Institution name: UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
Comments: Default comments

Table of contents

 

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30121234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30131234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30111334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30131334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30111434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30141434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30141334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30151334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30121112
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30111112
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30131011
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30221112
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30221234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30231011
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30231334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30241434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30211334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30211434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30231234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD30241334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD40111112
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD40131234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD40141334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD40141434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD40151334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD40121112
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD40111334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD40131434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD40131334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD40111434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
AD40121234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30111112
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30111334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- BT30121234, BT30131234, BT30111334
BBD3134 - Basic Bioreactor & Bioprocessing LAB 1 - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
Bioprocess Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- BT30121234, BT30131234, BT30111334
BBD3114 - Principles Of Bioinformatic Lecture - FASBIO
SBT - Hasdianty Abdullah
Computer Lab 1 - FASBIO
--- --- --- --- --- BT30111334, BT30141434, BT30151434, FS30131334, FS30131434
JMD1213 - Communication Skills LECTURE 1 - FaSBIO
FCM - Norazwa
BK 18/19 - FASBIO
Wednesday --- BT30121234, BT30131234, BT30111334
BBD3114 - Principles Of Bioinformatic LAB 1 - FASBIO
SBT - Hasdianty Abdullah
Computer Lab 1 - FASBIO
--- --- --- FS30141334, FS30131334, BT30111334, BT30141334
POD3123 - Entreprenuership Lecture - FASBIO
FP - Dr. Zainal
BK 18/19 - FASBIO
---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday BT30121234, BT30131234, BT30111334
BBD3134 - Basic Bioreactor & Bioprocessing Lecture - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
BK 11 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30111534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday BT30151434, BT30111534
BBD1214 - Chemistry 2 Lecture - FASBIO
SBT - Sulaiman Abdul Haq Hazman
BT 7 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- BT30251434, BT30211534, BT30111534, IT30411534
MPU2223 Kemahiran Kepimpinan G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Mohd Firdaus Khalid
LT 1 - FASBIO
--- --- --- --- --- ---
Wednesday --- BT30111534, BT30121534
BBD1134 - Introduction To Genetics LAB 1 - FASBIO
SBT - Muzairihana Moid
Genomic Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday BT30111534, BT30121534
BBD1134 - Introduction To Genetics Lecture - FASBIO
SBT - Muzairihana Moid
BT 6 - FASBIO
--- --- --- BT30111534, BT30211434, BT30251434, IT30231434, IT30241434, IT30211534, IT30221534
MPU2323 Religions in Malaysia G2 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Mohd Adlin Salleh
FESS - BT 2
BT30121534, BT30111534
BBD2143 - Principles Of Cell & Molecular Biology TUTORIAL - FASBIO
SBT - Noor Asiah Hassan
BT 3 - FASBIO
--- ---
Friday BT30121534, BT30111534
BBD2143 - Principles Of Cell & Molecular Biology Lecture 1 - FASBIO
SBT - Noor Asiah Hassan
BK 4 - FASBIO
--- --- --- --- --- BT30151434, BT30111534
BBD1214 - Chemistry 2 LAB 1 - FASBIO
SBT - Sulaiman Abdul Haq Hazman
Biochemistry Lab - FASBIO
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30121112
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30121234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- BT30121234, BT30131234, BT30111334
BBD3134 - Basic Bioreactor & Bioprocessing LAB 1 - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
Bioprocess Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- BT30121234, BT30131234, BT30111334
BBD3114 - Principles Of Bioinformatic Lecture - FASBIO
SBT - Hasdianty Abdullah
Computer Lab 1 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- BT30121234, BT30131234, BT30111334
BBD3114 - Principles Of Bioinformatic LAB 1 - FASBIO
SBT - Hasdianty Abdullah
Computer Lab 1 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday BT30121234, BT30131234, BT30111334
BBD3134 - Basic Bioreactor & Bioprocessing Lecture - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
BK 11 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30121534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday BT30121534, BT30131534, FS30231534, FS30241534, BT30231534, BT30241534, FS30141534, FS30131534, FS30121534
MPU2163 Pengajian Malaysia G1 - FK/FASBIO
CFGS - Mohd Firdaus Khalid
LT 1 - FASBIO
BT30121534, BT30131534
FMD1173 - Principles Of Mathematics TUTORIAL 1 G2 - FASBIO
SBT - Shahida Bt Abd Latif
BT 6 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- BT30121534, BT30131534
FMD1173 - Principles Of Mathematics Lecture 1 G2 - FASBIO
SBT - Shahida Bt Abd Latif
BT 4 - FASBIO
--- --- BT30121534, BT30141434, BT30151434
ZEU1223 - Proficiency English 2 G4 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Ann Sofee
BT 2 - FASBIO
--- --- ---
Wednesday --- BT30111534, BT30121534
BBD1134 - Introduction To Genetics LAB 1 - FASBIO
SBT - Muzairihana Moid
Genomic Lab - FASBIO
BT30121534, BT30131534
BBD1111 - Chemistry Laboratory I LAB 1 - FASBIO
SBT - Sulaiman Abdul Haq Hazman
Biochemistry Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- ---
Thursday BT30111534, BT30121534
BBD1134 - Introduction To Genetics Lecture - FASBIO
SBT - Muzairihana Moid
BT 6 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- BT30121534, BT30111534
BBD2143 - Principles Of Cell & Molecular Biology TUTORIAL - FASBIO
SBT - Noor Asiah Hassan
BT 3 - FASBIO
--- ---
Friday BT30121534, BT30111534
BBD2143 - Principles Of Cell & Molecular Biology Lecture 1 - FASBIO
SBT - Noor Asiah Hassan
BK 4 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30131234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- BT30121234, BT30131234, BT30111334
BBD3134 - Basic Bioreactor & Bioprocessing LAB 1 - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
Bioprocess Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- BT30121234, BT30131234, BT30111334
BBD3114 - Principles Of Bioinformatic Lecture - FASBIO
SBT - Hasdianty Abdullah
Computer Lab 1 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- BT30121234, BT30131234, BT30111334
BBD3114 - Principles Of Bioinformatic LAB 1 - FASBIO
SBT - Hasdianty Abdullah
Computer Lab 1 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday BT30121234, BT30131234, BT30111334
BBD3134 - Basic Bioreactor & Bioprocessing Lecture - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
BK 11 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30131334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30131434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- BBD2213 - Fundamental Animal Breeding LAB 1 - FASBIO
CFGS - Tuan Badli Shah Bin Tuan Jusoh
Microbiology Lab - FASBIO
--- BT30141434, BT30131434
BBD2144 - Fundamental Biochemistry LAB 1 - FASBIO
SBT - Muzairihana Moid
Biochemistry Lab - FASBIO
--- --- --- ---
Tuesday BBD2213 - Fundamental Animal Breeding Lecture - FASBIO
CFGS - Tuan Badli Shah Bin Tuan Jusoh
BT 3 - FASBIO
--- BBD2124 - Principles Of Microbiology / BBD2154 - Introduction To Microbiology LAB 1 - FASBIO
SBT - Noor Asiah Hassan
Microbiology Lab - FASBIO
--- BBD2164 - Basic Plant Breeding LAB 1 - FASBIO
SBT - Farrah Nazuha Mansor
Plant Tissue Culture Lab - FASBIO
BBD2124 - Principles Of Microbiology / BBD2154 - Introduction To Microbiology Lecture - FASBIO
SBT - Noor Asiah Hassan
BT 6 - FASBIO
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- BBD2124 - Principles Of Microbiology / BBD2154 - Introduction To Microbiology TUTORIAL 1 - FASBIO
SBT - Noor Asiah Hassan
BT 3 - FASBIO
--- ---
Thursday --- BBD2164 - Basic Plant Breeding Lecture - FASBIO
SBT - Farrah Nazuha Mansor
BT 7 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- BT30141434, BT30131434
BBD2144 - Fundamental Biochemistry Lecture - FASBIO
SBT - Muzairihana Moid
BK 14 -FASBIO
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30131534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday BT30121534, BT30131534, FS30231534, FS30241534, BT30231534, BT30241534, FS30141534, FS30131534, FS30121534
MPU2163 Pengajian Malaysia G1 - FK/FASBIO
CFGS - Mohd Firdaus Khalid
LT 1 - FASBIO
BT30121534, BT30131534
FMD1173 - Principles Of Mathematics TUTORIAL 1 G2 - FASBIO
SBT - Shahida Bt Abd Latif
BT 6 - FASBIO
--- --- --- BT30231334, BT30231434, BT30211534, BT30231534, BT30241534, BT30151434, BT30131534
PMD1313 - Principle of Management Lecture - FASBIO
FP - Ahmad Mahmood
LT 1 - FASBIO
---
Tuesday FS30141534, FS30131534, FS30121534, BT30131534
FKD1113 - Chemistry I TUTORIAL - FASBIO
SBT - Noor Halini Bahrim
BK 12 - FASBIO
BT30121534, BT30131534
FMD1173 - Principles Of Mathematics Lecture 1 G2 - FASBIO
SBT - Shahida Bt Abd Latif
BT 4 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- BT30121534, BT30131534
BBD1111 - Chemistry Laboratory I LAB 1 - FASBIO
SBT - Sulaiman Abdul Haq Hazman
Biochemistry Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- BT30131534, FS30231534, FS30241534, FS30141534, FS30111534, FS30121534, FS30131534
ZEU1113 - Proficiency English 1 G3 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Murni Salina
BK 6 - FSKTM
--- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- FS30141534, FS30131534, FS30121534, BT30131534
FKD1113 - Chemistry I Lecture - FASBIO
SBT - Noor Halini Bahrim
BT 6 - FASBIO
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30141234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30141334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- FS30141334, FS30131334, BT30111334, BT30141334
POD3123 - Entreprenuership Lecture - FASBIO
FP - Dr. Zainal
BK 18/19 - FASBIO
---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30141434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- BBD2254 - Introduction To Industrial Biotechnology LAB 1 - FASBIO
SBT - Emi Fazlina Hashim
Bioprocess Lab - FASBIO
--- BT30141434, BT30131434
BBD2144 - Fundamental Biochemistry LAB 1 - FASBIO
SBT - Muzairihana Moid
Biochemistry Lab - FASBIO
--- --- --- ---
Tuesday BBD2233 - Environmental Biotechnology Lecture - FASBIO
SBT - Prof Dr Nasir Bin Saadon
BT 4 - FASBIO
BT30151434, BT30141434
BBD1234 - Principles Of Cell And Tissue Culture Lecture - FASBIO
SBT - Emi Fazlina Hashim
BK 15 - FASBIO
--- BT30121534, BT30141434, BT30151434
ZEU1223 - Proficiency English 2 G4 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Ann Sofee
BT 2 - FASBIO
BT30111334, BT30141434, BT30151434, FS30131334, FS30131434
JMD1213 - Communication Skills LECTURE 1 - FaSBIO
FCM - Norazwa
BK 18/19 - FASBIO
Wednesday BT30141434, BT30151434
FMD1343 - Principles Of Biostatistics TUTORIAL - FASBIO
SBT - Shahida Bt Abd Latif
BK 4 - FASBIO
--- --- --- --- --- BBD2233 - Environmental Biotechnology LAB 1 - FASBIO
SBT - Prof Dr Nasir Bin Saadon
Bioprocess Lab - FASBIO
--- --- ---
Thursday --- BBD2254 - Introduction To Industrial Biotechnology Lecture - FASBIO
SBT - Emi Fazlina Hashim
BT 9 - FASBIO
--- --- --- BT30141434, BT30151434
FMD1343 - Principles Of Biostatistics Lecture - FASBIO
SBT - Shahida Bt Abd Latif
BT 8 - FASBIO
--- --- ---
Friday --- BT30151434, BT30141434
BBD1234 - Principles Of Cell And Tissue Culture LAB 1 - FASBIO
SBT - Emi Fazlina Hashim
Plant Tissue Culture Lab - FASBIO
--- --- --- --- BT30141434, BT30131434
BBD2144 - Fundamental Biochemistry Lecture - FASBIO
SBT - Muzairihana Moid
BK 14 -FASBIO
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30141534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30151434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday BT30151434, BT30111534
