4
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday
ED40211734 - K11 Mode 2, ED40231734 - K12
EIS1111 - Asas Bahasa Arab Lecture
ESS(ED) - Rabi'Atul Aribah Binti Muhamad Isa @ Omar
FESS BK 15
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40241734 - K13G1
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
EIS1223 - Al Lughah Al Arabiyyah 1 Lecture
ESS(ED) - Rabi'Atul Aribah Binti Muhamad Isa @ Omar
FESS BS 6
---
ED40241734 - K13G1, ED40241734 - K13G2
EIS1213 - Aqidah Islam Lecture
ESS(ED) - Mohd Zamri Bin Yasin
FESS BK 08
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ---
ED40241734 - K13G1, ED40211734 - K11A, ED40211734 - K11B
ECS1113 - Sejarah Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Aisah Binti Mat Dan
FESS BK 39
--- ---
Wednesday
ED40241734 - K13G1, ED40241734 - K13G2, ED40211834 - K14
MPU3123 - TITAS G2 FPSS
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
BK 04 & 05 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday
ED40141734 - K26G1, ED40241734 - K13G1
ZES1243 - Technical English II G1 FPSS
CFGS -Pn. Ai'syah Bt. Abd Mutalib
BK 14 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
ECS1143 - Falsafah Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Siti Rafidah Binti Dollah Hamdani
FESS BK 13
--- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday
ED40211734 - K11 Mode 2, ED40241734 - K13G1, ED40241734 - K13G2
MPU3113 - Hubungan Etnik G7 FPSS PART TIME
CFGS - MPU 3
MQA ROOM CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40241734 - K13G2
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
ECS1113 - Sejarah Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Aisah Binti Mat Dan
FESS BK 37
--- ---
ED40241734 - K13G1, ED40241734 - K13G2
EIS1213 - Aqidah Islam Lecture
ESS(ED) - Mohd Zamri Bin Yasin
FESS BK 08
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- ---
ECS1143 - Falsafah Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Siti Rafidah Binti Dollah Hamdani
FESS BK 42
--- --- ---
Wednesday
ED40241734 - K13G1, ED40241734 - K13G2, ED40211834 - K14
MPU3123 - TITAS G2 FPSS
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
BK 04 & 05 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- ---
ED40141734 - K26G4, ED40241734 - K13G2
ZES1243 - Technical English II G4 FPSS
CFGS - En. Muhamad Farid Bin Abdul Latiff
BK 08 CFGS, GROUND FLOOR
--- ---
ED40241734 - K13G2, ED40231734 - K12
EIS1223 - Al Lughah Al Arabiyyah 1 Lecture
ESS(ED) - Rabi'Atul Aribah Binti Muhamad Isa @ Omar
FESS BK 38
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday
ED40211734 - K11 Mode 2, ED40241734 - K13G1, ED40241734 - K13G2
MPU3113 - Hubungan Etnik G7 FPSS PART TIME
CFGS - MPU 3
MQA ROOM CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40211834 - K14
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- ---
ECS1213 - Sosiologi Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Aisah Binti Mat Dan
FESS BK 40
--- ---
Tuesday ---
EIS1111 - Asas Bahasa Arab Lecture
ESS(ED) - Rabi'Atul Aribah Binti Muhamad Isa @ Omar
FESS BK 36
--- --- --- --- ---
EIS1221 - Tilawah Dan Hafazan 1 Lecture
ESS(ED) - Saedal Atas B Abd Ghani
FESS BS 8
--- ---
Wednesday
ED40241734 - K13G1, ED40241734 - K13G2, ED40211834 - K14
MPU3123 - TITAS G2 FPSS
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
BK 04 & 05 CFGS, GROUND FLOOR
ED40211834 - K14, ED40231734 - K12
ECS1143 - Falsafah Pendidikan Lecture
ESS(ED) - Dr. Habib Mat Som
FESS BK 16
---
EIS1213 - Aqidah Islam Lecture
ESS(ED) - Mohd Zamri Bin Yasin
FESS BS 5
--- ---
Thursday ---
ED40251534 - K5, ED40211834 - K14
EIS3122 - Dakwah Dan Masyarakat Lecture
ESS(ED) - Siti Rafidah Binti Dollah Hamdani
FESS BK 12
--- --- ---
EES1113 - Strategi Pembelajaran Dan Kemahiran Belajar Lecture
ESS(ED) - Hafizah Khusni
FESS BK 42
--- ---
Friday
ED40111834 - K27G1, ED40211834 - K14, ED40211734 - K11 Mode 2
ZES1133 - Technical English I G1 FPSS
CFGS -Pn. Ai'syah Bt. Abd Mutalib
BK 12 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
ED40211834 - K14 Mode 2
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- ---
EIS1221 - Tilawah Dan Hafazan 1 Lecture
ESS(ED) - Saedal Atas B Abd Ghani
FESS BK 22
--- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- ---
ED40211734 - K11 Mode 2, ED40211634 - K6 Mode 2, ED40211834 - K14 Mode 2
EES1113 - Strategi Pembelajaran Dan Kemahiran Belajar Lecture
ESS(ED) - Hafizah Khusni
FESS BK 25
--- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS30111834 - Sem 1
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- ---
ED30231534 - K28, ED30211834 - K39, ED30241734 - K38, LS30111834 - Sem 1
MPU2163 - Pengajian Malaysia II G4 FPSS
CFGS - En. Ng Ming Yip
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
---
LS30141734 - Sem 2, LS30111834 - Sem 1
ELD1243 - Oral Communication Skills Lecture
ESS(LS) - Mohd Bakri Bin Abu Bakar
FESS BS 8
--- ---
Tuesday ---
ELD1134 - Language Skills I Lecture
ESS(LS) - Md Zawawi Bin Shamroz @ Shamror
FESS BK 09
--- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
LS30111834 - Sem 1, LS30141734 - Sem 2
ELD1143 - Philosophy Of Education In Malaysia Lecture
ESS(LS) - Dr. Tirzah Zubeidah Bt Zachariah @Omar
FESS BK 13
--- --- ---
Thursday --- ---
ELD1113 - Grammar I Lecture
ESS(LS) - Md Zawawi Bin Shamroz @ Shamror
FESS BK 22
--- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ---
ELD1123 - Writing Skills Lecture
ESS(LS) - Mohd Bakri Bin Abu Bakar
FESS BK 29
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS30141734 - Sem 2
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- ---
LS30141734 - Sem 2, LS30111834 - Sem 1
ELD1243 - Oral Communication Skills Lecture
ESS(LS) - Mohd Bakri Bin Abu Bakar
FESS BS 8
--- ---
Tuesday ---
ELD1224 - Language Skills II Lecture
ESS(LS) - Rita Wong Mee Mee
FESS BS 2
--- ---
ELD1253 - Second Language Learning And Teaching Lecture
ESS(LS) - Soo Ruey Shing
FESS BK 06
--- ---
Wednesday
LS30141734 - Sem 2, LS30131734 - Sem 3A, LS30131734 - Sem 3B
MPU2233 - Asas-Asas Al-Quran G1 FPSS
CFGS - Pn. Hafiza Binti Abdul Hamid
BK 09 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
LS30111834 - Sem 1, LS30141734 - Sem 2
ELD1143 - Philosophy Of Education In Malaysia Lecture
ESS(LS) - Dr. Tirzah Zubeidah Bt Zachariah @Omar
FESS BK 13
--- --- ---
Thursday --- ---
ELD1213 - Grammar II Lecture
ESS(LS) - Thinamalar Magiswary D/O Nadarajan
FESS BK 39
--- --- --- --- --- --- ---
Friday
LS30141734 - Sem 2, LS30131734 - Sem 3A, LS30131734 - Sem 3B, ED30231534 - K28
MPU2223 - Kemahiran Kepimpinan G2 ALL DIPLOMA BJ, FPSS REPEATERS, FKSH.CVAC REPEATERS
CFGS - En. Shariful Bin Kamaruddin
BK 04 & 05 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS30131734 - Sem 3A
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
ELD1253 - Second Language Learning And Teaching Lecture
ESS(LS) - Soo Ruey Shing
FESS BK 09
--- ---
ELD1323 - Teaching Techniques In The Classroom Lecture
ESS(LS) - Rita Wong Mee Mee
FESS BS 3
--- ---
Tuesday --- ---
ELD1233 - Psychology In Education Lecture
ESS(LS) - Dr. Syaril Izwann Jabar
FESS BK 10
---
ELD1153 - Linguistics Lecture
ESS(LS) - Zalilah Elias
FESS BK 02
--- --- ---
Wednesday
LS30141734 - Sem 2, LS30131734 - Sem 3A, LS30131734 - Sem 3B
MPU2233 - Asas-Asas Al-Quran G1 FPSS
CFGS - Pn. Hafiza Binti Abdul Hamid
BK 09 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- ---
ELD2123 - Approaches And Methods In Tesl Lecture