BBD1214 - Chemistry 2 Lecture - FASBIO
SBT - Sulaiman Abdul Haq Hazman
BT 7 - FASBIO
--- --- --- --- --- BT30231334, BT30231434, BT30211534, BT30231534, BT30241534, BT30151434, BT30131534
PMD1313 - Principle of Management Lecture - FASBIO
FP - Ahmad Mahmood
LT 1 - FASBIO
---
Tuesday --- --- BT30151434, BT30141434
BBD1234 - Principles Of Cell And Tissue Culture Lecture - FASBIO
SBT - Emi Fazlina Hashim
BK 15 - FASBIO
--- BT30121534, BT30141434, BT30151434
ZEU1223 - Proficiency English 2 G4 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Ann Sofee
BT 2 - FASBIO
BT30111334, BT30141434, BT30151434, FS30131334, FS30131434
JMD1213 - Communication Skills LECTURE 1 - FaSBIO
FCM - Norazwa
BK 18/19 - FASBIO
Wednesday BT30141434, BT30151434
FMD1343 - Principles Of Biostatistics TUTORIAL - FASBIO
SBT - Shahida Bt Abd Latif
BK 4 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- BT30141434, BT30151434
FMD1343 - Principles Of Biostatistics Lecture - FASBIO
SBT - Shahida Bt Abd Latif
BT 8 - FASBIO
--- --- ---
Friday --- BT30151434, BT30141434
BBD1234 - Principles Of Cell And Tissue Culture LAB 1 - FASBIO
SBT - Emi Fazlina Hashim
Plant Tissue Culture Lab - FASBIO
--- --- --- --- BT30151434, BT30111534
BBD1214 - Chemistry 2 LAB 1 - FASBIO
SBT - Sulaiman Abdul Haq Hazman
Biochemistry Lab - FASBIO
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30151534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30211334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30211434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday BT30241234, BT30231334, BT30211434, BT30251434
BQD2233 - Crustacean Culture Lecture - FASBIO
SBT - Intan Faraha Bt A.Ghani
BT 6 - FASBIO
BT30211434, BT30221434, BT30231434
BQD2214 - Hatchery And Grow Out Facilities Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BK 11 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- BT30211434, BT30221434, BT30231434, FS30241434, FS30241534
PAD1113 - Financial Accounting I Lecture - FASBIO
FP - Sharul
LT 1 - FASBIO
BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30241534, BT30211434
PMD2143 - Principles of Marketing Lecture - FASBIO
FP - Fairuz Bukhari
LT 1 - FASBIO
Wednesday --- BT30211434, BT30221434, BT30231434
BQD2214 - Hatchery And Grow Out Facilities LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Aquaculture Lab - FASBIO
--- BT30241234, BT30211434
BQD2223 - Onamental Fish Culture Lecture - FASBIO
SBT - Intan Faraha Bt A.Ghani
BK 15 - FASBIO
BT30241234, BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30241434, BT30251434
BQD2113 - Aquaculture Engineering Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BT 5 - FASBIO
---
Thursday BT30211434, BT30241434, BT30251434, FS30241434, FS30151434, FS30141434, FS30131434
MPU2313 Tasawur Islam G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Shariful Kamaruddin
LT 1 - FASBIO
BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30251434
BQD2143 - Algae And Seaweed LAB 1 - FASBIO
CFGS - Norhisyam Bin Mat Sout
Marine Lab - FASBIO
--- BT30111534, BT30211434, BT30251434, IT30231434, IT30241434, IT30211534, IT30221534
MPU2323 Religions in Malaysia G2 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Mohd Adlin Salleh
FESS - BT 2
BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30251434
BQD2143 - Algae And Seaweed Lecture - FASBIO
CFGS - Norhisyam Bin Mat Sout
BK 14 -FASBIO
---
Friday --- BT30241234, BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30241434, BT30251434
BQD2113 - Aquaculture Engineering LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Aquaculture Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- BT30231334, BT30211434
BQD2153 - Bivalve Culture Lecture - FASBIO
CFGS - Norhisyam Bin Mat Sout
BT 3 - FASBIO
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30211534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- BT30241334, BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30241534
BQD1214 - Principles of Fry Production Technology LAB 1 - FASBIO
SBT - Intan Faraha Bt A.Ghani
Aquaculture Lab - FASBIO
--- BT30231334, BT30231434, BT30241434, BT30251434, BT30211534, BT30231534
BQD2124 - Fish Disease LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Marine Lab - FASBIO
BT30231334, BT30231434, BT30211534, BT30231534, BT30241534, BT30151434, BT30131534
PMD1313 - Principle of Management Lecture - FASBIO
FP - Ahmad Mahmood
LT 1 - FASBIO
---
Tuesday BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30221534, BT30241434, BT30231434
MPU2233 Asas-Asas Al-Quran G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Hafiza Abdul Hamid
FESS - BT 1
BT30251434, BT30211534, BT30111534, IT30411534
MPU2223 Kemahiran Kepimpinan G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Mohd Firdaus Khalid
LT 1 - FASBIO
BT30241334, BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30241534
BQD1214 - Principles of Fry Production Technology Lecture - FASBIO
SBT - Intan Faraha Bt A.Ghani
BT 3 - FASBIO
BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30241534, BT30211434
PMD2143 - Principles of Marketing Lecture - FASBIO
FP - Fairuz Bukhari
LT 1 - FASBIO
Wednesday --- --- --- --- --- --- BT30231334, BT30231434, BT30241434, BT30251434, BT30211534, BT30231534
BQD2124 - Fish Disease Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BK 5 - FASBIO
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- BT30251434, BT30211534, SS30131534_K24, LS30141534-SEM 1, LS30131534-SEM 2A, LS30111534-SEM 3
MPU2213 / MPU3212 Bahasa Kebangsaan A (TIDAK KREDIT SPM) G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Norizan (PT)
FESS - BT 2
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30221234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30221334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30221434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- BT30211434, BT30221434, BT30231434
BQD2214 - Hatchery And Grow Out Facilities Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BK 11 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- BT30211434, BT30221434, BT30231434, FS30241434, FS30241534
PAD1113 - Financial Accounting I Lecture - FASBIO
FP - Sharul
LT 1 - FASBIO
--- --- ---
Wednesday --- BT30211434, BT30221434, BT30231434
BQD2214 - Hatchery And Grow Out Facilities LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Aquaculture Lab - FASBIO
--- --- --- --- BT30241234, BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30241434, BT30251434
BQD2113 - Aquaculture Engineering Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BT 5 - FASBIO
---
Thursday --- --- --- BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30251434
BQD2143 - Algae And Seaweed LAB 1 - FASBIO
CFGS - Norhisyam Bin Mat Sout
Marine Lab - FASBIO
--- BT30241334, BT30221434
BQD2253 - Post Harvest Technology LAB 1 - FASBIO
SBT - Diana Binti Abdul Wahid
Marine Lab - FASBIO
--- BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30251434
BQD2143 - Algae And Seaweed Lecture - FASBIO
CFGS - Norhisyam Bin Mat Sout
BK 14 -FASBIO
---
Friday --- BT30241234, BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30241434, BT30251434
BQD2113 - Aquaculture Engineering LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Aquaculture Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- BT30241334, BT30221434
BQD2253 - Post Harvest Technology Lecture - FASBIO
SBT - Diana Binti Abdul Wahid
BT 4 - FASBIO
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30221534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30221534, BT30241434, BT30231434
MPU2233 Asas-Asas Al-Quran G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Hafiza Abdul Hamid
FESS - BT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30231334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday BT30241234, BT30231334, BT30211434, BT30251434
BQD2233 - Crustacean Culture Lecture - FASBIO
SBT - Intan Faraha Bt A.Ghani
BT 6 - FASBIO
--- --- --- BT30231334, BT30231434, BT30241434, BT30251434, BT30211534, BT30231534
BQD2124 - Fish Disease LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Marine Lab - FASBIO
BT30231334, BT30231434, BT30211534, BT30231534, BT30241534, BT30151434, BT30131534
PMD1313 - Principle of Management Lecture - FASBIO
FP - Ahmad Mahmood
LT 1 - FASBIO
---
Tuesday --- --- BT30231334, BT30241334
BQD3113 - Aquatic Plant Culture LAB 1 - FASBIO
SBT - Diana Binti Abdul Wahid
Aquaculture Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday BT30231334, BT30241334
BQD3113 - Aquatic Plant Culture LECTURE 1 - FaSBIO
SBT - Diana Binti Abdul Wahid
BT 4 - FASBIO
--- --- --- --- BT30231334, BT30231434, BT30241434, BT30251434, BT30211534, BT30231534
BQD2124 - Fish Disease Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BK 5 - FASBIO
BT30241234, BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30241434, BT30251434
BQD2113 - Aquaculture Engineering Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BT 5 - FASBIO
---
Thursday --- --- --- BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30251434
BQD2143 - Algae And Seaweed LAB 1 - FASBIO
CFGS - Norhisyam Bin Mat Sout
Marine Lab - FASBIO
--- --- --- --- BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30251434
BQD2143 - Algae And Seaweed Lecture - FASBIO
CFGS - Norhisyam Bin Mat Sout
BK 14 -FASBIO
---
Friday --- BT30241234, BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30241434, BT30251434
BQD2113 - Aquaculture Engineering LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Aquaculture Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- BT30231334, BT30211434
BQD2153 - Bivalve Culture Lecture - FASBIO
CFGS - Norhisyam Bin Mat Sout
BT 3 - FASBIO
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30231434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- BT30211434, BT30221434, BT30231434
BQD2214 - Hatchery And Grow Out Facilities Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BK 11 - FASBIO
--- BT30231334, BT30231434, BT30241434, BT30251434, BT30211534, BT30231534
BQD2124 - Fish Disease LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Marine Lab - FASBIO
BT30231334, BT30231434, BT30211534, BT30231534, BT30241534, BT30151434, BT30131534
PMD1313 - Principle of Management Lecture - FASBIO
FP - Ahmad Mahmood
LT 1 - FASBIO
---
Tuesday BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30221534, BT30241434, BT30231434
MPU2233 Asas-Asas Al-Quran G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Hafiza Abdul Hamid
FESS - BT 1
--- --- --- BT30211434, BT30221434, BT30231434, FS30241434, FS30241534
PAD1113 - Financial Accounting I Lecture - FASBIO
FP - Sharul
LT 1 - FASBIO
--- --- ---
Wednesday --- BT30211434, BT30221434, BT30231434
BQD2214 - Hatchery And Grow Out Facilities LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Aquaculture Lab - FASBIO
--- BT30231334, BT30231434, BT30241434, BT30251434, BT30211534, BT30231534
BQD2124 - Fish Disease Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BK 5 - FASBIO
BT30241234, BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30241434, BT30251434
BQD2113 - Aquaculture Engineering Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BT 5 - FASBIO
---
Thursday --- --- --- BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30251434
BQD2143 - Algae And Seaweed LAB 1 - FASBIO
CFGS - Norhisyam Bin Mat Sout
Marine Lab - FASBIO
--- --- --- --- BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30251434
BQD2143 - Algae And Seaweed Lecture - FASBIO
CFGS - Norhisyam Bin Mat Sout
BK 14 -FASBIO
---
Friday --- BT30241234, BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30241434, BT30251434
BQD2113 - Aquaculture Engineering LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Aquaculture Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- BT30231434, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30231534, EN30221534, EN30211534, EN30331534, EN30321534, EN30311534, EN30631534, EN30621534, EN30611534
MPU2412 Sport G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Khairul Firdaus Ne'matullah
IPIS 1
--- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30231534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday BT30121534, BT30131534, FS30231534, FS30241534, BT30231534, BT30241534, FS30141534, FS30131534, FS30121534
MPU2163 Pengajian Malaysia G1 - FK/FASBIO
CFGS - Mohd Firdaus Khalid
LT 1 - FASBIO
BT30241334, BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30241534
BQD1214 - Principles of Fry Production Technology LAB 1 - FASBIO
SBT - Intan Faraha Bt A.Ghani
Aquaculture Lab - FASBIO
--- BT30231334, BT30231434, BT30241434, BT30251434, BT30211534, BT30231534
BQD2124 - Fish Disease LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Marine Lab - FASBIO
BT30231334, BT30231434, BT30211534, BT30231534, BT30241534, BT30151434, BT30131534
PMD1313 - Principle of Management Lecture - FASBIO
FP - Ahmad Mahmood
LT 1 - FASBIO
---
Tuesday BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30221534, BT30241434, BT30231434
MPU2233 Asas-Asas Al-Quran G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Hafiza Abdul Hamid
FESS - BT 1
--- --- --- BT30241334, BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30241534
BQD1214 - Principles of Fry Production Technology Lecture - FASBIO
SBT - Intan Faraha Bt A.Ghani
BT 3 - FASBIO
BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30241534, BT30211434
PMD2143 - Principles of Marketing Lecture - FASBIO
FP - Fairuz Bukhari
LT 1 - FASBIO
Wednesday --- --- --- --- --- --- BT30231334, BT30231434, BT30241434, BT30251434, BT30211534, BT30231534
BQD2124 - Fish Disease Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BK 5 - FASBIO
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30241234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday BT30241234, BT30231334, BT30211434, BT30251434
BQD2233 - Crustacean Culture Lecture - FASBIO
SBT - Intan Faraha Bt A.Ghani
BT 6 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- BT30241234, BT30211434
BQD2223 - Onamental Fish Culture Lecture - FASBIO
SBT - Intan Faraha Bt A.Ghani
BK 15 - FASBIO
BT30241234, BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30241434, BT30251434
BQD2113 - Aquaculture Engineering Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BT 5 - FASBIO
---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- BT30241234, BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30241434, BT30251434
BQD2113 - Aquaculture Engineering LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Aquaculture Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30241334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday BQD3123 - Management Of Aquaculture System Lecture - FASBIO
SBT - Prof. Sharr Azni Harmin
BK 5 - FASBIO
BT30241334, BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30241534
BQD1214 - Principles of Fry Production Technology LAB 1 - FASBIO
SBT - Intan Faraha Bt A.Ghani
Aquaculture Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- BT30231334, BT30241334
BQD3113 - Aquatic Plant Culture LAB 1 - FASBIO
SBT - Diana Binti Abdul Wahid
Aquaculture Lab - FASBIO
--- --- BT30241334, BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30241534
BQD1214 - Principles of Fry Production Technology Lecture - FASBIO
SBT - Intan Faraha Bt A.Ghani
BT 3 - FASBIO
--- --- ---
Wednesday BT30231334, BT30241334
BQD3113 - Aquatic Plant Culture LECTURE 1 - FaSBIO
SBT - Diana Binti Abdul Wahid
BT 4 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- BT30241234, BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30241434, BT30251434
BQD2113 - Aquaculture Engineering Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BT 5 - FASBIO
---
Thursday --- --- --- BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30251434
BQD2143 - Algae And Seaweed LAB 1 - FASBIO
CFGS - Norhisyam Bin Mat Sout
Marine Lab - FASBIO
--- BT30241334, BT30221434
BQD2253 - Post Harvest Technology LAB 1 - FASBIO
SBT - Diana Binti Abdul Wahid
Marine Lab - FASBIO
--- BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30251434
BQD2143 - Algae And Seaweed Lecture - FASBIO
CFGS - Norhisyam Bin Mat Sout
BK 14 -FASBIO
---
Friday --- BT30241234, BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30241434, BT30251434
BQD2113 - Aquaculture Engineering LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Aquaculture Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- BT30241334, BT30221434
BQD2253 - Post Harvest Technology Lecture - FASBIO
SBT - Diana Binti Abdul Wahid
BT 4 - FASBIO
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30241434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- BT30231334, BT30231434, BT30241434, BT30251434, BT30211534, BT30231534
BQD2124 - Fish Disease LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Marine Lab - FASBIO
--- --- --- ---
Tuesday BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30221534, BT30241434, BT30231434
MPU2233 Asas-Asas Al-Quran G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Hafiza Abdul Hamid
FESS - BT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- BT30231334, BT30231434, BT30241434, BT30251434, BT30211534, BT30231534
BQD2124 - Fish Disease Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BK 5 - FASBIO
BT30241234, BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30241434, BT30251434
BQD2113 - Aquaculture Engineering Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BT 5 - FASBIO
---
Thursday BT30211434, BT30241434, BT30251434, FS30241434, FS30151434, FS30141434, FS30131434
MPU2313 Tasawur Islam G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Shariful Kamaruddin
LT 1 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- BT30241234, BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30241434, BT30251434
BQD2113 - Aquaculture Engineering LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Aquaculture Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30241534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday BT30121534, BT30131534, FS30231534, FS30241534, BT30231534, BT30241534, FS30141534, FS30131534, FS30121534
MPU2163 Pengajian Malaysia G1 - FK/FASBIO
CFGS - Mohd Firdaus Khalid
LT 1 - FASBIO
BT30241334, BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30241534
BQD1214 - Principles of Fry Production Technology LAB 1 - FASBIO
SBT - Intan Faraha Bt A.Ghani
Aquaculture Lab - FASBIO
--- --- --- BT30231334, BT30231434, BT30211534, BT30231534, BT30241534, BT30151434, BT30131534
PMD1313 - Principle of Management Lecture - FASBIO
FP - Ahmad Mahmood
LT 1 - FASBIO
---
Tuesday --- --- --- --- --- --- BT30241334, BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30241534
BQD1214 - Principles of Fry Production Technology Lecture - FASBIO
SBT - Intan Faraha Bt A.Ghani
BT 3 - FASBIO
BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30241534, BT30211434
PMD2143 - Principles of Marketing Lecture - FASBIO
FP - Fairuz Bukhari
LT 1 - FASBIO
Wednesday --- --- --- --- --- --- BQD1114 - Principle Of Aquaculture Lecture - FASBIO
SBT - Diana Binti Abdul Wahid
BK 14 -FASBIO
--- --- ---
Thursday --- BQD1114 - Principle Of Aquaculture LAB 1 - FASBIO
SBT - Diana Binti Abdul Wahid
Aquaculture Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30251434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday BT30241234, BT30231334, BT30211434, BT30251434
BQD2233 - Crustacean Culture Lecture - FASBIO
SBT - Intan Faraha Bt A.Ghani
BT 6 - FASBIO
BT30241334, BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30241534
BQD1214 - Principles of Fry Production Technology LAB 1 - FASBIO
SBT - Intan Faraha Bt A.Ghani
Aquaculture Lab - FASBIO
--- BT30231334, BT30231434, BT30241434, BT30251434, BT30211534, BT30231534
BQD2124 - Fish Disease LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Marine Lab - FASBIO
--- --- --- ---
Tuesday BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30221534, BT30241434, BT30231434
MPU2233 Asas-Asas Al-Quran G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Hafiza Abdul Hamid
FESS - BT 1
BT30251434, BT30211534, BT30111534, IT30411534
MPU2223 Kemahiran Kepimpinan G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Mohd Firdaus Khalid
LT 1 - FASBIO
BT30241334, BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30241534
BQD1214 - Principles of Fry Production Technology Lecture - FASBIO
SBT - Intan Faraha Bt A.Ghani
BT 3 - FASBIO
BT30251434, BT30211534, BT30231534, BT30241534, BT30211434
PMD2143 - Principles of Marketing Lecture - FASBIO
FP - Fairuz Bukhari
LT 1 - FASBIO
Wednesday --- --- --- --- --- --- BT30231334, BT30231434, BT30241434, BT30251434, BT30211534, BT30231534
BQD2124 - Fish Disease Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BK 5 - FASBIO
BT30241234, BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30241434, BT30251434
BQD2113 - Aquaculture Engineering Lecture - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
BT 5 - FASBIO
---
Thursday BT30211434, BT30241434, BT30251434, FS30241434, FS30151434, FS30141434, FS30131434
MPU2313 Tasawur Islam G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Shariful Kamaruddin
LT 1 - FASBIO
BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30251434
BQD2143 - Algae And Seaweed LAB 1 - FASBIO
CFGS - Norhisyam Bin Mat Sout
Marine Lab - FASBIO
--- BT30111534, BT30211434, BT30251434, IT30231434, IT30241434, IT30211534, IT30221534
MPU2323 Religions in Malaysia G2 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Mohd Adlin Salleh
FESS - BT 2
BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30251434
BQD2143 - Algae And Seaweed Lecture - FASBIO
CFGS - Norhisyam Bin Mat Sout
BK 14 -FASBIO
---
Friday --- BT30241234, BT30231334, BT30241334, BT30211434, BT30221434, BT30231434, BT30241434, BT30251434
BQD2113 - Aquaculture Engineering LAB 1 - FASBIO
SBT - Nur Akmal Binti Suliman
Aquaculture Lab - FASBIO
--- --- --- --- BT30251434, BT30211534, SS30131534_K24, LS30141534-SEM 1, LS30131534-SEM 2A, LS30111534-SEM 3
MPU2213 / MPU3212 Bahasa Kebangsaan A (TIDAK KREDIT SPM) G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Norizan (PT)
FESS - BT 2
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT30251534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40111112
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- BT40111112, BT40111334, BT40121334, BT40131334, BT40141334, BT40151334
BCS3224 - Medical Microbiology LAB 1 - FASBIO
SBT - Rozila Alias
Microbiology Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40111112
BBS2254 - Immunologi LAB 1 - FASBIO
SBT - Siti Hasmah Binti Mohtar
Microbiology Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- BT40111112, BT40141234, BT40111334, BT40121334, BT40131334
BCS3234 - Nutraceutical Lecture - FASBIO
SBT - Nurhafizah Binti Ibrahim
BK 12 - FASBIO
---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- BT40111112, BT40111334, BT40121334, BT40131334, BT40141334, BT40151334
BCS3224 - Medical Microbiology Lecture - FASBIO
SBT - Rozila Alias
BT 9 - FASBIO
--- ---
Thursday --- BT40111112, BT40141234, BT40111334, BT40121334, BT40131334
BCS3234 - Nutraceutical LAB 1 - FASBIO
SBT - Nurhafizah Binti Ibrahim
Bioprocess Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40111112
BBS2254 - Immunologi Lecture - FASBIO
SBT - Siti Hasmah Binti Mohtar
BK 5 - FASBIO
---
Friday --- FS40111334, BT40211434, BT40131434, BT40141434, BT40111112
BBS3123 - Scientific Communication Lecture - FASBIO
SBT - Prof Dr Nasir Bin Saadon
LT 1 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40111234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40111334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- BT40111112, BT40111334, BT40121334, BT40131334, BT40141334, BT40151334
BCS3224 - Medical Microbiology LAB 1 - FASBIO
SBT - Rozila Alias
Microbiology Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- BT40111112, BT40141234, BT40111334, BT40121334, BT40131334
BCS3234 - Nutraceutical Lecture - FASBIO
SBT - Nurhafizah Binti Ibrahim
BK 12 - FASBIO
---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- BT40111112, BT40111334, BT40121334, BT40131334, BT40141334, BT40151334
BCS3224 - Medical Microbiology Lecture - FASBIO
SBT - Rozila Alias
BT 9 - FASBIO
--- ---
Thursday --- BT40111112, BT40141234, BT40111334, BT40121334, BT40131334
BCS3234 - Nutraceutical LAB 1 - FASBIO
SBT - Nurhafizah Binti Ibrahim
Bioprocess Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40111434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- BT40111434, BT40151334, BT40121434
BBS3114 - Bioreactor And Bioprocessing LAB 1 - FASBIO
SBT - Nor Suhaila Yaacob
Bioprocess Lab - FASBIO
--- --- --- ---
Tuesday --- --- BT40151334, BT40111434
BCS3124 - Fermentation Technology LAB 1 - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
Bioprocess Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- BT40151334, BT40111434, BT40121434, BT40211434, BT40231434, BT40241434
BIS2323 - Bioinformatics / BBS2214 - Introduction to Bioinformatics LAB 1 - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Computer Lab 2 - FASBIO
--- BT40111534, BT40131434, BT40111434
BBS2134 - Food Biotechnology LAB 1 - FASBIO
SBT - Norakma Bt Mohd Nor
Microbiology Lab - FASBIO
--- --- --- ---
Thursday --- --- --- BT40151334, BT40111434, BT40121434, BT40211434, BT40231434, BT40241434
BIS2323 - Bioinformatics / BBS2214 - Introduction to Bioinformatics Lecture - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Computer Lab 2 - FASBIO
--- BT40151334, BT40111434
BCS3124 - Fermentation Technology Lecture - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
BT 3 - FASBIO
--- --- ---
Friday BT40111434, BT40151334, BT40121434
BBS3114 - Bioreactor And Bioprocessing Lecture - FASBIO
SBT - Nor Suhaila Yaacob
BT 5 - FASBIO