ESS(LS) - Mohd. Mustafa Izahar
FESS BS 1
--- ---
Friday
LS30141734 - Sem 2, LS30131734 - Sem 3A, LS30131734 - Sem 3B, ED30231534 - K28
MPU2223 - Kemahiran Kepimpinan G2 ALL DIPLOMA BJ, FPSS REPEATERS, FKSH.CVAC REPEATERS
CFGS - En. Shariful Bin Kamaruddin
BK 04 & 05 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS30131734 - Sem 3B
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
ELD1233 - Psychology In Education Lecture
ESS(LS) - Dr. Syaril Izwann Jabar
FESS BK 30
---
ELD1253 - Second Language Learning And Teaching Lecture
ESS(LS) - Soo Ruey Shing
FESS BK 33
--- ---
Tuesday ---
ELD1153 - Linguistics Lecture
ESS(LS) - Zalilah Elias
FESS BK 02
--- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday
LS30141734 - Sem 2, LS30131734 - Sem 3A, LS30131734 - Sem 3B
MPU2233 - Asas-Asas Al-Quran G1 FPSS
CFGS - Pn. Hafiza Binti Abdul Hamid
BK 09 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday ---
LS30131734 - Sem 3B, LS30111734 - Sem 4
ELD2123 - Approaches And Methods In Tesl Lecture
ESS(LS) - Mohd. Mustafa Izahar
FESS BS 2
--- --- --- --- --- --- --- ---
Friday
LS30141734 - Sem 2, LS30131734 - Sem 3A, LS30131734 - Sem 3B, ED30231534 - K28
MPU2223 - Kemahiran Kepimpinan G2 ALL DIPLOMA BJ, FPSS REPEATERS, FKSH.CVAC REPEATERS
CFGS - En. Shariful Bin Kamaruddin
BK 04 & 05 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- ---
ELD1323 - Teaching Techniques In The Classroom Lecture
ESS(LS) - Rita Wong Mee Mee
FESS BS 6
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS30111734 - Sem 4
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
ELD2143 - Teaching Of Reading Lecture
ESS(LS) - Rita Wong Mee Mee
FESS BS 8
--- ---
ED30131734 - K40G5, LS30111734 - Sem 4, LS30151634 - Sem 4K
MPU2323 - Agama-Agama Di Malaysia G2 ALL DIPLOMA BJ, FPSS REPEATERS, FKSH.CVAC REPEATERS
CFGS - Cik Hasliza Bt Mohamad Ali
BK 04 & 05 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday ---
LS30131734 - Sem 3B, LS30111734 - Sem 4
ELD2123 - Approaches And Methods In Tesl Lecture
ESS(LS) - Mohd. Mustafa Izahar
FESS BS 2
--- --- ---
LS30111734 - Sem 4, LS30151634 - Sem 4K
ELD2133 - History Of Education Lecture
ESS(LS) - Dr. Tirzah Zubeidah Bt Zachariah @Omar
FESS BK 39
--- ---
Friday ---
ELD2113 - Introduction To Literature In English Lecture
ESS(LS) - Thinamalar Magiswary D/O Nadarajan
FESS BK 10
--- --- ---
LS30111734 - Sem 4, LS30151634 - Sem 4K
ELD2153 - Teaching Of Writing Lecture
ESS(LS) - Lim Seong Pek
FESS BK 37
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS30151634 - Sem 4K
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
ED30131734 - K40G5, LS30111734 - Sem 4, LS30151634 - Sem 4K
MPU2323 - Agama-Agama Di Malaysia G2 ALL DIPLOMA BJ, FPSS REPEATERS, FKSH.CVAC REPEATERS
CFGS - Cik Hasliza Bt Mohamad Ali
BK 04 & 05 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- ---
LS30151634 - Sem 4K, LS30121634 - Sem 7K
ELD2223 - Teaching of Grammar Lecture
ESS(LS) - Rita Wong Mee Mee
FESS BS 1
--- ---
LS30111734 - Sem 4, LS30151634 - Sem 4K
ELD2133 - History Of Education Lecture
ESS(LS) - Dr. Tirzah Zubeidah Bt Zachariah @Omar
FESS BK 39
--- ---
Friday ---
LS30151634 - Sem 4K, LS30121634 - Sem 7K
ELD2313 - Comparative Global And International Education Lecture
ESS (LS) - Haji Adenan Wagiman (PT)
FESS BS 8
--- --- ---
LS30111734 - Sem 4, LS30151634 - Sem 4K
ELD2153 - Teaching Of Writing Lecture
ESS(LS) - Lim Seong Pek
FESS BK 37
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS30141634 - Sem 5A
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday ---
LS30141634 - Sem 5A, LS30141634 - Sem 5B
ELD2233 - Teaching Of Listening And Speaking Lecture
ESS(LS) - Lim Seong Pek
FESS BS 7
--- ---
LS30141634 - Sem 5A, LS30141634 - Sem 5B
ELD2223 - Teaching of Grammar Lecture
ESS(LS) - Rita Wong Mee Mee
FESS BS 1
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- ---
LS30141634 - Sem 5A, LS30141634 - Sem 5B
ELD2243 - Teaching Literature In Esl Classroom Lecture
ESS(LS) - Thinamalar Magiswary D/O Nadarajan
FESS BK 35
--- ---
Thursday --- ---
LS30141634 - Sem 5A, LS30141634 - Sem 5B
ELD2213 - Materials Development and Adaptation Lecture
ESS(LS) - Dr. Syaril Izwann Jabar
FESS BK 13
---
LS30121634 - Sem 7K, LS30141634 - Sem 5B, LS30141634 - Sem 5A
ZLU1222 - Mandarin I Lecture
ESS(LS) - Rita Wong Mee Mee
BK 19 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS30141634 - Sem 5B
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday ---
LS30141634 - Sem 5A, LS30141634 - Sem 5B
ELD2233 - Teaching Of Listening And Speaking Lecture
ESS(LS) - Lim Seong Pek
FESS BS 7
--- ---
LS30141634 - Sem 5A, LS30141634 - Sem 5B
ELD2223 - Teaching of Grammar Lecture
ESS(LS) - Rita Wong Mee Mee
FESS BS 1
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- ---
LS30141634 - Sem 5A, LS30141634 - Sem 5B
ELD2243 - Teaching Literature In Esl Classroom Lecture
ESS(LS) - Thinamalar Magiswary D/O Nadarajan
FESS BK 35
--- ---
Thursday --- ---
LS30141634 - Sem 5A, LS30141634 - Sem 5B
ELD2213 - Materials Development and Adaptation Lecture
ESS(LS) - Dr. Syaril Izwann Jabar
FESS BK 13
---
LS30121634 - Sem 7K, LS30141634 - Sem 5B, LS30141634 - Sem 5A
ZLU1222 - Mandarin I Lecture
ESS(LS) - Rita Wong Mee Mee
BK 19 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS30131634 - Sem 6A
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
ELD2213 - Materials Development and Adaptation Lecture
ESS(LS) - Dr. Khatipah Bt Abdul Ghani
FESS BK 43
--- ---
ELD2233 - Teaching Of Listening And Speaking Lecture
ESS(LS) - Lim Seong Pek
FESS BK 07
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
ELD2223 - Teaching of Grammar Lecture
ESS(LS) - Rita Wong Mee Mee
FESS BS 1
IT30321634, IT30231534, IT30251534, LS30131634 - Sem 6A, LS30131634 - Sem 6B
MPU2412 - Sport G2 ALL DIPLOMA BJ
SBD - Sulaiman Abdul Haq Hazman
BK 19 CFGS, GROUND FLOOR
---
Thursday ---
ELD2313 - Comparative Global And International Education Lecture
ESS (LS) - Haji Adenan Wagiman (PT)
FESS BK 07
--- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ---
ELD2243 - Teaching Literature In Esl Classroom Lecture
ESS(LS) - Thinamalar Magiswary D/O Nadarajan
FESS BK 03
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS30131634 - Sem 6B
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
ELD2243 - Teaching Literature In Esl Classroom Lecture
ESS(LS) - Thinamalar Magiswary D/O Nadarajan
FESS BK 39
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ---
ELD2213 - Materials Development and Adaptation Lecture
ESS(LS) - Dr. Khatipah Bt Abdul Ghani
FESS BK 36
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IT30321634, IT30231534, IT30251534, LS30131634 - Sem 6A, LS30131634 - Sem 6B
MPU2412 - Sport G2 ALL DIPLOMA BJ
SBD - Sulaiman Abdul Haq Hazman
BK 19 CFGS, GROUND FLOOR
---
Thursday --- --- --- --- --- ---
ELD2233 - Teaching Of Listening And Speaking Lecture
ESS(LS) - Lim Seong Pek
FESS BK 03
--- --- ---
Friday ---
ELD2223 - Teaching of Grammar Lecture
ESS(LS) - Rita Wong Mee Mee
FESS BS 5
--- --- ---
ELD2313 - Comparative Global And International Education Lecture
ESS (LS) - Shalehudin (PT)
FESS BK 33
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS30121634 - Sem 7K
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- ---
ELD2243 - Teaching Literature In Esl Classroom Lecture
ESS(LS) - Thinamalar Magiswary D/O Nadarajan
FESS BK 19
--- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MPU2452 - Community Service G1 ALL DIPLOMA BJ
ED - Taufik Bin Ridzuan
BK 06 CFGS, GROUND FLOOR
---
Thursday --- ---
LS30151634 - Sem 4K, LS30121634 - Sem 7K
ELD2223 - Teaching of Grammar Lecture
ESS(LS) - Rita Wong Mee Mee
FESS BS 1
---
LS30121634 - Sem 7K, LS30141634 - Sem 5B, LS30141634 - Sem 5A
ZLU1222 - Mandarin I Lecture
ESS(LS) - Rita Wong Mee Mee
BK 19 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- ---
Friday ---
LS30151634 - Sem 4K, LS30121634 - Sem 7K
ELD2313 - Comparative Global And International Education Lecture
ESS (LS) - Haji Adenan Wagiman (PT)
FESS BS 8
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40111834 - SEM 1A
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
LS40111834 - SEM 1A, LS40341734, LS40141734 - SEM 2D
CES1233 - English Syntax And Morphology Lecture
ESS(LS) - Zalilah Elias
FESS BK 02
--- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- ---
LS40111834 - SEM 1A, LS40111834 - SEM 1B
CPS1213 - Computer And Technology In Education Lecture
ESS(LS) - Mohd Bakri Bin Abu Bakar
FESS BK 39
--- ---
LS40131734 - SEM 3B, LS40141634 - SEM 5B, LS40111834 - SEM 1A
CPS2113 - Teaching Techniques And Classroom Management Lecture
ESS(LS) - Dr. Tirzah Zubeidah Bt Zachariah @Omar
FESS BS 6
--- ---
Wednesday
LS40111834 - SEM 1A, LS40111834 - SEM 1B
MPU3113 - Hubungan Etnik G1 FPSS
CFGS - Cik Azar Fatiha Bt Mohd Lud
MQA ROOM CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
LS40111834 - SEM 1A, LS40311834, LS40111834 - SEM 1B
CES1133 - English Grammar Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BK 22
--- --- ---
Thursday ---
LS40131734 - SEM 3A, LS40131734 - SEM 3B, LS40111834 - SEM 1A
CES1213 - Tesl Methodology Lecture
ESS(LS) - Norhamidah Binti Mohd Yusof
FESS BK 38
--- --- ---
LS40131734 - SEM 3A, LS40131734 - SEM 3B, LS40111834 - SEM 1A
CES1343 - Speech And Communication Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BK 24
--- ---
Friday ---
LS40111834 - SEM 1A, LS40311834, LS40111834 - SEM 1B
CES1123 - Introduction To General Linguistics Lecture
ESS(LS) - Zalilah Elias
FESS BK 02
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40111834 - SEM 1B
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- ---
LS40111834 - SEM 1A, LS40111834 - SEM 1B
CPS1213 - Computer And Technology In Education Lecture
ESS(LS) - Mohd Bakri Bin Abu Bakar
FESS BK 39
---
CPS1113 - Philosophy And Development Of Education Industry In Malaysia Lecture
ESS(LS) - Norhayati Mohd. Zin
FESS BK 30
--- --- ---
Wednesday
LS40111834 - SEM 1A, LS40111834 - SEM 1B
MPU3113 - Hubungan Etnik G1 FPSS
CFGS - Cik Azar Fatiha Bt Mohd Lud
MQA ROOM CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
LS40111834 - SEM 1A, LS40311834, LS40111834 - SEM 1B
CES1133 - English Grammar Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BK 22
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
LS40111834 - SEM 1A, LS40311834, LS40111834 - SEM 1B
CES1123 - Introduction To General Linguistics Lecture
ESS(LS) - Zalilah Elias
FESS BK 02
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40141734 - SEM 2A
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
LS40131734 - SEM 3A, LS40141734 - SEM 2A, LS40111734 - SEM 4A
CES1353 - A Survey Of Prose Forms And Poetry Lecture
ESS(LS) - Eda Suhana Binti Sharudin
FESS BS 2
--- ---
LS40141734 - SEM 2A, LS40131734 - SEM 3A, LS40111734 - SEM 4A
CES2113 - Introduction To Sociolinguistics Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BS 5
--- --- ---
Tuesday ---
LS40141734 - SEM 2A, LS40111734 - SEM 4A, LS40141634 - SEM 5B
CES2153 - Reading For Academic Purposes Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BS 8
--- ---
LS40141734 - SEM 2A, LS40111734 - SEM 4A
CES1343 - Speech And Communication Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BK 14
--- ---
Wednesday --- --- ---
LS40141734 - SEM 2A, LS40141734 - SEM 2C
MPU3123 - TITAS G6 FPSS
CFGS - En. Shariful Bin Kamaruddin
FESS BS 4
LS40141734 - SEM 2A, LS40141734 - SEM 2B, LS40141734 - SEM 2C, LS40141734 - SEM 2D
ZLU1212 - Japanese I G1 FPSS
ESS(ED) - Dr. Md. Rosli Bin Haji Ismail
BK 09 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- ---
IT30141734, Muhammad Zulhatta Bin Ghazali-4154004371, Izzat Shahmi Bin Mohd Yaacob-4154002891, Muhammad Faizul Bin Kamarozaman-4164006081, Syed Hussein Syed Abu Bakar-4164007961, Amirul Faizal Bin Rosly-4154004871, LS40141734 - SEM 2A, LS40141734 - SEM 2B, LS40141734 - SEM 2C, LS40141734 - SEM 2D
ZLU1242 - French I G1 FPSS.FCVAC
CD - Faudzi Bin Ahmad
BK 11 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
LS40141734 - SEM 2A, LS40141634 - SEM 5B
CES2143 - Teaching Of English Grammar Lecture
ESS(LS) - Dr. Tirzah Zubeidah Bt Zachariah @Omar
FESS BK 07
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40141734 - SEM 2B
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
ZES1183 - Language Awareness Lecture
ESS(LS) - Eda Suhana Binti Sharudin
FESS BK 22
--- --- ---
Tuesday ---
CES1223 - Principles Of Second Language Learning And Teaching Lecture
ESS(LS) - Soo Ruey Shing
FESS BK 04
--- ---
LS40141734 - SEM 2B, LS40131734 - SEM 3A
ZEU1163 - Language Learning Strategies And Study Skills Lecture
ESS(LS) - Mohd Bakri Bin Abu Bakar
FESS BK 37
--- --- ---
Wednesday --- --- ---
LS40141734 - SEM 2B, LS40141734 - SEM 2D, LS40131734 - SEM 3A, LS40131734 - SEM 3B
MPU3123 - TITAS G7 FPSS
ED - Arni Sabita Lina Binti Mat Jusoh
FESS BS 5
LS40141734 - SEM 2A, LS40141734 - SEM 2B, LS40141734 - SEM 2C, LS40141734 - SEM 2D
ZLU1212 - Japanese I G1 FPSS
ESS(ED) - Dr. Md. Rosli Bin Haji Ismail
BK 09 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- ---
Thursday --- ---
CES1233 - English Syntax And Morphology Lecture
ESS(LS) - Zalilah Elias
FESS BK 02
--- ---
CES1213 - Tesl Methodology Lecture
ESS(LS) - Norhamidah Binti Mohd Yusof
FESS BK 12
--- ---
Friday --- ---
IT30141734, Muhammad Zulhatta Bin Ghazali-4154004371, Izzat Shahmi Bin Mohd Yaacob-4154002891, Muhammad Faizul Bin Kamarozaman-4164006081, Syed Hussein Syed Abu Bakar-4164007961, Amirul Faizal Bin Rosly-4154004871, LS40141734 - SEM 2A, LS40141734 - SEM 2B, LS40141734 - SEM 2C, LS40141734 - SEM 2D
ZLU1242 - French I G1 FPSS.FCVAC
CD - Faudzi Bin Ahmad
BK 11 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40141734 - SEM 2C
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
CES1223 - Principles Of Second Language Learning And Teaching Lecture
ESS(LS) - Ayu Rita Binti Mohamad
FESS BK 17
--- --- ---
CES1233 - English Syntax And Morphology Lecture
ESS(LS) - Zalilah Elias
FESS BK 02
--- ---
Tuesday ---
CES1213 - Tesl Methodology Lecture
ESS(LS) - Norhamidah Binti Mohd Yusof
FESS BK 08
--- ---
ZES1183 - Language Awareness Lecture
ESS(LS) - Eda Suhana Binti Sharudin
FESS BK 22
--- --- ---
Wednesday --- --- ---
LS40141734 - SEM 2A, LS40141734 - SEM 2C
MPU3123 - TITAS G6 FPSS
CFGS - En. Shariful Bin Kamaruddin
FESS BS 4
LS40141734 - SEM 2A, LS40141734 - SEM 2B, LS40141734 - SEM 2C, LS40141734 - SEM 2D
ZLU1212 - Japanese I G1 FPSS
ESS(ED) - Dr. Md. Rosli Bin Haji Ismail
BK 09 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- ---
Thursday --- ---
ZEU1163 - Language Learning Strategies And Study Skills Lecture
ESS(LS) - Mohd Bakri Bin Abu Bakar
FESS BK 31
--- --- --- --- --- --- ---
Friday --- ---
IT30141734, Muhammad Zulhatta Bin Ghazali-4154004371, Izzat Shahmi Bin Mohd Yaacob-4154002891, Muhammad Faizul Bin Kamarozaman-4164006081, Syed Hussein Syed Abu Bakar-4164007961, Amirul Faizal Bin Rosly-4154004871, LS40141734 - SEM 2A, LS40141734 - SEM 2B, LS40141734 - SEM 2C, LS40141734 - SEM 2D
ZLU1242 - French I G1 FPSS.FCVAC
CD - Faudzi Bin Ahmad
BK 11 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40141734 - SEM 2D
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
LS40111834 - SEM 1A, LS40341734, LS40141734 - SEM 2D
CES1233 - English Syntax And Morphology Lecture
ESS(LS) - Zalilah Elias
FESS BK 02
--- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday ---
ZES1183 - Language Awareness Lecture
ESS(LS) - Eda Suhana Binti Sharudin
FESS BK 22
--- --- ---
CES1213 - Tesl Methodology Lecture
ESS(LS) - Norhamidah Binti Mohd Yusof
FESS BK 10
--- ---
Wednesday --- --- ---
LS40141734 - SEM 2B, LS40141734 - SEM 2D, LS40131734 - SEM 3A, LS40131734 - SEM 3B
MPU3123 - TITAS G7 FPSS
ED - Arni Sabita Lina Binti Mat Jusoh
FESS BS 5
LS40141734 - SEM 2A, LS40141734 - SEM 2B, LS40141734 - SEM 2C, LS40141734 - SEM 2D
ZLU1212 - Japanese I G1 FPSS
ESS(ED) - Dr. Md. Rosli Bin Haji Ismail
BK 09 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- ---
Thursday --- ---
LS40141734 - SEM 2D, LS40141634 - SEM 5B
CES1223 - Principles Of Second Language Learning And Teaching Lecture
ESS(LS) - Ayu Rita Binti Mohamad
FESS BK 29
---
ZEU1163 - Language Learning Strategies And Study Skills Lecture
ESS(LS) - Mohd Bakri Bin Abu Bakar
FESS BK 33
--- --- ---
Friday --- ---
IT30141734, Muhammad Zulhatta Bin Ghazali-4154004371, Izzat Shahmi Bin Mohd Yaacob-4154002891, Muhammad Faizul Bin Kamarozaman-4164006081, Syed Hussein Syed Abu Bakar-4164007961, Amirul Faizal Bin Rosly-4154004871, LS40141734 - SEM 2A, LS40141734 - SEM 2B, LS40141734 - SEM 2C, LS40141734 - SEM 2D
ZLU1242 - French I G1 FPSS.FCVAC
CD - Faudzi Bin Ahmad
BK 11 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40131734 - SEM 3A
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
LS40131734 - SEM 3A, LS40141734 - SEM 2A, LS40111734 - SEM 4A
CES1353 - A Survey Of Prose Forms And Poetry Lecture
ESS(LS) - Eda Suhana Binti Sharudin
FESS BS 2
--- ---
LS40141734 - SEM 2A, LS40131734 - SEM 3A, LS40111734 - SEM 4A
CES2113 - Introduction To Sociolinguistics Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BS 5
--- --- ---
Tuesday ---
ED40131734 - K25, LS40131734 - SEM 3A, LS40131734 - SEM 3B, LS40311834
ZLU1242 - French I G2 FPSS
CD - Faudzi Bin Ahmad
BK 09 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
LS40141734 - SEM 2B, LS40131734 - SEM 3A
ZEU1163 - Language Learning Strategies And Study Skills Lecture
ESS(LS) - Mohd Bakri Bin Abu Bakar
FESS BK 37
--- --- ---
Wednesday --- --- ---
LS40141734 - SEM 2B, LS40141734 - SEM 2D, LS40131734 - SEM 3A, LS40131734 - SEM 3B
MPU3123 - TITAS G7 FPSS
ED - Arni Sabita Lina Binti Mat Jusoh
FESS BS 5
LS40131734 - SEM 3A, LS40141634 - SEM 5B
CES2243 - Teaching Of Aural-Oral Skills Lecture
ESS(LS) - Mohd. Mustafa Izahar
FESS BS 2
--- --- ---
Thursday ---
LS40131734 - SEM 3A, LS40131734 - SEM 3B, LS40111834 - SEM 1A
CES1213 - Tesl Methodology Lecture
ESS(LS) - Norhamidah Binti Mohd Yusof
FESS BK 38
--- --- ---
LS40131734 - SEM 3A, LS40131734 - SEM 3B, LS40111834 - SEM 1A
CES1343 - Speech And Communication Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BK 24
--- ---
Friday ---
LS40111734 - SEM 4A, LS40131734 - SEM 3A, LS40141634 - SEM 5B, LS40131634 - SEM 6D
CES2133 - English Phonetics And Phonology Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BK 07
--- --- ---
LS40131734 - SEM 3B, LS40131734 - SEM 3A
CES1223 - Principles Of Second Language Learning And Teaching Lecture
ESS(LS) - Ayu Rita Binti Mohamad
FESS BS 8
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40131734 - SEM 3B
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday ---
ED40131734 - K25, LS40131734 - SEM 3A, LS40131734 - SEM 3B, LS40311834
ZLU1242 - French I G2 FPSS
CD - Faudzi Bin Ahmad
BK 09 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- ---
LS40131734 - SEM 3B, LS40141634 - SEM 5B, LS40111834 - SEM 1A
CPS2113 - Teaching Techniques And Classroom Management Lecture
ESS(LS) - Dr. Tirzah Zubeidah Bt Zachariah @Omar
FESS BS 6
--- ---
Wednesday --- --- ---
LS40141734 - SEM 2B, LS40141734 - SEM 2D, LS40131734 - SEM 3A, LS40131734 - SEM 3B
MPU3123 - TITAS G7 FPSS
ED - Arni Sabita Lina Binti Mat Jusoh
FESS BS 5
---
CES1233 - English Syntax And Morphology Lecture
ESS(LS) - Zalilah Elias
FESS BK 02
--- ---
Thursday ---
LS40131734 - SEM 3A, LS40131734 - SEM 3B, LS40111834 - SEM 1A
CES1213 - Tesl Methodology Lecture
ESS(LS) - Norhamidah Binti Mohd Yusof
FESS BK 38
--- --- ---
LS40131734 - SEM 3A, LS40131734 - SEM 3B, LS40111834 - SEM 1A
CES1343 - Speech And Communication Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BK 24
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ---
LS40131734 - SEM 3B, LS40131734 - SEM 3A
CES1223 - Principles Of Second Language Learning And Teaching Lecture
ESS(LS) - Ayu Rita Binti Mohamad
FESS BS 8
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40111734 - SEM 4A
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
LS40131734 - SEM 3A, LS40141734 - SEM 2A, LS40111734 - SEM 4A
CES1353 - A Survey Of Prose Forms And Poetry Lecture
ESS(LS) - Eda Suhana Binti Sharudin
FESS BS 2
--- ---
LS40141734 - SEM 2A, LS40131734 - SEM 3A, LS40111734 - SEM 4A
CES2113 - Introduction To Sociolinguistics Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BS 5
--- --- ---
Tuesday ---
LS40141734 - SEM 2A, LS40111734 - SEM 4A, LS40141634 - SEM 5B
CES2153 - Reading For Academic Purposes Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BS 8
--- ---
LS40141734 - SEM 2A, LS40111734 - SEM 4A
CES1343 - Speech And Communication Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BK 14
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
LS40111734 - SEM 4A, LS40131634 - SEM 6D
CES2143 - Teaching Of English Grammar Lecture
ESS(LS) - Dr. Khatipah Bt Abdul Ghani
FESS BK 30
--- --- ---
Thursday --- --- ---
IT40311834, IT40511834, LS40111734 - SEM 4A, LS40111734 - SEM 4C, LS40141634 - SEM 5A, LS40141634 - SEM 5C
MPU3322 - Introduction To Malaysian Legal System G3 FPSS.FCVAC
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
FESS BS 5
--- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
LS40111734 - SEM 4A, LS40131734 - SEM 3A, LS40141634 - SEM 5B, LS40131634 - SEM 6D
CES2133 - English Phonetics And Phonology Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BK 07
--- --- ---
LS40111734 - SEM 4A, LS40111734 - SEM 4C
ZLU1222 - Mandarin I G3 FPSS
CFGS - Tan Che Beng (Pt)
BK 14 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40111734 - SEM 4C
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- ---
LS40111734 - SEM 4C, LS40141634 - SEM 5B
CPS2213 - Educational Psychology Lecture
ESS(LS) - Dr. Syaril Izwann Jabar
FESS BS 1
--- ---
Tuesday --- ---
CES2313 - Teaching Of Reading Skills Lecture
ESS(LS) - Dr. Astri Yulia
FESS BK 14
--- ---
CES2213 - Introduction To Psycholinguistics Lecture
ESS(LS) - Ayu Rita Binti Mohamad
FESS BK 35
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- ---
IT40311834, IT40511834, LS40111734 - SEM 4A, LS40111734 - SEM 4C, LS40141634 - SEM 5A, LS40141634 - SEM 5C
MPU3322 - Introduction To Malaysian Legal System G3 FPSS.FCVAC