--- --- --- --- BT40111534, BT40131434, BT40111434
BBS2134 - Food Biotechnology Lecture - FASBIO
SBT - Norakma Bt Mohd Nor
BK 12 - FASBIO
--- ---
Saturday --- IT40411434, BT40111434, BT40121434
MPU3452 Community Service G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Mumtazah Bt Narowi
BK 18/19 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40111534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- BT40141434, BT40151434, BT40111534
MPU3232 Kemahiran Al-Quran G1 - FASBIO/FK
CFGS - Mumtazah Bt Narowi
FESS - BT 3
--- --- --- BT40151434, BT40111534, BT40121534
BBS1244 - Kimia 2 LAB 1 - FASBIO
SBT - Noor Fazreen Bt Dzulkafli
Chemistry Lab - FASBIO
BT40111534, BT40151434
BBS2114 - Microbiology Lecture - FASBIO
SBT - Norazah Bt Mohammad Nawawi
BT 8 - FASBIO
---
Tuesday --- BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40111112
BBS2254 - Immunologi LAB 1 - FASBIO
SBT - Siti Hasmah Binti Mohtar
Microbiology Lab - FASBIO
BT40231334, BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40241334
BBS2234 - Genetic Engineering LAB 1 - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Genomic Lab - FASBIO
--- BT40251434, BT40241534, BT40121434, BT40111534, BT40121534, BT40341434, BT40321534
BIS1223 - Computer Fundamental Lecture - FASBIO
SBT - Abdullah Bin Ramli
Computer Lab 2 - FASBIO
BT40231334, BT40241434, BT40151434, BT40111534
BBS2124 - Biochemistry Lecture - FASBIO
SBT - Moohamad Ropaning Sulong @ Ropandi
BK 5 - FASBIO
---
Wednesday BT40151434, BT40111534, BT40121534
BBS1244 - Kimia 2 Lecture - FASBIO
SBT - Noor Fazreen Bt Dzulkafli
BT 7 - FASBIO
BT40141434, BT40151434, BT40111534, BT40131534, BT40311534
FMS1113 - Mathematics TUTORIAL - FASBIO
SBT - Norhezan Bt Umar
BK 15 - FASBIO
--- BT40111534, BT40131434, BT40111434
BBS2134 - Food Biotechnology LAB 1 - FASBIO
SBT - Norakma Bt Mohd Nor
Microbiology Lab - FASBIO
BT40231334, BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40241334
BBS2234 - Genetic Engineering Lecture - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
BK 11 - FASBIO
---
Thursday --- BT40241534, BT40251434, BT40121434, BT40111534, BT40121534, BT40341434, BT40321534
BIS1223 - Computer Fundamental LAB 1 - FASBIO
SBT - Abdullah Bin Ramli
Computer Lab 2 - FASBIO
BT40141434, BT40151434, BT40111534, BT40131534, BT40311534
FMS1113 - Mathematics Lecture - FASBIO
SBT - Norhezan Bt Umar
BK 5 - FASBIO
--- BT40231334, BT40241434, BT40111534, BT40151434
BBS2124 - Biochemistry LAB 1 - FASBIO
SBT - Moohamad Ropaning Sulong @ Ropandi
Biochemistry Lab - FASBIO
BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40111112
BBS2254 - Immunologi Lecture - FASBIO
SBT - Siti Hasmah Binti Mohtar
BK 5 - FASBIO
---
Friday --- --- BT40111534, BT40151434
BBS2114 - Microbiology LAB 1 - FASBIO
SBT - Norazah Bt Mohammad Nawawi
Microbiology Lab - FASBIO
--- --- --- BT40111534, BT40131434, BT40111434
BBS2134 - Food Biotechnology Lecture - FASBIO
SBT - Norakma Bt Mohd Nor
BK 12 - FASBIO
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40121112
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40121234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40121334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- BT40111112, BT40111334, BT40121334, BT40131334, BT40141334, BT40151334
BCS3224 - Medical Microbiology LAB 1 - FASBIO
SBT - Rozila Alias
Microbiology Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- BT40121334, BT40131334, BT40141334
BCS3114 - Enzyme Technology Lecture - FASBIO
SBT - Moohamad Ropaning Sulong @ Ropandi
BT 9 - FASBIO
--- --- --- --- BT40111112, BT40141234, BT40111334, BT40121334, BT40131334
BCS3234 - Nutraceutical Lecture - FASBIO
SBT - Nurhafizah Binti Ibrahim
BK 12 - FASBIO
---
Wednesday --- --- --- BT40121334, BT40131334, BT40141334
BCS3114 - Enzyme Technology LAB 1 - FASBIO
SBT - Moohamad Ropaning Sulong @ Ropandi
Bioprocess Lab - FASBIO
--- --- BT40111112, BT40111334, BT40121334, BT40131334, BT40141334, BT40151334
BCS3224 - Medical Microbiology Lecture - FASBIO
SBT - Rozila Alias
BT 9 - FASBIO
--- ---
Thursday --- BT40111112, BT40141234, BT40111334, BT40121334, BT40131334
BCS3234 - Nutraceutical LAB 1 - FASBIO
SBT - Nurhafizah Binti Ibrahim
Bioprocess Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40121434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- BT40111434, BT40151334, BT40121434
BBS3114 - Bioreactor And Bioprocessing LAB 1 - FASBIO
SBT - Nor Suhaila Yaacob
Bioprocess Lab - FASBIO
--- --- --- ---
Tuesday --- BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40111112
BBS2254 - Immunologi LAB 1 - FASBIO
SBT - Siti Hasmah Binti Mohtar
Microbiology Lab - FASBIO
BT40231334, BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40241334
BBS2234 - Genetic Engineering LAB 1 - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Genomic Lab - FASBIO
--- BT40251434, BT40241534, BT40121434, BT40111534, BT40121534, BT40341434, BT40321534
BIS1223 - Computer Fundamental Lecture - FASBIO
SBT - Abdullah Bin Ramli
Computer Lab 2 - FASBIO
--- --- --- ---
Wednesday --- BT40151334, BT40111434, BT40121434, BT40211434, BT40231434, BT40241434
BIS2323 - Bioinformatics / BBS2214 - Introduction to Bioinformatics LAB 1 - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Computer Lab 2 - FASBIO
--- --- --- BT40231334, BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40241334
BBS2234 - Genetic Engineering Lecture - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
BK 11 - FASBIO
---
Thursday --- BT40241534, BT40251434, BT40121434, BT40111534, BT40121534, BT40341434, BT40321534
BIS1223 - Computer Fundamental LAB 1 - FASBIO
SBT - Abdullah Bin Ramli
Computer Lab 2 - FASBIO
BT40151334, BT40111434, BT40121434, BT40211434, BT40231434, BT40241434
BIS2323 - Bioinformatics / BBS2214 - Introduction to Bioinformatics Lecture - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Computer Lab 2 - FASBIO
--- FS40131434, FS40141434, LS40151434-G 4D, LS40111434-G 6C, IT40231434, IT40241434, IT40341434, IT40321434, IT40641334, IT40631434, IT40641434, IT40131434, IT40141434, IT40541434, EN40111534, EN40121534, EN40131534, EN40211534, EN40221534, EN40231534, BT40121434, BT40131434, BT40141434
MPU3322 Malaysian Legal System G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Mohd Saifullah (PT)
EN - LT FK
BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40111112
BBS2254 - Immunologi Lecture - FASBIO
SBT - Siti Hasmah Binti Mohtar
BK 5 - FASBIO
---
Friday BT40111434, BT40151334, BT40121434
BBS3114 - Bioreactor And Bioprocessing Lecture - FASBIO
SBT - Nor Suhaila Yaacob
BT 5 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- IT40411434, BT40111434, BT40121434
MPU3452 Community Service G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Mumtazah Bt Narowi
BK 18/19 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40121534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- BT40321534, BT40331534, BT40341534, FS40241534, FS40141534, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, EN40331534, EN40321534, EN40311534, EN40531534, EN40521534, EN40511534, BT40131534, BT40141534, BT40121534, BT40241534
MPU3123 TITAS G1 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Shariful Kamaruddin
BK 18/19 - FASBIO
BT40151434, BT40111534, BT40121534
BBS1244 - Kimia 2 LAB 1 - FASBIO
SBT - Noor Fazreen Bt Dzulkafli
Chemistry Lab - FASBIO
--- --- --- ---
Tuesday --- --- --- BT40341434, BT40251434, BT40211534, BT40141534, BT40131534, BT40121534, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, EN40331534, EN40321534, EN40311534, EN40531534, EN40521534, EN40511534
MPU3113 Hubungan Etnik G2 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Mohd Adlin Salleh
FESS - BT 2
BT40251434, BT40241534, BT40121434, BT40111534, BT40121534, BT40341434, BT40321534
BIS1223 - Computer Fundamental Lecture - FASBIO
SBT - Abdullah Bin Ramli
Computer Lab 2 - FASBIO
--- --- --- ---
Wednesday BT40151434, BT40111534, BT40121534
BBS1244 - Kimia 2 Lecture - FASBIO
SBT - Noor Fazreen Bt Dzulkafli
BT 7 - FASBIO
--- --- --- BT40121534, BT40131534, BT40141534
BBS1231 - Molecular Technique LAB 1 - FASBIO
SBT - Marini Ibrahim
Genomic Lab - FASBIO
BT40121534, BT40131534, BT40141534, BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BBS1134 - Genetics Lecture - FASBIO
SBT - Yasotha Sundaraj
BK 4 - FASBIO
---
Thursday --- BT40241534, BT40251434, BT40121434, BT40111534, BT40121534, BT40341434, BT40321534
BIS1223 - Computer Fundamental LAB 1 - FASBIO
SBT - Abdullah Bin Ramli
Computer Lab 2 - FASBIO
--- --- --- BT40121534, BT40131534, BT40141534, BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BBS1134 - Genetics LAB 1 - FASBIO
SBT - Yasotha Sundaraj
Genomic Lab - FASBIO
--- --- --- ---
Friday --- BT40121534, BT40131534, BT40141534
BBS1123 - Molecular & Cellular Biology Lecture - FASBIO
SBT - Marini Ibrahim
BK 14 -FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40131234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40131334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- BT40111112, BT40111334, BT40121334, BT40131334, BT40141334, BT40151334
BCS3224 - Medical Microbiology LAB 1 - FASBIO
SBT - Rozila Alias
Microbiology Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- FS40111334, BT40131334, BT40141334, BT40151334, BT40311334, FS40211434, FS40131334
PFS3233 - Entrepreneurship Lecture - FASBIO
FP - Dr. Zainal
BK 18/19 - FASBIO
---
Tuesday --- BT40121334, BT40131334, BT40141334
BCS3114 - Enzyme Technology Lecture - FASBIO
SBT - Moohamad Ropaning Sulong @ Ropandi
BT 9 - FASBIO
--- --- --- --- BT40111112, BT40141234, BT40111334, BT40121334, BT40131334
BCS3234 - Nutraceutical Lecture - FASBIO
SBT - Nurhafizah Binti Ibrahim
BK 12 - FASBIO
---
Wednesday --- --- --- BT40121334, BT40131334, BT40141334
BCS3114 - Enzyme Technology LAB 1 - FASBIO
SBT - Moohamad Ropaning Sulong @ Ropandi
Bioprocess Lab - FASBIO
--- --- BT40111112, BT40111334, BT40121334, BT40131334, BT40141334, BT40151334
BCS3224 - Medical Microbiology Lecture - FASBIO
SBT - Rozila Alias
BT 9 - FASBIO
--- ---
Thursday --- BT40111112, BT40141234, BT40111334, BT40121334, BT40131334
BCS3234 - Nutraceutical LAB 1 - FASBIO
SBT - Nurhafizah Binti Ibrahim
Bioprocess Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40131434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40111112
BBS2254 - Immunologi LAB 1 - FASBIO
SBT - Siti Hasmah Binti Mohtar
Microbiology Lab - FASBIO
BT40231334, BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40241334
BBS2234 - Genetic Engineering LAB 1 - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Genomic Lab - FASBIO
--- BT40241234, BT40131434, BT40141434
BBS2244 - Industrial Microbiology / BBS3224 - Industrial Biotechnology Lecture - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
BK 4 - FASBIO
--- --- ---
Wednesday --- BT40241234, BT40131434, BT40141434
BBS2244 - Industrial Microbiology / BBS3224 - Industrial Biotechnology LAB 1 - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
Microbiology Lab - FASBIO
--- --- --- BT40111534, BT40131434, BT40111434
BBS2134 - Food Biotechnology LAB 1 - FASBIO
SBT - Norakma Bt Mohd Nor
Microbiology Lab - FASBIO
BT40231334, BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40241334
BBS2234 - Genetic Engineering Lecture - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
BK 11 - FASBIO
---
Thursday --- BT40221434, BT40231434, BT40241434, BT40311534, BT40131434, FS40241434, FS40131434, FS40141434, IT40141434, IT40521434, IT40531434, IT40541434, IT40411434, IT40441434, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, LS40111434-G 6A, LS40111434-G 6D, LS40111434-G 6C, LS40131434-G 5A, LS40131434-G 5B, LS40141434-G 4C, LS40121434-G 6E
MPU3312 Dakwah Islam di Malaysia G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Mohd Adlin Salleh
EN - LT FK
--- --- --- FS40131434, FS40141434, LS40151434-G 4D, LS40111434-G 6C, IT40231434, IT40241434, IT40341434, IT40321434, IT40641334, IT40631434, IT40641434, IT40131434, IT40141434, IT40541434, EN40111534, EN40121534, EN40131534, EN40211534, EN40221534, EN40231534, BT40121434, BT40131434, BT40141434
MPU3322 Malaysian Legal System G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Mohd Saifullah (PT)
EN - LT FK
BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40111112
BBS2254 - Immunologi Lecture - FASBIO
SBT - Siti Hasmah Binti Mohtar
BK 5 - FASBIO
---
Friday --- FS40111334, BT40211434, BT40131434, BT40141434, BT40111112
BBS3123 - Scientific Communication Lecture - FASBIO
SBT - Prof Dr Nasir Bin Saadon
LT 1 - FASBIO
--- --- --- BT40111534, BT40131434, BT40111434
BBS2134 - Food Biotechnology Lecture - FASBIO
SBT - Norakma Bt Mohd Nor
BK 12 - FASBIO
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40131534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- BT40321534, BT40331534, BT40341534, FS40241534, FS40141534, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, EN40331534, EN40321534, EN40311534, EN40531534, EN40521534, EN40511534, BT40131534, BT40141534, BT40121534, BT40241534
MPU3123 TITAS G1 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Shariful Kamaruddin
BK 18/19 - FASBIO
--- --- --- --- --- ---
Tuesday BT40131534, BT40141534, BT40251434, BT40331534, BT40341534
BBS1154 - Chemistry 1 Lecture - FASBIO
SBT - Sulaiman Abdul Haq Hazman
BT 8 - FASBIO
BT40341434, BT40251434, BT40211534, BT40141534, BT40131534, BT40121534, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, EN40331534, EN40321534, EN40311534, EN40531534, EN40521534, EN40511534
MPU3113 Hubungan Etnik G2 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Mohd Adlin Salleh
FESS - BT 2
--- --- --- --- --- ---
Wednesday --- BT40131534, BT40141534, BT40251434, BT40331534, BT40341534
BBS1154 - Chemistry 1 LAB 1 - FASBIO
SBT - Sulaiman Abdul Haq Hazman
Biochemistry Lab - FASBIO
BT40141434, BT40151434, BT40111534, BT40131534, BT40311534
FMS1113 - Mathematics TUTORIAL - FASBIO
SBT - Norhezan Bt Umar
BK 15 - FASBIO
--- BT40121534, BT40131534, BT40141534
BBS1231 - Molecular Technique LAB 1 - FASBIO
SBT - Marini Ibrahim
Genomic Lab - FASBIO
BT40121534, BT40131534, BT40141534, BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BBS1134 - Genetics Lecture - FASBIO
SBT - Yasotha Sundaraj
BK 4 - FASBIO
---
Thursday --- --- --- BT40141434, BT40151434, BT40111534, BT40131534, BT40311534
FMS1113 - Mathematics Lecture - FASBIO
SBT - Norhezan Bt Umar
BK 5 - FASBIO
--- BT40121534, BT40131534, BT40141534, BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BBS1134 - Genetics LAB 1 - FASBIO
SBT - Yasotha Sundaraj
Genomic Lab - FASBIO
--- --- --- ---
Friday --- BT40121534, BT40131534, BT40141534
BBS1123 - Molecular & Cellular Biology Lecture - FASBIO
SBT - Marini Ibrahim
BK 14 -FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40141234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- BT40111112, BT40141234, BT40111334, BT40121334, BT40131334
BCS3234 - Nutraceutical Lecture - FASBIO
SBT - Nurhafizah Binti Ibrahim
BK 12 - FASBIO
---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- BT40111112, BT40141234, BT40111334, BT40121334, BT40131334
BCS3234 - Nutraceutical LAB 1 - FASBIO
SBT - Nurhafizah Binti Ibrahim
Bioprocess Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40141334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- BT40111112, BT40111334, BT40121334, BT40131334, BT40141334, BT40151334
BCS3224 - Medical Microbiology LAB 1 - FASBIO
SBT - Rozila Alias
Microbiology Lab - FASBIO
BT40141334, BT40151334
BMS3124 - Marine Biotechnology LAB 1 - FASBIO
SBT - Roshani Othman
Marine Lab - FASBIO
--- --- --- FS40111334, BT40131334, BT40141334, BT40151334, BT40311334, FS40211434, FS40131334
PFS3233 - Entrepreneurship Lecture - FASBIO
FP - Dr. Zainal
BK 18/19 - FASBIO
---
Tuesday --- BT40121334, BT40131334, BT40141334
BCS3114 - Enzyme Technology Lecture - FASBIO
SBT - Moohamad Ropaning Sulong @ Ropandi
BT 9 - FASBIO
--- --- BT40141334, BT40151334
BMS3114 - Fry Production Technology LAB 1 - FASBIO
SBT - Prof. Sharr Azni Harmin
Aquaculture Lab - FASBIO
BT40141334, BT40151334
BMS3114 - Fry Production Technology Lecture - FASBIO
SBT - Prof. Sharr Azni Harmin
BT 8 - FASBIO
---
Wednesday --- --- --- BT40121334, BT40131334, BT40141334
BCS3114 - Enzyme Technology LAB 1 - FASBIO
SBT - Moohamad Ropaning Sulong @ Ropandi
Bioprocess Lab - FASBIO
--- --- BT40111112, BT40111334, BT40121334, BT40131334, BT40141334, BT40151334
BCS3224 - Medical Microbiology Lecture - FASBIO
SBT - Rozila Alias
BT 9 - FASBIO
--- ---
Thursday BT40141334, BT40151334
BMS3124 - Marine Biotechnology Lecture - FASBIO
SBT - Roshani Othman
BT 4 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40141434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- BT40141434, BT40151434, BT40111534
MPU3232 Kemahiran Al-Quran G1 - FASBIO/FK
CFGS - Mumtazah Bt Narowi
FESS - BT 3
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40111112
BBS2254 - Immunologi LAB 1 - FASBIO
SBT - Siti Hasmah Binti Mohtar
Microbiology Lab - FASBIO
BT40231334, BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40241334
BBS2234 - Genetic Engineering LAB 1 - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Genomic Lab - FASBIO
--- BT40241234, BT40131434, BT40141434
BBS2244 - Industrial Microbiology / BBS3224 - Industrial Biotechnology Lecture - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
BK 4 - FASBIO
--- --- ---
Wednesday --- BT40241234, BT40131434, BT40141434
BBS2244 - Industrial Microbiology / BBS3224 - Industrial Biotechnology LAB 1 - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
Microbiology Lab - FASBIO
BT40141434, BT40151434, BT40111534, BT40131534, BT40311534
FMS1113 - Mathematics TUTORIAL - FASBIO
SBT - Norhezan Bt Umar
BK 15 - FASBIO
--- BT40141434, BT40151434
BBS1224 - Cell And Tissue Culture LAB 1 - FASBIO
SBT - Emi Fazlina Hashim
Plant Tissue Culture Lab - FASBIO
BT40231334, BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40241334
BBS2234 - Genetic Engineering Lecture - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
BK 11 - FASBIO
---
Thursday --- --- --- BT40141434, BT40151434, BT40111534, BT40131534, BT40311534
FMS1113 - Mathematics Lecture - FASBIO
SBT - Norhezan Bt Umar
BK 5 - FASBIO
--- FS40131434, FS40141434, LS40151434-G 4D, LS40111434-G 6C, IT40231434, IT40241434, IT40341434, IT40321434, IT40641334, IT40631434, IT40641434, IT40131434, IT40141434, IT40541434, EN40111534, EN40121534, EN40131534, EN40211534, EN40221534, EN40231534, BT40121434, BT40131434, BT40141434
MPU3322 Malaysian Legal System G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Mohd Saifullah (PT)
EN - LT FK
BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40111112
BBS2254 - Immunologi Lecture - FASBIO
SBT - Siti Hasmah Binti Mohtar
BK 5 - FASBIO
---
Friday --- FS40111334, BT40211434, BT40131434, BT40141434, BT40111112
BBS3123 - Scientific Communication Lecture - FASBIO
SBT - Prof Dr Nasir Bin Saadon
LT 1 - FASBIO
--- --- --- --- BT40141434, BT40151434
BBS1224 - Cell And Tissue Culture Lecture - FASBIO
SBT - Emi Fazlina Hashim
BT 7 - FASBIO
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40141534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- BT40321534, BT40331534, BT40341534, FS40241534, FS40141534, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, EN40331534, EN40321534, EN40311534, EN40531534, EN40521534, EN40511534, BT40131534, BT40141534, BT40121534, BT40241534
MPU3123 TITAS G1 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Shariful Kamaruddin
BK 18/19 - FASBIO
--- --- --- --- --- ---
Tuesday BT40131534, BT40141534, BT40251434, BT40331534, BT40341534
BBS1154 - Chemistry 1 Lecture - FASBIO
SBT - Sulaiman Abdul Haq Hazman
BT 8 - FASBIO
BT40341434, BT40251434, BT40211534, BT40141534, BT40131534, BT40121534, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, EN40331534, EN40321534, EN40311534, EN40531534, EN40521534, EN40511534
MPU3113 Hubungan Etnik G2 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Mohd Adlin Salleh
FESS - BT 2
--- --- --- BT40241534, FS40131534, FS40141534, BT40141534, BT40321534, BT40331534, BT40341534
ZES1133 - Technical English 1 G5 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Salehuddin (Pt)
BT 1 - FASBIO
Wednesday --- BT40131534, BT40141534, BT40251434, BT40331534, BT40341534
BBS1154 - Chemistry 1 LAB 1 - FASBIO
SBT - Sulaiman Abdul Haq Hazman
Biochemistry Lab - FASBIO
--- --- --- BT40121534, BT40131534, BT40141534
BBS1231 - Molecular Technique LAB 1 - FASBIO
SBT - Marini Ibrahim
Genomic Lab - FASBIO
BT40121534, BT40131534, BT40141534, BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BBS1134 - Genetics Lecture - FASBIO
SBT - Yasotha Sundaraj
BK 4 - FASBIO
---
Thursday --- --- --- --- --- --- BT40121534, BT40131534, BT40141534, BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BBS1134 - Genetics LAB 1 - FASBIO
SBT - Yasotha Sundaraj
Genomic Lab - FASBIO
--- --- --- ---
Friday --- BT40121534, BT40131534, BT40141534
BBS1123 - Molecular & Cellular Biology Lecture - FASBIO
SBT - Marini Ibrahim
BK 14 -FASBIO
--- --- --- --- FS40141434, FS40151434, FS40111534, BT40141534
IXS1124 - Programming Methodology Lecture 1 - FCSIT
FSKTM - Mohammad Ashri Bin Abu Hassan
BK 10 - FSKTM
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40151334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- BT40111112, BT40111334, BT40121334, BT40131334, BT40141334, BT40151334
BCS3224 - Medical Microbiology LAB 1 - FASBIO
SBT - Rozila Alias
Microbiology Lab - FASBIO
BT40141334, BT40151334
BMS3124 - Marine Biotechnology LAB 1 - FASBIO
SBT - Roshani Othman
Marine Lab - FASBIO
--- BT40111434, BT40151334, BT40121434
BBS3114 - Bioreactor And Bioprocessing LAB 1 - FASBIO
SBT - Nor Suhaila Yaacob
Bioprocess Lab - FASBIO
FS40111334, BT40131334, BT40141334, BT40151334, BT40311334, FS40211434, FS40131334
PFS3233 - Entrepreneurship Lecture - FASBIO
FP - Dr. Zainal
BK 18/19 - FASBIO
---
Tuesday --- --- BT40151334, BT40111434
BCS3124 - Fermentation Technology LAB 1 - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
Bioprocess Lab - FASBIO
--- --- BT40141334, BT40151334
BMS3114 - Fry Production Technology LAB 1 - FASBIO
SBT - Prof. Sharr Azni Harmin
Aquaculture Lab - FASBIO
BT40141334, BT40151334
BMS3114 - Fry Production Technology Lecture - FASBIO
SBT - Prof. Sharr Azni Harmin
BT 8 - FASBIO
---
Wednesday --- BT40151334, BT40111434, BT40121434, BT40211434, BT40231434, BT40241434
BIS2323 - Bioinformatics / BBS2214 - Introduction to Bioinformatics LAB 1 - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Computer Lab 2 - FASBIO
--- --- BT40111112, BT40111334, BT40121334, BT40131334, BT40141334, BT40151334
BCS3224 - Medical Microbiology Lecture - FASBIO
SBT - Rozila Alias
BT 9 - FASBIO
--- ---
Thursday BT40141334, BT40151334
BMS3124 - Marine Biotechnology Lecture - FASBIO
SBT - Roshani Othman
BT 4 - FASBIO
BT40151334, BT40111434, BT40121434, BT40211434, BT40231434, BT40241434
BIS2323 - Bioinformatics / BBS2214 - Introduction to Bioinformatics Lecture - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Computer Lab 2 - FASBIO
--- BT40151334, BT40111434
BCS3124 - Fermentation Technology Lecture - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
BT 3 - FASBIO
--- --- ---
Friday BT40111434, BT40151334, BT40121434
BBS3114 - Bioreactor And Bioprocessing Lecture - FASBIO
SBT - Nor Suhaila Yaacob
BT 5 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40151434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- BT40141434, BT40151434, BT40111534
MPU3232 Kemahiran Al-Quran G1 - FASBIO/FK
CFGS - Mumtazah Bt Narowi
FESS - BT 3
--- --- --- BT40151434, BT40111534, BT40121534
BBS1244 - Kimia 2 LAB 1 - FASBIO
SBT - Noor Fazreen Bt Dzulkafli
Chemistry Lab - FASBIO
BT40111534, BT40151434
BBS2114 - Microbiology Lecture - FASBIO
SBT - Norazah Bt Mohammad Nawawi
BT 8 - FASBIO
---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- BT40231334, BT40241434, BT40151434, BT40111534
BBS2124 - Biochemistry Lecture - FASBIO
SBT - Moohamad Ropaning Sulong @ Ropandi
BK 5 - FASBIO
---
Wednesday BT40151434, BT40111534, BT40121534
BBS1244 - Kimia 2 Lecture - FASBIO
SBT - Noor Fazreen Bt Dzulkafli
BT 7 - FASBIO
BT40141434, BT40151434, BT40111534, BT40131534, BT40311534
FMS1113 - Mathematics TUTORIAL - FASBIO
SBT - Norhezan Bt Umar
BK 15 - FASBIO
--- BT40141434, BT40151434
BBS1224 - Cell And Tissue Culture LAB 1 - FASBIO
SBT - Emi Fazlina Hashim
Plant Tissue Culture Lab - FASBIO
--- --- --- ---
Thursday --- --- --- BT40141434, BT40151434, BT40111534, BT40131534, BT40311534
FMS1113 - Mathematics Lecture - FASBIO
SBT - Norhezan Bt Umar
BK 5 - FASBIO
--- BT40231334, BT40241434, BT40111534, BT40151434
BBS2124 - Biochemistry LAB 1 - FASBIO
SBT - Moohamad Ropaning Sulong @ Ropandi
Biochemistry Lab - FASBIO
--- --- --- ---
Friday --- --- BT40111534, BT40151434
BBS2114 - Microbiology LAB 1 - FASBIO
SBT - Norazah Bt Mohammad Nawawi
Microbiology Lab - FASBIO
--- --- --- --- BT40141434, BT40151434
BBS1224 - Cell And Tissue Culture Lecture - FASBIO
SBT - Emi Fazlina Hashim
BT 7 - FASBIO
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40151534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40211011
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40211112
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40211434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- IT40231434, IT40231234, IT40251334, IT40211434, IT40241334, IT40221434, IT40141334, IT40151334, IT40141434, IT40131434, IT40541234, IT40511334, IT40551334, IT40541334, BT40211434, BT40241434
IAS2243 - Web Application Development LAB 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Nur Razia Binti Suradi
GL 208 - FSKTM
--- --- --- BT40241334, BT40211434, BT40231334, BT40241434, BT40251434, IT40231434, IT40241434, IT40251434, IT40341434, IT40321434, IT40351334, IT40611434