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
FESS BS 5
--- ---
LS40111734 - SEM 4C, LS40141634 - SEM 5C, LS40131634 - SEM 6B
CLS2213 - Theatre in TESL Lecture
ESS(LS) - Thinamalar Magiswary D/O Nadarajan
FESS BK 26
--- ---
Friday ---
CES2243 - Teaching Of Aural-Oral Skills Lecture
ESS(LS) - Mohd. Mustafa Izahar
FESS BS 6
--- --- ---
LS40111734 - SEM 4A, LS40111734 - SEM 4C
ZLU1222 - Mandarin I G3 FPSS
CFGS - Tan Che Beng (Pt)
BK 14 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40151634 - SEM 4B
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
IT30331734, SS40241534, SS40211634, SS40241634, SS40231734, SS40241734, IT30141534, Vimal A/L Ganesan-4151001491, Khairul Nizal Bin Mustafa Hilmy-4151008531, Valen A/P Ichem-4161003591, Thaneshwar A/L Sundra-4154008391, Noor Aini Suhaimi-4154003131, Nurul Nabilah Binti Mohd Yusof-4154002461, Gaanesh Thagavelu-4154001541, Nur Sheiffa Binti Rossley-4154003511, Amirah Hanim Binti Ramly-4161002861, Muhammad Azwan Bin Mohd Kamal-4161000141, Zahirah Afiqah Binti Musa-4161006181, Rubenn A/L Karthigeyan-4154002871, Muhammad Amir Bin Hamzah-4154006221, LS40151634 - SEM 4B
ZLU1222 - Mandarin I G1 FPSS.FCVAC
SBD - Dr. Lai Long Wee
BK 09 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- ---
Amir Yusri Bin Mat Yusop-4161001281, Nurshahida Laila Binti Hamzah-4165000431, Ili Dalila Binti Mohamad-4165000681, Shafiqah Binti Selamat-4165000491, Muhammad Shahril Amirul Bin Sabri-4162004542, Satrio Lesmana Bin Osnil-4155002881, Nurain Afiqah Bt. Shuhaimi-4162002461, Nur Nabilah Binti Abdul Aziz-4154002901, LS40151634 - SEM 4B, LS40131634 - SEM 6B, IT40111634
MPU3312 - Dakwah Islam Di Malaysia G4 FPSS.FCVAC
CFGS - En. Mohd Adlin Bin Salleh
BK 04 & 05 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40141634 - SEM 5A
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
CES2153 - Reading For Academic Purposes Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BK 22
--- ---
CES2213 - Introduction To Psycholinguistics Lecture
ESS(LS) - Ayu Rita Binti Mohamad
FESS BK 41
--- ---
Tuesday --- --- --- --- --- ---
LS40111634 - SEM 7B, LS40121634 - SEM 7A, LS40141634 - SEM 5A
CLS2213 - Theatre in TESL Lecture
ESS(LS) - Thinamalar Magiswary D/O Nadarajan
FESS BK 29
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- ---
CPS2213 - Educational Psychology Lecture
ESS(LS) - Dr. Syaril Izwann Jabar
FESS BK 05
--- ---
Thursday --- --- ---
IT40311834, IT40511834, LS40111734 - SEM 4A, LS40111734 - SEM 4C, LS40141634 - SEM 5A, LS40141634 - SEM 5C
MPU3322 - Introduction To Malaysian Legal System G3 FPSS.FCVAC
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
FESS BS 5
--- ---
CES2223 - Academic And Writing Skills Lecture
ESS(LS) - Md Zawawi Bin Shamroz @ Shamror
FESS BK 31
--- ---
Friday ---
CES2143 - Teaching Of English Grammar Lecture
ESS(LS) - Dr. Khatipah Bt Abdul Ghani
FESS BK 19
--- --- ---
CES2243 - Teaching Of Aural-Oral Skills Lecture
ESS(LS) - Mohd. Mustafa Izahar
FESS BS 1
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40141634 - SEM 5B
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- ---
LS40111734 - SEM 4C, LS40141634 - SEM 5B
CPS2213 - Educational Psychology Lecture
ESS(LS) - Dr. Syaril Izwann Jabar
FESS BS 1
--- ---
Tuesday ---
LS40141734 - SEM 2A, LS40111734 - SEM 4A, LS40141634 - SEM 5B
CES2153 - Reading For Academic Purposes Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BS 8
--- ---
LS40131734 - SEM 3B, LS40141634 - SEM 5B, LS40111834 - SEM 1A
CPS2113 - Teaching Techniques And Classroom Management Lecture
ESS(LS) - Dr. Tirzah Zubeidah Bt Zachariah @Omar
FESS BS 6
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
LS40131734 - SEM 3A, LS40141634 - SEM 5B
CES2243 - Teaching Of Aural-Oral Skills Lecture
ESS(LS) - Mohd. Mustafa Izahar
FESS BS 2
--- --- ---
Thursday --- ---
LS40141734 - SEM 2D, LS40141634 - SEM 5B
CES1223 - Principles Of Second Language Learning And Teaching Lecture
ESS(LS) - Ayu Rita Binti Mohamad
FESS BK 29
--- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
LS40111734 - SEM 4A, LS40131734 - SEM 3A, LS40141634 - SEM 5B, LS40131634 - SEM 6D
CES2133 - English Phonetics And Phonology Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BK 07
--- --- ---
LS40141734 - SEM 2A, LS40141634 - SEM 5B
CES2143 - Teaching Of English Grammar Lecture
ESS(LS) - Dr. Tirzah Zubeidah Bt Zachariah @Omar
FESS BK 07
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40141634 - SEM 5C
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
LS40141634 - SEM 5C, LS40111634 - SEM 7B
CES3113 - Esl Testing And Evaluation Lecture
ESS(LS) - Norhayati Mohd. Zin
FESS BK 42
--- --- ---
Tuesday --- ---
LS40141634 - SEM 5C, LS40111634 - SEM 7B, LS40151534 - SEM 8A
CES3133 - Teaching Of Writing Skills Lecture
ESS(LS) - Mohd. Mustafa Izahar
FESS BS 3
--- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
LS40141634 - SEM 5C, LS40111634 - SEM 7B, LS40131634 - SEM 6B
CPS3123 - Educational Research Methodology Lecture
ESS(LS) - Soo Ruey Shing
FESS BK 37
--- --- ---
Thursday --- --- ---
IT40311834, IT40511834, LS40111734 - SEM 4A, LS40111734 - SEM 4C, LS40141634 - SEM 5A, LS40141634 - SEM 5C
MPU3322 - Introduction To Malaysian Legal System G3 FPSS.FCVAC
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
FESS BS 5
--- ---
LS40111734 - SEM 4C, LS40141634 - SEM 5C, LS40131634 - SEM 6B
CLS2213 - Theatre in TESL Lecture
ESS(LS) - Thinamalar Magiswary D/O Nadarajan
FESS BK 26
--- ---
Friday ---
LS40141634 - SEM 5C, LS40111634 - SEM 7B, LS40151534 - SEM 8A
CES3123 - Material Selection And Adaptation Lecture
ESS(LS) - Dr. Tirzah Zubeidah Bt Zachariah @Omar
FESS BK 32
--- --- ---
LS40141634 - SEM 5C, LS40121634 - SEM 7A, LS40151534 - SEM 8A
CES2123 - Media Resources In Elt Lecture
ESS(LS) - Dr. Astri Yulia
FESS BK 26
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40131634 - SEM 6B
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
LS40131634 - SEM 6B, LS40121634 - SEM 7A, LS40131634 - SEM 6D
CES2313 - Teaching Of Reading Skills Lecture
ESS(LS) - Dr. Astri Yulia
FESS BK 16
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday ---
LS40121634 - SEM 7A, LS40131634 - SEM 6B
CPS2313 - Educational Sociology Lecture
ESS(LS) - Prof. Madya Dr. Jamilah Bt Mustafa
FESS BK 05
--- ---
LS40131634 - SEM 6B, LS40121634 - SEM 7C
CES2223 - Academic And Writing Skills Lecture
ESS(LS) - Md Zawawi Bin Shamroz @ Shamror
FESS BK 34
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
LS40141634 - SEM 5C, LS40111634 - SEM 7B, LS40131634 - SEM 6B
CPS3123 - Educational Research Methodology Lecture
ESS(LS) - Soo Ruey Shing
FESS BK 37
--- --- ---
Thursday --- --- ---
Amir Yusri Bin Mat Yusop-4161001281, Nurshahida Laila Binti Hamzah-4165000431, Ili Dalila Binti Mohamad-4165000681, Shafiqah Binti Selamat-4165000491, Muhammad Shahril Amirul Bin Sabri-4162004542, Satrio Lesmana Bin Osnil-4155002881, Nurain Afiqah Bt. Shuhaimi-4162002461, Nur Nabilah Binti Abdul Aziz-4154002901, LS40151634 - SEM 4B, LS40131634 - SEM 6B, IT40111634
MPU3312 - Dakwah Islam Di Malaysia G4 FPSS.FCVAC
CFGS - En. Mohd Adlin Bin Salleh
BK 04 & 05 CFGS, GROUND FLOOR
--- ---
LS40111734 - SEM 4C, LS40141634 - SEM 5C, LS40131634 - SEM 6B
CLS2213 - Theatre in TESL Lecture
ESS(LS) - Thinamalar Magiswary D/O Nadarajan
FESS BK 26
--- ---
Friday ---
CES2213 - Introduction To Psycholinguistics Lecture