IAS2143 - Database Systems LAB 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Rasidah Binti Sardi
GL 208 - FSKTM
---
Tuesday BT40211434, BT40231434, BT40241434, IT40221434, IT40231434, IT40241434, IT40351434, IT40341334, IT40331334, IT40351334, IT40141434
IAS1223 - Data Structure and Algorithms Lecture 1 - FCSIT
FSKTM - Muhammad Bin Hashim
BK 8 - FSKTM
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- BT40151334, BT40111434, BT40121434, BT40211434, BT40231434, BT40241434
BIS2323 - Bioinformatics / BBS2214 - Introduction to Bioinformatics LAB 1 - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Computer Lab 2 - FASBIO
--- --- BT40211434, BT40241434, IT40231434, IT40231234, IT40251334, IT40211434, IT40341334, IT40321434, IT40141334, IT40151334, IT40141434, IT40131434, IT40541234, IT40511334, IT40551334, IT40541334
IAS2243 - Web Application Development Lecture 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Nur Razia Binti Suradi
BK 1 - FSKTM
--- --- ---
Thursday --- --- --- BT40151334, BT40111434, BT40121434, BT40211434, BT40231434, BT40241434
BIS2323 - Bioinformatics / BBS2214 - Introduction to Bioinformatics Lecture - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Computer Lab 2 - FASBIO
--- --- --- BT40211434, BT40231434, BT40241434, IT40221434, IT40231434, IT40241434, IT40351434, IT40341334, IT40331334, IT40351334
IAS1223 - Data Structure and Algorithms LAB 1 - FCSIT
FSKTM - Muhammad Bin Hashim
GL 208 - FSKTM
--- ---
Friday --- FS40111334, BT40211434, BT40131434, BT40141434, BT40111112
BBS3123 - Scientific Communication Lecture - FASBIO
SBT - Prof Dr Nasir Bin Saadon
LT 1 - FASBIO
--- --- --- --- --- BT40241334, BT40211434, BT40231334, BT40241434, BT40251434, IT40231434, IT40241434, IT40251434, IT40341434, IT40321434, IT40351334, IT40611434
IAS2143 - Database Systems LECTURE G1 - FSCIT
FSKTM - Rasidah Binti Sardi
BK 5 - FSKTM
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40211534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- BT40341434, BT40251434, BT40211534, BT40141534, BT40131534, BT40121534, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, EN40331534, EN40321534, EN40311534, EN40531534, EN40521534, EN40511534
MPU3113 Hubungan Etnik G2 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Mohd Adlin Salleh
FESS - BT 2
--- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40221011
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40221112
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40221334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40221434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- BT40221434, BT40231434, BT40241434, BT40311534, BT40131434, FS40241434, FS40131434, FS40141434, IT40141434, IT40521434, IT40531434, IT40541434, IT40411434, IT40441434, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, LS40111434-G 6A, LS40111434-G 6D, LS40111434-G 6C, LS40131434-G 5A, LS40131434-G 5B, LS40141434-G 4C, LS40121434-G 6E
MPU3312 Dakwah Islam di Malaysia G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Mohd Adlin Salleh
EN - LT FK
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40221534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40230809
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40231234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40231334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- BT40231334, BT40241334, BT40241234, BT40251434, IT40241434, IT40251434
IAS2153 - Computer Networking Lecture 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Azlinda Binti Abdul Aziz
SL 204 - FSKTM
BT40231334, BT40241334, BT40241234, BT40251434, IT40241434, IT40251434
IAS2153 - Computer Networking LAB 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Azlinda Binti Abdul Aziz
SL 204 - FSKTM
BT40231334, BT40241334, IT40341434, IT40341334, IT40321434, IT40351334, IT40641334, IT40631434, IT40641434, IT40651434, IT40131434, IT40141434, IT40151434, IT40521434, IT40531434, IT40541434, IT40511534
IAS2133 - Software Engineering Lecture 1 - FCSIT
FSKTM - Nur Razia Binti Suradi
BK 9 - FSKTM
BT40241334, BT40211434, BT40231334, BT40241434, BT40251434, IT40231434, IT40241434, IT40251434, IT40341434, IT40321434, IT40351334, IT40611434
IAS2143 - Database Systems LAB 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Rasidah Binti Sardi
GL 208 - FSKTM
---
Tuesday BT40231334, BT40241334, BT40241234
BFS3114 - Molecular Evolution and Phylogenetics Lecture - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
BT 7 - FASBIO
BT40231334, BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40241334
BBS2234 - Genetic Engineering LAB 1 - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Genomic Lab - FASBIO
--- --- --- BT40231334, BT40241434, BT40151434, BT40111534
BBS2124 - Biochemistry Lecture - FASBIO
SBT - Moohamad Ropaning Sulong @ Ropandi
BK 5 - FASBIO
---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- BT40231334, BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40241334
BBS2234 - Genetic Engineering Lecture - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
BK 11 - FASBIO
---
Thursday --- --- --- --- --- --- BT40231334, BT40241434, BT40111534, BT40151434
BBS2124 - Biochemistry LAB 1 - FASBIO
SBT - Moohamad Ropaning Sulong @ Ropandi
Biochemistry Lab - FASBIO
--- --- --- ---
Friday --- --- BT40231334, BT40241334, BT40241234
BFS3114 - Molecular Evolution and Phylogenetics LAB 1 - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Computer Lab 2 - FASBIO
--- --- --- --- --- BT40241334, BT40211434, BT40231334, BT40241434, BT40251434, IT40231434, IT40241434, IT40251434, IT40341434, IT40321434, IT40351334, IT40611434
IAS2143 - Database Systems LECTURE G1 - FSCIT
FSKTM - Rasidah Binti Sardi
BK 5 - FSKTM
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40231434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- BT40231434, FS40211534, LS40141434-G 4A
MPU3222 Social Work Skills G1 - FASBIO/FK/FESS
CFGS - Hafiza Abdul Hamid
EN - LT FK
--- --- --- BT40231434, BT40251434, BT40241534, BT40311334
FMS1243 - Biostatistics Lecture - FASBIO
SBT - Yati Ashikin Binti Abdul Wahab
BT 7 - FASBIO
--- --- --- ---
Tuesday BT40211434, BT40231434, BT40241434, IT40221434, IT40231434, IT40241434, IT40351434, IT40341334, IT40331334, IT40351334, IT40141434
IAS1223 - Data Structure and Algorithms Lecture 1 - FCSIT
FSKTM - Muhammad Bin Hashim
BK 8 - FSKTM
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- BT40151334, BT40111434, BT40121434, BT40211434, BT40231434, BT40241434
BIS2323 - Bioinformatics / BBS2214 - Introduction to Bioinformatics LAB 1 - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Computer Lab 2 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- BT40221434, BT40231434, BT40241434, BT40311534, BT40131434, FS40241434, FS40131434, FS40141434, IT40141434, IT40521434, IT40531434, IT40541434, IT40411434, IT40441434, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, LS40111434-G 6A, LS40111434-G 6D, LS40111434-G 6C, LS40131434-G 5A, LS40131434-G 5B, LS40141434-G 4C, LS40121434-G 6E
MPU3312 Dakwah Islam di Malaysia G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Mohd Adlin Salleh
EN - LT FK
BT40151334, BT40111434, BT40121434, BT40211434, BT40231434, BT40241434
BIS2323 - Bioinformatics / BBS2214 - Introduction to Bioinformatics Lecture - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Computer Lab 2 - FASBIO
--- --- --- BT40211434, BT40231434, BT40241434, IT40221434, IT40231434, IT40241434, IT40351434, IT40341334, IT40331334, IT40351334
IAS1223 - Data Structure and Algorithms LAB 1 - FCSIT
FSKTM - Muhammad Bin Hashim
GL 208 - FSKTM
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- BT40231434, BT40251434, BT40241534, BT40311334
FMS1243 - Biostatistics TUTORIAL - FASBIO
SBT - Yati Ashikin Binti Abdul Wahab
BK 4 - FASBIO
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40231534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40241234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- BT40231334, BT40241334, BT40241234, BT40251434, IT40241434, IT40251434
IAS2153 - Computer Networking Lecture 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Azlinda Binti Abdul Aziz
SL 204 - FSKTM
BT40231334, BT40241334, BT40241234, BT40251434, IT40241434, IT40251434
IAS2153 - Computer Networking LAB 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Azlinda Binti Abdul Aziz
SL 204 - FSKTM
--- --- --- --- --- ---
Tuesday BT40231334, BT40241334, BT40241234
BFS3114 - Molecular Evolution and Phylogenetics Lecture - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
BT 7 - FASBIO
--- --- --- BT40241234, BT40131434, BT40141434
BBS2244 - Industrial Microbiology / BBS3224 - Industrial Biotechnology Lecture - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
BK 4 - FASBIO
--- --- ---
Wednesday --- BT40241234, BT40131434, BT40141434
BBS2244 - Industrial Microbiology / BBS3224 - Industrial Biotechnology LAB 1 - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
Microbiology Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- BT40231334, BT40241334, BT40241234
BFS3114 - Molecular Evolution and Phylogenetics LAB 1 - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Computer Lab 2 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40241334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- BT40231334, BT40241334, BT40241234, BT40251434, IT40241434, IT40251434
IAS2153 - Computer Networking Lecture 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Azlinda Binti Abdul Aziz
SL 204 - FSKTM
BT40231334, BT40241334, BT40241234, BT40251434, IT40241434, IT40251434
IAS2153 - Computer Networking LAB 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Azlinda Binti Abdul Aziz
SL 204 - FSKTM
BT40231334, BT40241334, IT40341434, IT40341334, IT40321434, IT40351334, IT40641334, IT40631434, IT40641434, IT40651434, IT40131434, IT40141434, IT40151434, IT40521434, IT40531434, IT40541434, IT40511534
IAS2133 - Software Engineering Lecture 1 - FCSIT
FSKTM - Nur Razia Binti Suradi
BK 9 - FSKTM
BT40241334, BT40211434, BT40231334, BT40241434, BT40251434, IT40231434, IT40241434, IT40251434, IT40341434, IT40321434, IT40351334, IT40611434
IAS2143 - Database Systems LAB 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Rasidah Binti Sardi
GL 208 - FSKTM
---
Tuesday BT40231334, BT40241334, BT40241234
BFS3114 - Molecular Evolution and Phylogenetics Lecture - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
BT 7 - FASBIO
BT40231334, BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40241334
BBS2234 - Genetic Engineering LAB 1 - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Genomic Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- BT40231334, BT40121434, BT40131434, BT40141434, BT40111534, BT40241334
BBS2234 - Genetic Engineering Lecture - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
BK 11 - FASBIO
---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- BT40231334, BT40241334, BT40241234
BFS3114 - Molecular Evolution and Phylogenetics LAB 1 - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Computer Lab 2 - FASBIO
--- --- --- --- --- BT40241334, BT40211434, BT40231334, BT40241434, BT40251434, IT40231434, IT40241434, IT40251434, IT40341434, IT40321434, IT40351334, IT40611434
IAS2143 - Database Systems LECTURE G1 - FSCIT
FSKTM - Rasidah Binti Sardi
BK 5 - FSKTM
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40241434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- IT40231434, IT40231234, IT40251334, IT40211434, IT40241334, IT40221434, IT40141334, IT40151334, IT40141434, IT40131434, IT40541234, IT40511334, IT40551334, IT40541334, BT40211434, BT40241434
IAS2243 - Web Application Development LAB 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Nur Razia Binti Suradi
GL 208 - FSKTM
--- --- --- BT40241334, BT40211434, BT40231334, BT40241434, BT40251434, IT40231434, IT40241434, IT40251434, IT40341434, IT40321434, IT40351334, IT40611434
IAS2143 - Database Systems LAB 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Rasidah Binti Sardi
GL 208 - FSKTM
---
Tuesday BT40211434, BT40231434, BT40241434, IT40221434, IT40231434, IT40241434, IT40351434, IT40341334, IT40331334, IT40351334, IT40141434
IAS1223 - Data Structure and Algorithms Lecture 1 - FCSIT
FSKTM - Muhammad Bin Hashim
BK 8 - FSKTM
--- --- --- --- --- --- BT40231334, BT40241434, BT40151434, BT40111534
BBS2124 - Biochemistry Lecture - FASBIO
SBT - Moohamad Ropaning Sulong @ Ropandi
BK 5 - FASBIO
---
Wednesday --- BT40151334, BT40111434, BT40121434, BT40211434, BT40231434, BT40241434
BIS2323 - Bioinformatics / BBS2214 - Introduction to Bioinformatics LAB 1 - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Computer Lab 2 - FASBIO
--- --- BT40211434, BT40241434, IT40231434, IT40231234, IT40251334, IT40211434, IT40341334, IT40321434, IT40141334, IT40151334, IT40141434, IT40131434, IT40541234, IT40511334, IT40551334, IT40541334