ESS(LS) - Ayu Rita Binti Mohamad
FESS BK 33
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40131634 - SEM 6D
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
LS40131634 - SEM 6B, LS40121634 - SEM 7A, LS40131634 - SEM 6D
CES2313 - Teaching Of Reading Skills Lecture
ESS(LS) - Dr. Astri Yulia
FESS BK 16
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
LS40111734 - SEM 4A, LS40131634 - SEM 6D
CES2143 - Teaching Of English Grammar Lecture
ESS(LS) - Dr. Khatipah Bt Abdul Ghani
FESS BK 30
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
LS40111734 - SEM 4A, LS40131734 - SEM 3A, LS40141634 - SEM 5B, LS40131634 - SEM 6D
CES2133 - English Phonetics And Phonology Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BK 07
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40121634 - SEM 7A
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
LS40131634 - SEM 6B, LS40121634 - SEM 7A, LS40131634 - SEM 6D
CES2313 - Teaching Of Reading Skills Lecture
ESS(LS) - Dr. Astri Yulia
FESS BK 16
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday ---
LS40121634 - SEM 7A, LS40131634 - SEM 6B
CPS2313 - Educational Sociology Lecture
ESS(LS) - Prof. Madya Dr. Jamilah Bt Mustafa
FESS BK 05
--- ---
LS40111634 - SEM 7B, LS40121634 - SEM 7A, LS40141634 - SEM 5A
CLS2213 - Theatre in TESL Lecture
ESS(LS) - Thinamalar Magiswary D/O Nadarajan
FESS BK 29
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- ---
LS40121634 - SEM 7C, LS40111634 - SEM 7B, LS40151534 - SEM 8A, LS40121634 - SEM 7A
CES3143 - Teaching Literature In Esl Lecture
ESS(LS) - Dr. Khatipah Bt Abdul Ghani
FESS BK 11
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ---
LS40141634 - SEM 5C, LS40121634 - SEM 7A, LS40151534 - SEM 8A
CES2123 - Media Resources In Elt Lecture
ESS(LS) - Dr. Astri Yulia
FESS BK 26
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40121634 - SEM 7C
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
LS40151534 - SEM 8C, LS40121634 - SEM 7C, LS40111634 - SEM 7D
CLS1323 - Creative Writing Skills Lecture
ESS(LS) - Norhamidah Binti Mohd Yusof
FESS BK 06
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- ---
LS40131634 - SEM 6B, LS40121634 - SEM 7C
CES2223 - Academic And Writing Skills Lecture
ESS(LS) - Md Zawawi Bin Shamroz @ Shamror
FESS BK 34
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- ---
LS40121634 - SEM 7C, LS40151534 - SEM 8C, LS40151534 - SEM 8A
CES2233 - Teaching Of Esp Lecture
ESS(LS) - Soo Ruey Shing
FESS BK 05
--- ---
LS40121634 - SEM 7C, LS40111634 - SEM 7B, LS40151534 - SEM 8A, LS40121634 - SEM 7A
CES3143 - Teaching Literature In Esl Lecture
ESS(LS) - Dr. Khatipah Bt Abdul Ghani
FESS BK 11
--- ---
Friday ---
LS40121634 - SEM 7C, LS40141534 - SEM 8B, LS40151534 - SEM 8C
CPS3113 - Educational Administration Lecture
ESS(ED) - Dr. Md. Rosli Bin Haji Ismail
FESS BK 35
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40111634 - SEM 7B
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
LS40111634 - SEM 7B, LS40151534 - SEM 8A
CPS3113 - Educational Administration Lecture
ESS(ED) - Dr. Md. Rosli Bin Haji Ismail
FESS BK 25
--- ---
LS40141634 - SEM 5C, LS40111634 - SEM 7B
CES3113 - Esl Testing And Evaluation Lecture
ESS(LS) - Norhayati Mohd. Zin
FESS BK 42
--- --- ---
Tuesday --- ---
LS40141634 - SEM 5C, LS40111634 - SEM 7B, LS40151534 - SEM 8A
CES3133 - Teaching Of Writing Skills Lecture
ESS(LS) - Mohd. Mustafa Izahar
FESS BS 3
---
LS40111634 - SEM 7B, LS40121634 - SEM 7A, LS40141634 - SEM 5A
CLS2213 - Theatre in TESL Lecture
ESS(LS) - Thinamalar Magiswary D/O Nadarajan
FESS BK 29
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- ---
LS40141634 - SEM 5C, LS40111634 - SEM 7B, LS40131634 - SEM 6B
CPS3123 - Educational Research Methodology Lecture
ESS(LS) - Soo Ruey Shing
FESS BK 37
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- ---
LS40121634 - SEM 7C, LS40111634 - SEM 7B, LS40151534 - SEM 8A, LS40121634 - SEM 7A
CES3143 - Teaching Literature In Esl Lecture
ESS(LS) - Dr. Khatipah Bt Abdul Ghani
FESS BK 11
--- ---
Friday ---
LS40141634 - SEM 5C, LS40111634 - SEM 7B, LS40151534 - SEM 8A
CES3123 - Material Selection And Adaptation Lecture
ESS(LS) - Dr. Tirzah Zubeidah Bt Zachariah @Omar
FESS BK 32
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40111634 - SEM 7D
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
LS40151534 - SEM 8C, LS40121634 - SEM 7C, LS40111634 - SEM 7D
CLS1323 - Creative Writing Skills Lecture
ESS(LS) - Norhamidah Binti Mohd Yusof
FESS BK 06
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40151534 - SEM 8A
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
LS40111634 - SEM 7B, LS40151534 - SEM 8A
CPS3113 - Educational Administration Lecture
ESS(ED) - Dr. Md. Rosli Bin Haji Ismail
FESS BK 25
--- ---
LS40151534 - SEM 8A, LS40341734, LS40141534 - SEM 8B
CLS1323 - Creative Writing Skills Lecture
ESS(LS) - Norhamidah Binti Mohd Yusof
FESS BK 03
--- --- ---
Tuesday --- ---
LS40141634 - SEM 5C, LS40111634 - SEM 7B, LS40151534 - SEM 8A
CES3133 - Teaching Of Writing Skills Lecture
ESS(LS) - Mohd. Mustafa Izahar
FESS BS 3
--- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- ---
LS40121634 - SEM 7C, LS40151534 - SEM 8C, LS40151534 - SEM 8A
CES2233 - Teaching Of Esp Lecture
ESS(LS) - Soo Ruey Shing
FESS BK 05
--- ---
LS40121634 - SEM 7C, LS40111634 - SEM 7B, LS40151534 - SEM 8A, LS40121634 - SEM 7A
CES3143 - Teaching Literature In Esl Lecture
ESS(LS) - Dr. Khatipah Bt Abdul Ghani
FESS BK 11
--- ---
Friday ---
LS40141634 - SEM 5C, LS40111634 - SEM 7B, LS40151534 - SEM 8A
CES3123 - Material Selection And Adaptation Lecture
ESS(LS) - Dr. Tirzah Zubeidah Bt Zachariah @Omar
FESS BK 32
--- --- ---
LS40141634 - SEM 5C, LS40121634 - SEM 7A, LS40151534 - SEM 8A
CES2123 - Media Resources In Elt Lecture
ESS(LS) - Dr. Astri Yulia
FESS BK 26
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40151534 - SEM 8C
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
LS40151534 - SEM 8C, LS40121634 - SEM 7C, LS40111634 - SEM 7D
CLS1323 - Creative Writing Skills Lecture
ESS(LS) - Norhamidah Binti Mohd Yusof
FESS BK 06
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- ---
LS40121634 - SEM 7C, LS40151534 - SEM 8C, LS40151534 - SEM 8A
CES2233 - Teaching Of Esp Lecture
ESS(LS) - Soo Ruey Shing
FESS BK 05
--- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
LS40121634 - SEM 7C, LS40141534 - SEM 8B, LS40151534 - SEM 8C
CPS3113 - Educational Administration Lecture
ESS(ED) - Dr. Md. Rosli Bin Haji Ismail
FESS BK 35
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40141534 - SEM 8B
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
LS40151534 - SEM 8A, LS40341734, LS40141534 - SEM 8B
CLS1323 - Creative Writing Skills Lecture
ESS(LS) - Norhamidah Binti Mohd Yusof
FESS BK 03
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- ---
CES2233 - Teaching Of Esp Lecture
ESS(LS) - Soo Ruey Shing
FESS BS 5
--- ---
Friday ---
LS40121634 - SEM 7C, LS40141534 - SEM 8B, LS40151534 - SEM 8C
CPS3113 - Educational Administration Lecture
ESS(ED) - Dr. Md. Rosli Bin Haji Ismail
FESS BK 35
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40341734
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
LS40111834 - SEM 1A, LS40341734, LS40141734 - SEM 2D
CES1233 - English Syntax And Morphology Lecture
ESS(LS) - Zalilah Elias
FESS BK 02
--- ---