IAS2243 - Web Application Development Lecture 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Nur Razia Binti Suradi
BK 1 - FSKTM
--- --- ---
Thursday --- BT40221434, BT40231434, BT40241434, BT40311534, BT40131434, FS40241434, FS40131434, FS40141434, IT40141434, IT40521434, IT40531434, IT40541434, IT40411434, IT40441434, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, LS40111434-G 6A, LS40111434-G 6D, LS40111434-G 6C, LS40131434-G 5A, LS40131434-G 5B, LS40141434-G 4C, LS40121434-G 6E
MPU3312 Dakwah Islam di Malaysia G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Mohd Adlin Salleh
EN - LT FK
BT40151334, BT40111434, BT40121434, BT40211434, BT40231434, BT40241434
BIS2323 - Bioinformatics / BBS2214 - Introduction to Bioinformatics Lecture - FASBIO
SBT - Mohd Fadzli Ahmad
Computer Lab 2 - FASBIO
--- BT40231334, BT40241434, BT40111534, BT40151434
BBS2124 - Biochemistry LAB 1 - FASBIO
SBT - Moohamad Ropaning Sulong @ Ropandi
Biochemistry Lab - FASBIO
BT40211434, BT40231434, BT40241434, IT40221434, IT40231434, IT40241434, IT40351434, IT40341334, IT40331334, IT40351334
IAS1223 - Data Structure and Algorithms LAB 1 - FCSIT
FSKTM - Muhammad Bin Hashim
GL 208 - FSKTM
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- BT40241334, BT40211434, BT40231334, BT40241434, BT40251434, IT40231434, IT40241434, IT40251434, IT40341434, IT40321434, IT40351334, IT40611434
IAS2143 - Database Systems LECTURE G1 - FSCIT
FSKTM - Rasidah Binti Sardi
BK 5 - FSKTM
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40241534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday FS40241334, FS40211434, FS40221534, BT40241534
IAS1123 - Programming Methodology LAB 1 G3 -FCSIT
FSKTM - Mohammad Ashri Bin Abu Hassan
GL 001 - FSKTM
--- BT40321534, BT40331534, BT40341534, FS40241534, FS40141534, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, EN40331534, EN40321534, EN40311534, EN40531534, EN40521534, EN40511534, BT40131534, BT40141534, BT40121534, BT40241534
MPU3123 TITAS G1 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Shariful Kamaruddin
BK 18/19 - FASBIO
BT40231434, BT40251434, BT40241534, BT40311334
FMS1243 - Biostatistics Lecture - FASBIO
SBT - Yati Ashikin Binti Abdul Wahab
BT 7 - FASBIO
--- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- BT40251434, BT40241534, BT40121434, BT40111534, BT40121534, BT40341434, BT40321534
BIS1223 - Computer Fundamental Lecture - FASBIO
SBT - Abdullah Bin Ramli
Computer Lab 2 - FASBIO
--- BT40241534, FS40131534, FS40141534, BT40141534, BT40321534, BT40331534, BT40341534
ZES1133 - Technical English 1 G5 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Salehuddin (Pt)
BT 1 - FASBIO
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- BT40241534, BT40251434, BT40121434, BT40111534, BT40121534, BT40341434, BT40321534
BIS1223 - Computer Fundamental LAB 1 - FASBIO
SBT - Abdullah Bin Ramli
Computer Lab 2 - FASBIO
--- FS40141434, FS40151434, FS40111534, BT40241534
IXS1124 - Programming Methodology LAB 1 - FCSIT
FSKTM - Mohammad Ashri Bin Abu Hassan
GL 104 - FSKTM
FS40241334, FS40211434, FS40221534, BT40241534
IAS1123 - Programming Methodology Lecture 1 G3 -FCSIT
FSKTM - Mohammad Ashri Bin Abu Hassan
BK 8 - FSKTM
--- --- --- ---
Friday --- BT40241534, BT40311334, FS40141534
PMS1113 - Principles & Practices of Management Lecture - FASBIO
FP - Ahmad Mahmood
BK 18/19 - FASBIO
--- --- --- BT40231434, BT40251434, BT40241534, BT40311334
FMS1243 - Biostatistics TUTORIAL - FASBIO
SBT - Yati Ashikin Binti Abdul Wahab
BK 4 - FASBIO
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40251334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40251434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- BT40231334, BT40241334, BT40241234, BT40251434, IT40241434, IT40251434
IAS2153 - Computer Networking Lecture 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Azlinda Binti Abdul Aziz
SL 204 - FSKTM
BT40231334, BT40241334, BT40241234, BT40251434, IT40241434, IT40251434
IAS2153 - Computer Networking LAB 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Azlinda Binti Abdul Aziz
SL 204 - FSKTM
BT40231434, BT40251434, BT40241534, BT40311334
FMS1243 - Biostatistics Lecture - FASBIO
SBT - Yati Ashikin Binti Abdul Wahab
BT 7 - FASBIO
--- BT40241334, BT40211434, BT40231334, BT40241434, BT40251434, IT40231434, IT40241434, IT40251434, IT40341434, IT40321434, IT40351334, IT40611434
IAS2143 - Database Systems LAB 1 G1 - FCSIT
FSKTM - Rasidah Binti Sardi
GL 208 - FSKTM
---
Tuesday BT40131534, BT40141534, BT40251434, BT40331534, BT40341534
BBS1154 - Chemistry 1 Lecture - FASBIO
SBT - Sulaiman Abdul Haq Hazman
BT 8 - FASBIO
BT40341434, BT40251434, BT40211534, BT40141534, BT40131534, BT40121534, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, EN40331534, EN40321534, EN40311534, EN40531534, EN40521534, EN40511534
MPU3113 Hubungan Etnik G2 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Mohd Adlin Salleh
FESS - BT 2
BT40251434, BT40241534, BT40121434, BT40111534, BT40121534, BT40341434, BT40321534
BIS1223 - Computer Fundamental Lecture - FASBIO
SBT - Abdullah Bin Ramli
Computer Lab 2 - FASBIO
--- BT40251434, IT40151334, IT40141434, IT40451334, IT40411434
IAS2263 - Systems Analysis and Design Lecture 1 - FCSIT
FSKTM - Marina Binti Hassan
BK 8 - FSKTM
---
Wednesday --- BT40131534, BT40141534, BT40251434, BT40331534, BT40341534
BBS1154 - Chemistry 1 LAB 1 - FASBIO
SBT - Sulaiman Abdul Haq Hazman
Biochemistry Lab - FASBIO
--- --- --- --- BT40251434, IT40251434, IT40241334, IT40351434, IT40351334, IT40651434, IT40151434, IT40751434, IT40331334, IT40711534
IAS1313 - Object Oriented Algorithm & Programming Lecture 1 - FCSIT
FSKTM - Hema a/p Subramaniam
BK 10 - FSKTM
BT40251434, IT40151334, IT40141434, IT40451334, IT40411434
IAS2263 - Systems Analysis and Design LAB 1 - FCSIT
FSKTM - Marina Binti Hassan
GL 208 - FSKTM
---
Thursday --- BT40241534, BT40251434, BT40121434, BT40111534, BT40121534, BT40341434, BT40321534
BIS1223 - Computer Fundamental LAB 1 - FASBIO
SBT - Abdullah Bin Ramli
Computer Lab 2 - FASBIO
--- --- --- BT40251434, IT40241334, IT40251434, IT40351434, IT40351334, IT40651434, IT40151434, IT40751434, IT40331334, IT40711534
IAS1313 - Object Oriented Algorithm & Programming LAB 1 - FCSIT
FSKTM - Hema a/p Subramaniam
GL 104 - FSKTM
--- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- BT40231434, BT40251434, BT40241534, BT40311334
FMS1243 - Biostatistics TUTORIAL - FASBIO
SBT - Yati Ashikin Binti Abdul Wahab
BK 4 - FASBIO
BT40241334, BT40211434, BT40231334, BT40241434, BT40251434, IT40231434, IT40241434, IT40251434, IT40341434, IT40321434, IT40351334, IT40611434
IAS2143 - Database Systems LECTURE G1 - FSCIT
FSKTM - Rasidah Binti Sardi
BK 5 - FSKTM
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40251534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40311334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday BT40341434, BT40311334
BDS2224 - Aquatic System Lecture - FASBIO
SBT - Prof Dr Nasir Bin Saadon
BT 8 - FASBIO
--- --- --- BT40231434, BT40251434, BT40241534, BT40311334
FMS1243 - Biostatistics Lecture - FASBIO
SBT - Yati Ashikin Binti Abdul Wahab
BT 7 - FASBIO
FS40111334, BT40131334, BT40141334, BT40151334, BT40311334, FS40211434, FS40131334
PFS3233 - Entrepreneurship Lecture - FASBIO
FP - Dr. Zainal
BK 18/19 - FASBIO
---
Tuesday --- BDS2313 - Biodiversity Practical LAB 2 - FASBIO
SBT - Ainil Hawa Sazali
Biochemistry Lab - FASBIO
--- --- BT40311334, FS40211534, FS40141334, FS40111534, FS40121534
ZES1243 - Technical English 2 G4 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Murni Salina
FESS - BT 3
BDS3113 - Environmental Management Lecture - FASBIO
SBT - Ainil Hawa Sazali
BK 14 -FASBIO
---
Wednesday BDS3113 - Environmental Management TUTORIAL - FASBIO
SBT - Ainil Hawa Sazali
BT 3 - FASBIO
--- BT40341434, BT40311334
BDS2224 - Aquatic System LAB 1 - FASBIO
SBT - Prof Dr Nasir Bin Saadon
Marine Lab - FASBIO
--- --- --- BT40121534, BT40131534, BT40141534, BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BBS1134 - Genetics Lecture - FASBIO
SBT - Yasotha Sundaraj
BK 4 - FASBIO
---
Thursday --- BDS2313 - Biodiversity Practical LAB 1 - FASBIO
SBT - Ainil Hawa Sazali
Biochemistry Lab - FASBIO
--- --- BT40121534, BT40131534, BT40141534, BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BBS1134 - Genetics LAB 1 - FASBIO
SBT - Yasotha Sundaraj
Genomic Lab - FASBIO
--- BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BDS2242 - Global Environmental Issues Lecture - FASBIO
SBT - Prof Dr Mohd Kushairi Bin Mohd Rajuddin
BT 6 - FASBIO
---
Friday --- BT40241534, BT40311334, FS40141534
PMS1113 - Principles & Practices of Management Lecture - FASBIO
FP - Ahmad Mahmood
BK 18/19 - FASBIO
--- --- --- BT40231434, BT40251434, BT40241534, BT40311334
FMS1243 - Biostatistics TUTORIAL - FASBIO
SBT - Yati Ashikin Binti Abdul Wahab
BK 4 - FASBIO
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40311534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- BDS2153 - Population Genetics Lecture - FASBIO
SBT - Nobuyuki Kawasaki
BK 4 - FASBIO
--- --- --- BDS1214 - Ecology Lecture - FASBIO
SBT - Nobuyuki Kawasaki
BK 5 - FASBIO
--- --- ---
Tuesday --- BT40311534, BT40321534
BDS1313 - Conservation Biology /BDS1324 - Conservation Biology TUTORIAL - FASBIO
SBT - Farrah Nazuha Mansor
Genomic Lab - FASBIO
--- --- --- --- BDS1214 - Ecology LAB 1 - FASBIO
SBT - Nobuyuki Kawasaki
Marine Lab - FASBIO
--- --- ---
Wednesday --- --- --- BT40141434, BT40151434, BT40111534, BT40131534, BT40311534
FMS1113 - Mathematics TUTORIAL - FASBIO
SBT - Norhezan Bt Umar
BK 15 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- BT40221434, BT40231434, BT40241434, BT40311534, BT40131434, FS40241434, FS40131434, FS40141434, IT40141434, IT40521434, IT40531434, IT40541434, IT40411434, IT40441434, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, LS40111434-G 6A, LS40111434-G 6D, LS40111434-G 6C, LS40131434-G 5A, LS40131434-G 5B, LS40141434-G 4C, LS40121434-G 6E
MPU3312 Dakwah Islam di Malaysia G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Mohd Adlin Salleh
EN - LT FK
BT40141434, BT40151434, BT40111534, BT40131534, BT40311534
FMS1113 - Mathematics Lecture - FASBIO
SBT - Norhezan Bt Umar
BK 5 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- ---
Friday BDS2153 - Population Genetics TUTORIAL - FASBIO
SBT - Nobuyuki Kawasaki
BK 15 - FASBIO
--- --- --- --- --- BT40311534, BT40321534
BDS1313 - Conservation Biology /BDS1324 - Conservation Biology Lecture - FASBIO
SBT - Farrah Nazuha Mansor
BK 15 - FASBIO
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40321534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- BT40321534, BT40331534, BT40341534, FS40241534, FS40141534, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, EN40331534, EN40321534, EN40311534, EN40531534, EN40521534, EN40511534, BT40131534, BT40141534, BT40121534, BT40241534
MPU3123 TITAS G1 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Shariful Kamaruddin
BK 18/19 - FASBIO
--- --- --- --- --- ---
Tuesday --- BT40311534, BT40321534
BDS1313 - Conservation Biology /BDS1324 - Conservation Biology TUTORIAL - FASBIO
SBT - Farrah Nazuha Mansor
Genomic Lab - FASBIO
--- --- --- BT40251434, BT40241534, BT40121434, BT40111534, BT40121534, BT40341434, BT40321534
BIS1223 - Computer Fundamental Lecture - FASBIO
SBT - Abdullah Bin Ramli
Computer Lab 2 - FASBIO
--- BT40241534, FS40131534, FS40141534, BT40141534, BT40321534, BT40331534, BT40341534
ZES1133 - Technical English 1 G5 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Salehuddin (Pt)
BT 1 - FASBIO
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- BT40121534, BT40131534, BT40141534, BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BBS1134 - Genetics Lecture - FASBIO
SBT - Yasotha Sundaraj
BK 4 - FASBIO
---
Thursday --- BT40241534, BT40251434, BT40121434, BT40111534, BT40121534, BT40341434, BT40321534
BIS1223 - Computer Fundamental LAB 1 - FASBIO
SBT - Abdullah Bin Ramli
Computer Lab 2 - FASBIO
--- --- --- BT40121534, BT40131534, BT40141534, BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BBS1134 - Genetics LAB 1 - FASBIO
SBT - Yasotha Sundaraj
Genomic Lab - FASBIO
--- BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BDS2242 - Global Environmental Issues Lecture - FASBIO
SBT - Prof Dr Mohd Kushairi Bin Mohd Rajuddin
BT 6 - FASBIO
---
Friday --- --- --- --- --- --- --- BT40311534, BT40321534
BDS1313 - Conservation Biology /BDS1324 - Conservation Biology Lecture - FASBIO
SBT - Farrah Nazuha Mansor
BK 15 - FASBIO
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40331234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40331534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- BT40331534, BT40341534
BDS1143 - Biology LAB 1 - FASBIO
SBT - Muzairihana Moid
Genomic Lab - FASBIO