LS40151534 - SEM 8A, LS40341734, LS40141534 - SEM 8B
CLS1323 - Creative Writing Skills Lecture
ESS(LS) - Norhamidah Binti Mohd Yusof
FESS BK 03
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- ---
SS40121634, SS40111734, SS40121734, LS40341734
SSS1223 - Sociology Work And Industry Lecture
ESS(SS) - Prof. Dr. Mohd Zaidi Bin Mohd Hajazi
FESS BK 32
--- --- ---
Wednesday
SS40121634, SS40131734, SS40111834, ED40131734 - K25, LS40341734
MPU3123 - TITAS G3 FPSS
CFGS - En. Shariful Bin Kamaruddin
FESS BS 4
--- --- --- ---
SS40151534, SS40121634, SS40131634, SS40141634, LS40341734
ESS2323 - Developing Human Capital Lecture
ESS(SS) - Haji Othman Bin Badrishah
FESS BK 23
--- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
LS40311834
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
ED40111834 - K27G2, LS40311834
ZES1133 - Technical English I G2 FPSS
CFGS - Pn. Halimatun Saadiah Abd Mutalib
BK 13 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
Tuesday ---
ED40131734 - K25, LS40131734 - SEM 3A, LS40131734 - SEM 3B, LS40311834
ZLU1242 - French I G2 FPSS
CD - Faudzi Bin Ahmad
BK 09 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday
LS40311834, ED40111834 - K27G1
MPU3113 - Hubungan Etnik G2 FPSS
CFGS - En. Ng Ming Yip
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
LS40111834 - SEM 1A, LS40311834, LS40111834 - SEM 1B
CES1133 - English Grammar Lecture
ESS(LS) - Nurdiyana Binti Mohamad Yusof
FESS BK 22
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
LS40111834 - SEM 1A, LS40311834, LS40111834 - SEM 1B
CES1123 - Introduction To General Linguistics Lecture
ESS(LS) - Zalilah Elias
FESS BK 02
--- --- ---
SS40131734, SS40141734, LS40311834
SSS1263 - Introduction To Behavioural Statistics Lecture
ESS(SS) - Affezah Bt Ali
FESS BK 32
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
SS40111534
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday
EN40531634, EN40541734, EN30611634, EN40111834, EN40141734, SS40141534, SS40111534, SS40151534, SS40111634
ZLU1222 - Mandarin I G2 FKSH.FPSS
CFGS - En. Ng Ming Yip
BK 06 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday ---
EN40151534, EN40141434, EN40141534, EN40131734, ED40211734 - K11A, ED40251634 - K10, SS40141434, SS40111534, SS40151534, SS40111634, SS40121734, SS40131734, SS40111834, ED40211734 - K11B
MPU3322 - Introduction To Malaysian Legal System G1 FPSS.FKSH
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
SS40111634
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday
EN40531634, EN40541734, EN30611634, EN40111834, EN40141734, SS40141534, SS40111534, SS40151534, SS40111634
ZLU1222 - Mandarin I G2 FKSH.FPSS
CFGS - En. Ng Ming Yip
BK 06 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SS40221734, Gothiswary A/P Subramaniam-4161006941, Prithva Raju A/L Mahaletchnan-4161006951, Hanin Husaini Bin Azmi-4151008521, Khairul Nizal Bin Mustafa Hilmy-4151008531, Irfanzakir Bin Abdul Rahman-4154005941, Mohammad Ziqrie Bin Rozaini-4154006621, Mohammed Khaleel Arthur Lewis-4151008601, Thaneshwar A/L Sundra-4154008391, Muhammad Ashraff Bin Aminuddin-4155003051, Muhammad Sauffi Bin Umar-4161004341, Hairul Amirul Bin Azmi-4144012181, Wan Ahmad Afeef Bin Wan Roshdi-4163005491, Thinagaran Ganesan-4161006971, Sudha Nair A/P Prabahkaran-4161003371, SS40141434, SS40141534, SS40111634, ED40241634 - K9, ED40111634 - K19G1, ED40111634 - K19G2
MPU3412 - Sport G2 ALL ISM BJ
FBA - Dr. Norazwan
BK 14 CFGS, GROUND FLOOR
---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday ---
EN40151534, EN40141434, EN40141534, EN40131734, ED40211734 - K11A, ED40251634 - K10, SS40141434, SS40111534, SS40151534, SS40111634, SS40121734, SS40131734, SS40111834, ED40211734 - K11B
MPU3322 - Introduction To Malaysian Legal System G1 FPSS.FKSH
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
SS40111634, SS40121634
SSS3363 - Health Psychology Lecture
ESS(SS) - Prof. Dato' Dr. Mat Saat B Mohamed Baki
FESS BK 25
--- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ---
SS40151534, SS40111634, SS40121634, SS40131634, SS40141634, SS40151634
SSS2223 - Crisis in Organization Lecture
ESS(SS) - Angela Chan Nguk Fong
FESS BK 40
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
SS40111734
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
SS40131634, SS40111734, SS40121734
SSS2133 - Research Methods Lecture
ESS(SS) - Norsila Bt Shamsuddin
FESS BK 35
--- --- ---
Tuesday ---
SS40151634, SS40111734, SS40121734
SSS1333 - Cross Cultural Psychology Lecture
ESS(SS) - Affezah Bt Ali
FESS BK 20
--- ---
SS40121634, SS40111734, SS40121734, LS40341734
SSS1223 - Sociology Work And Industry Lecture
ESS(SS) - Prof. Dr. Mohd Zaidi Bin Mohd Hajazi
FESS BK 32
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- ---
SS40151634, SS40111734, SS40121734, SS40141734
SSS2233 - Abnormal Psychology Lecture
ESS(SS) - Prof. Dato' Dr. Mat Saat B Mohamed Baki
FESS BK 40
SS40111734, SS40121734, SS40131734, SS40111834
SSS1323 - Leadership And Teambuilding Lecture
CFGS - Prof. Madya Dr. Hamdan bin Dato' Moh Salleh
BK 12 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
Friday ---
SS40131634, SS40141634, SS40151634, SS40111734, SS40121734
SSS2273 - Psychology of Communication Lecture
ESS(SS) - Afiq Azri Bin Mohd Ghani
FESS BK 25
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
SS40111834
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
SSS1243 - Introduction To Psychological Industry Lecture
ESS(SS) - Amiraa Ali Mansor
FESS BK 42
--- ---
SSS1313 - Introduction To Psychology Lecture
ESS(SS) - Afiq Azri Bin Mohd Ghani
FESS BK 16
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday
SS40121634, SS40131734, SS40111834, ED40131734 - K25, LS40341734
MPU3123 - TITAS G3 FPSS
CFGS - En. Shariful Bin Kamaruddin
FESS BS 4
--- --- --- ---
SSS1133 - Thinking And Intelligence Lecture
ESS(SS) - Affezah Bt Ali
FESS BK 38
--- ---
Thursday ---
EN40151534, EN40141434, EN40141534, EN40131734, ED40211734 - K11A, ED40251634 - K10, SS40141434, SS40111534, SS40151534, SS40111634, SS40121734, SS40131734, SS40111834, ED40211734 - K11B
MPU3322 - Introduction To Malaysian Legal System G1 FPSS.FKSH
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
SS40111734, SS40121734, SS40131734, SS40111834
SSS1323 - Leadership And Teambuilding Lecture
CFGS - Prof. Madya Dr. Hamdan bin Dato' Moh Salleh
BK 12 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
SS40121534
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
SS40121634
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
SS40121634, SS40131634
ESS3243 - Occupational Safety and Health in Industries Lecture
ESS(SS) - Haji Othman Bin Badrishah
FESS BK 23
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- ---
SS40121634, SS40111734, SS40121734, LS40341734
SSS1223 - Sociology Work And Industry Lecture
ESS(SS) - Prof. Dr. Mohd Zaidi Bin Mohd Hajazi
FESS BK 32
--- --- ---
Wednesday
SS40121634, SS40131734, SS40111834, ED40131734 - K25, LS40341734
MPU3123 - TITAS G3 FPSS
CFGS - En. Shariful Bin Kamaruddin
FESS BS 4
--- --- --- ---
SS40151534, SS40121634, SS40131634, SS40141634, LS40341734
ESS2323 - Developing Human Capital Lecture
ESS(SS) - Haji Othman Bin Badrishah
FESS BK 23
--- ---
Thursday --- --- --- --- --- ---
SS40111634, SS40121634
SSS3363 - Health Psychology Lecture
ESS(SS) - Prof. Dato' Dr. Mat Saat B Mohamed Baki
FESS BK 25
--- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ---
SS40151534, SS40111634, SS40121634, SS40131634, SS40141634, SS40151634
SSS2223 - Crisis in Organization Lecture
ESS(SS) - Angela Chan Nguk Fong
FESS BK 40
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
SS40121734
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- ---
SS40131634, SS40111734, SS40121734
SSS2133 - Research Methods Lecture
ESS(SS) - Norsila Bt Shamsuddin
FESS BK 35
--- --- ---
Tuesday ---
SS40151634, SS40111734, SS40121734
SSS1333 - Cross Cultural Psychology Lecture
ESS(SS) - Affezah Bt Ali
FESS BK 20
--- ---
SS40121634, SS40111734, SS40121734, LS40341734
SSS1223 - Sociology Work And Industry Lecture
ESS(SS) - Prof. Dr. Mohd Zaidi Bin Mohd Hajazi
FESS BK 32
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday ---
EN40151534, EN40141434, EN40141534, EN40131734, ED40211734 - K11A, ED40251634 - K10, SS40141434, SS40111534, SS40151534, SS40111634, SS40121734, SS40131734, SS40111834, ED40211734 - K11B
MPU3322 - Introduction To Malaysian Legal System G1 FPSS.FKSH
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
SS40151634, SS40111734, SS40121734, SS40141734
SSS2233 - Abnormal Psychology Lecture
ESS(SS) - Prof. Dato' Dr. Mat Saat B Mohamed Baki
FESS BK 40
SS40111734, SS40121734, SS40131734, SS40111834
SSS1323 - Leadership And Teambuilding Lecture
CFGS - Prof. Madya Dr. Hamdan bin Dato' Moh Salleh
BK 12 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
Friday ---
SS40131634, SS40141634, SS40151634, SS40111734, SS40121734
SSS2273 - Psychology of Communication Lecture
ESS(SS) - Afiq Azri Bin Mohd Ghani
FESS BK 25
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
SS40131534
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
SS40131634
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- ---
SS40121634, SS40131634
ESS3243 - Occupational Safety and Health in Industries Lecture
ESS(SS) - Haji Othman Bin Badrishah
FESS BK 23
---
SS40131634, SS40111734, SS40121734
SSS2133 - Research Methods Lecture
ESS(SS) - Norsila Bt Shamsuddin
FESS BK 35
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- ---
SS40151534, SS40121634, SS40131634, SS40141634, LS40341734
ESS2323 - Developing Human Capital Lecture
ESS(SS) - Haji Othman Bin Badrishah
FESS BK 23
--- ---
Thursday
SS40131634, SS40141634, SS40151634
SSS2163 - Motivation and Emotion Lecture
ESS(SS) - Afiq Azri Bin Mohd Ghani
FESS BK 24
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday ---
SS40131634, SS40141634, SS40151634, SS40111734, SS40121734
SSS2273 - Psychology of Communication Lecture
ESS(SS) - Afiq Azri Bin Mohd Ghani
FESS BK 25
--- --- ---
SS40151534, SS40111634, SS40121634, SS40131634, SS40141634, SS40151634
SSS2223 - Crisis in Organization Lecture
ESS(SS) - Angela Chan Nguk Fong
FESS BK 40
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
SS40131734
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
SS40131734, SS40141734
SSS2153 - Life Span Development Lecture
ESS(SS) - Affezah Bt Ali
FESS BK 11
--- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ---
SS40141634, SS40131734, SS40141734
SSS2143 - Counseling Psychology Lecture
ESS(SS) - Haji Othman Bin Badrishah
FESS BK 23
--- ---
Wednesday
SS40121634, SS40131734, SS40111834, ED40131734 - K25, LS40341734
MPU3123 - TITAS G3 FPSS
CFGS - En. Shariful Bin Kamaruddin
FESS BS 4
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday ---
EN40151534, EN40141434, EN40141534, EN40131734, ED40211734 - K11A, ED40251634 - K10, SS40141434, SS40111534, SS40151534, SS40111634, SS40121734, SS40131734, SS40111834, ED40211734 - K11B
MPU3322 - Introduction To Malaysian Legal System G1 FPSS.FKSH
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
SS40111734, SS40121734, SS40131734, SS40111834
SSS1323 - Leadership And Teambuilding Lecture
CFGS - Prof. Madya Dr. Hamdan bin Dato' Moh Salleh
BK 12 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ---
SS40131734, SS40141734, LS40311834
SSS1263 - Introduction To Behavioural Statistics Lecture
ESS(SS) - Affezah Bt Ali
FESS BK 32
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
SS40141434
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SS40221734, Gothiswary A/P Subramaniam-4161006941, Prithva Raju A/L Mahaletchnan-4161006951, Hanin Husaini Bin Azmi-4151008521, Khairul Nizal Bin Mustafa Hilmy-4151008531, Irfanzakir Bin Abdul Rahman-4154005941, Mohammad Ziqrie Bin Rozaini-4154006621, Mohammed Khaleel Arthur Lewis-4151008601, Thaneshwar A/L Sundra-4154008391, Muhammad Ashraff Bin Aminuddin-4155003051, Muhammad Sauffi Bin Umar-4161004341, Hairul Amirul Bin Azmi-4144012181, Wan Ahmad Afeef Bin Wan Roshdi-4163005491, Thinagaran Ganesan-4161006971, Sudha Nair A/P Prabahkaran-4161003371, SS40141434, SS40141534, SS40111634, ED40241634 - K9, ED40111634 - K19G1, ED40111634 - K19G2
MPU3412 - Sport G2 ALL ISM BJ
FBA - Dr. Norazwan
BK 14 CFGS, GROUND FLOOR
---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday ---
EN40151534, EN40141434, EN40141534, EN40131734, ED40211734 - K11A, ED40251634 - K10, SS40141434, SS40111534, SS40151534, SS40111634, SS40121734, SS40131734, SS40111834, ED40211734 - K11B
MPU3322 - Introduction To Malaysian Legal System G1 FPSS.FKSH
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
BS 1 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
SS40141534
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday
EN40531634, EN40541734, EN30611634, EN40111834, EN40141734, SS40141534, SS40111534, SS40151534, SS40111634
ZLU1222 - Mandarin I G2 FKSH.FPSS
CFGS - En. Ng Ming Yip
BK 06 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SS40221734, Gothiswary A/P Subramaniam-4161006941, Prithva Raju A/L Mahaletchnan-4161006951, Hanin Husaini Bin Azmi-4151008521, Khairul Nizal Bin Mustafa Hilmy-4151008531, Irfanzakir Bin Abdul Rahman-4154005941, Mohammad Ziqrie Bin Rozaini-4154006621, Mohammed Khaleel Arthur Lewis-4151008601, Thaneshwar A/L Sundra-4154008391, Muhammad Ashraff Bin Aminuddin-4155003051, Muhammad Sauffi Bin Umar-4161004341, Hairul Amirul Bin Azmi-4144012181, Wan Ahmad Afeef Bin Wan Roshdi-4163005491, Thinagaran Ganesan-4161006971, Sudha Nair A/P Prabahkaran-4161003371, SS40141434, SS40141534, SS40111634, ED40241634 - K9, ED40111634 - K19G1, ED40111634 - K19G2
MPU3412 - Sport G2 ALL ISM BJ
FBA - Dr. Norazwan
BK 14 CFGS, GROUND FLOOR
---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday
SS40141534, SS40141734, EN40511534, EN40511834, EN40141734, EN40111834, EN40311834
MPU3232 - Kemahiran Al-Quran II G2 FKSH.FPSS
CFGS - Pn. Mumtazah Binti Narowi
BK 14 CFGS, GROUND FLOOR
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Sunday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.0 on 3/8/18 4:27 PM

back to the top

Default institution
SS40141634
08:00 am 09:00 am 10:00 am 11:00 am 12:00 pm 01:00 pm 02:00 pm 03:00 pm 04:00 pm 05:00 pm 06:00 pm 07:00 pm
Monday ---
SS40141634, SS40151634
SSS2263 - Qualitative Research And Analysis Lecture
ESS(SS) - Norsila Bt Shamsuddin
FESS BK 39
--- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday ---
SS40141634, SS40241634, SS40251634, SS40241734, SS40211734
ESS2213 - Management Skills Lecture
ESS(SS) - Haji Othman Bin Badrishah
FESS BK 23
--- --- ---
SS40141634, SS40131734, SS40141734
SSS2143 - Counseling Psychology Lecture
ESS(SS) - Haji Othman Bin Badrishah
FESS BK 23