BT40321534, BT40331534, BT40341534, FS40241534, FS40141534, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, EN40331534, EN40321534, EN40311534, EN40531534, EN40521534, EN40511534, BT40131534, BT40141534, BT40121534, BT40241534
MPU3123 TITAS G1 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Shariful Kamaruddin
BK 18/19 - FASBIO
--- --- --- --- --- ---
Tuesday BT40131534, BT40141534, BT40251434, BT40331534, BT40341534
BBS1154 - Chemistry 1 Lecture - FASBIO
SBT - Sulaiman Abdul Haq Hazman
BT 8 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- BT40241534, FS40131534, FS40141534, BT40141534, BT40321534, BT40331534, BT40341534
ZES1133 - Technical English 1 G5 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Salehuddin (Pt)
BT 1 - FASBIO
Wednesday --- BT40131534, BT40141534, BT40251434, BT40331534, BT40341534
BBS1154 - Chemistry 1 LAB 1 - FASBIO
SBT - Sulaiman Abdul Haq Hazman
Biochemistry Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- BT40121534, BT40131534, BT40141534, BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BBS1134 - Genetics Lecture - FASBIO
SBT - Yasotha Sundaraj
BK 4 - FASBIO
---
Thursday --- BT40331534, BT40341534
BDS1143 - Biology Lecture - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
BK 11 - FASBIO
--- --- --- BT40121534, BT40131534, BT40141534, BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BBS1134 - Genetics LAB 1 - FASBIO
SBT - Yasotha Sundaraj
Genomic Lab - FASBIO
--- BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BDS2242 - Global Environmental Issues Lecture - FASBIO
SBT - Prof Dr Mohd Kushairi Bin Mohd Rajuddin
BT 6 - FASBIO
---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40341334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- BDS4214 - Ecotourism Lecture - FASBIO
SBT - Prof Dr Mohd Kushairi Bin Mohd Rajuddin
BK 12 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- BDS4234 - Coastal Zone Management Lecture - FASBIO
SBT - Prof Dr Mohd Kushairi Bin Mohd Rajuddin
BK 11 - FASBIO
--- --- BDS4224 - Forest Management Lecture - FASBIO
SBT - Prof Madya Dr Aziah Binti Mohd Yusoff
BT 4 - FASBIO
---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- BDS4214 - Ecotourism LAB 1 - FASBIO
SBT - Prof Dr Mohd Kushairi Bin Mohd Rajuddin
Marine Lab - FASBIO
BT40341334, BT40341434
BDS2124 - Microbial Diversity LAB 1 - FASBIO
SBT - Nobuyuki Kawasaki
Microbiology Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- BDS4234 - Coastal Zone Management LAB 1 - FASBIO
SBT - Prof Dr Mohd Kushairi Bin Mohd Rajuddin
Marine Lab - FASBIO
--- --- --- --- BT40341334, BT40341434
BDS2124 - Microbial Diversity Lecture - FASBIO
SBT - Nobuyuki Kawasaki
BT 9 - FASBIO
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40341434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday BT40341434, BT40311334
BDS2224 - Aquatic System Lecture - FASBIO
SBT - Prof Dr Nasir Bin Saadon
BT 8 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- BT40341434, BT40251434, BT40211534, BT40141534, BT40131534, BT40121534, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, EN40331534, EN40321534, EN40311534, EN40531534, EN40521534, EN40511534
MPU3113 Hubungan Etnik G2 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Mohd Adlin Salleh
FESS - BT 2
BT40251434, BT40241534, BT40121434, BT40111534, BT40121534, BT40341434, BT40321534
BIS1223 - Computer Fundamental Lecture - FASBIO
SBT - Abdullah Bin Ramli
Computer Lab 2 - FASBIO
--- --- --- ---
Wednesday --- --- --- BT40341434, BT40311334
BDS2224 - Aquatic System LAB 1 - FASBIO
SBT - Prof Dr Nasir Bin Saadon
Marine Lab - FASBIO
--- BDS2134 - Environmental Science I LAB 1 - FASBIO
SBT - Nobuyuki Kawasaki
Chemistry Lab - FASBIO
--- --- --- ---
Thursday --- BT40241534, BT40251434, BT40121434, BT40111534, BT40121534, BT40341434, BT40321534
BIS1223 - Computer Fundamental LAB 1 - FASBIO
SBT - Abdullah Bin Ramli
Computer Lab 2 - FASBIO
BT40341334, BT40341434
BDS2124 - Microbial Diversity LAB 1 - FASBIO
SBT - Nobuyuki Kawasaki
Microbiology Lab - FASBIO
--- --- BDS2134 - Environmental Science I Lecture - FASBIO
SBT - Nobuyuki Kawasaki
BK 4 - FASBIO
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- BT40341334, BT40341434
BDS2124 - Microbial Diversity Lecture - FASBIO
SBT - Nobuyuki Kawasaki
BT 9 - FASBIO
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40341534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- BT40331534, BT40341534
BDS1143 - Biology LAB 1 - FASBIO
SBT - Muzairihana Moid
Genomic Lab - FASBIO
BT40321534, BT40331534, BT40341534, FS40241534, FS40141534, EN40131534, EN40121534, EN40111534, EN40231534, EN40221534, EN40211534, EN40331534, EN40321534, EN40311534, EN40531534, EN40521534, EN40511534, BT40131534, BT40141534, BT40121534, BT40241534
MPU3123 TITAS G1 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Shariful Kamaruddin
BK 18/19 - FASBIO
--- --- --- --- --- ---
Tuesday BT40131534, BT40141534, BT40251434, BT40331534, BT40341534
BBS1154 - Chemistry 1 Lecture - FASBIO
SBT - Sulaiman Abdul Haq Hazman
BT 8 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- BT40241534, FS40131534, FS40141534, BT40141534, BT40321534, BT40331534, BT40341534
ZES1133 - Technical English 1 G5 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Salehuddin (Pt)
BT 1 - FASBIO
Wednesday --- BT40131534, BT40141534, BT40251434, BT40331534, BT40341534
BBS1154 - Chemistry 1 LAB 1 - FASBIO
SBT - Sulaiman Abdul Haq Hazman
Biochemistry Lab - FASBIO
--- --- --- --- --- BT40121534, BT40131534, BT40141534, BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BBS1134 - Genetics Lecture - FASBIO
SBT - Yasotha Sundaraj
BK 4 - FASBIO
---
Thursday --- BT40331534, BT40341534
BDS1143 - Biology Lecture - FASBIO
SBT - Lai Long Wee
BK 11 - FASBIO
--- --- --- BT40121534, BT40131534, BT40141534, BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BBS1134 - Genetics LAB 1 - FASBIO
SBT - Yasotha Sundaraj
Genomic Lab - FASBIO
--- BT40311334, BT40321534, BT40331534, BT40341534
BDS2242 - Global Environmental Issues Lecture - FASBIO
SBT - Prof Dr Mohd Kushairi Bin Mohd Rajuddin
BT 6 - FASBIO
---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
BT40351534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM30131234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM30111334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM30121334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM30131334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM30141434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM30141334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM30131434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM30121434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM30151434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM30121234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM30111112
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM30111434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM30141234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM30151334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM30121112
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40231234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40241234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40221334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40241434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40211334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40251434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40331234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40311334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40321334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40311434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40341334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40351434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40341434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40351334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40321234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40331434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40321434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
CM40331334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30111112-K14 SEPT
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30111112-K14G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- ECS2143 - English For ECE
FESS - Dr. Hjh. Khatipah Abd. Ghani
FESS - PG 4
--- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30111112-K14G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30111112-K14G3
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30111112-K14G4
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30111112-K14G5
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30111112-K14G6
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30111234-K16G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30111234-K16G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30111234-K16G3
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30111234-K16G4
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30111334-K20G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- ETD2143 - Pengantar Pedagogi
FESS - Abd. Rani Abdullah
FESS - BK 21
--- --- ETD1263 - Pengajaran Mikro
FESS - Abd. Rani Abdullah
FESS - BK 21
--- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- ETD2232 - Muzik dan Pergerakan Kreatif Pendidikan Awal Kanak-Kanak
FESS - Nurhusna (PT)
IPIS 4
--- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30111434-K25G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- ETD2263 - Children Literature
FESS - Nurfarhana Abd Wahid
FESS - BK 12
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ETD2333 - Matematik untuk Kanak-Kanak Prasekolah
FESS - Fazlina Ismail
FESS - BK 13
ETD2293 - Informasi Teknologi untuk Kanak-Kanak
FESS - Muhammad Hilmi Abd Rashid
FESS - BK 8
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- ETD2272 - Seni dan Kraf dalam Pendidikan Awal Kanak-Kanak
FESS - Hassan Sulaiman (PT)
FESS - BK 22
--- --- ETD2223 - Sains untuk Kanak-Kanak Prasekolah
FESS - Fazlina Ismail
FESS - BK 13
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- ETD2413 - Kesihatan dan Keselamatan Kanak-kanak
FESS - Amirul (PT)
FESS - BT 1
--- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30111534-K30G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- ETD1242 - Pemikiran Kritis dan Kreatif
FESS - Said Darkasi
FESS - BK 14
--- --- --- --- --- ETD1313 - Pendekatan dan Strategi Pendidikan PraSekolah
FESS - Hamidah (PT)
FESS - BT 1
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- ETD1123 - Pengajian Sosial untuk Kanak-Kanak Prasekolah
FESS - Saturia Amiruddin
FESS - BK 15
--- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ETD1232 - Perkembangan Bahasa Awal Kanak-Kanak
FESS - Lukmanul Hakim (PT)
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30121112-K15 FEB
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30121112-K15G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30121112-K15G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30121112-K15G3
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30121234-K17G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ECS1133 - Bahasa Melayu
FESS - Dr. Hj. Abu Bakar Mohd Sheikh
FESS - BK 2
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30121234-K17G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30121234-K17G3
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30121334-K21G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday ETD2123 - Pengesanan Perkembangan Awal Kanak-Kanak
FESS - Dr. Mohamed Ayub Sukani (PT)
IPIS 4
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- ETD2143 - Pengantar Pedagogi
FESS - Roszedidan (PT)
IPIS 4
--- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- ETD1253 - Teknologi Pendidikan
FESS - Hj Mohd Lazim Hamid
FESS - BK 16
--- --- --- ETD1263 - Pengajaran Mikro
FESS - Abd. Rani Abdullah
FESS - BK 21
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- ETD2123 - Pengesanan Perkembangan Awal Kanak-Kanak
FESS - Che Zainon Omar (PT)
FESS - BK 7
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30121334-K21G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- ETD1253 - Teknologi Pendidikan
FESS - Hj Mohd Lazim Hamid
FESS - BK 16
--- --- --- --- --- ETD2143 - Pengantar Pedagogi
FESS - Roszedidan (PT)
IPIS 4
Wednesday --- ETD1263 - Pengajaran Mikro
FESS - Nurul Ain Ismail
FESS - BK 3
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- ETD2123 - Pengesanan Perkembangan Awal Kanak-Kanak
FESS - Dr. Mohamed Ayub Sukani (PT)
IPIS 4
--- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30121334-K21G3
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- ETD1263 - Pengajaran Mikro
FESS - Nurul Ain Ismail
FESS - BK 3
--- ---
Wednesday --- --- --- --- ETD2143 - Pengantar Pedagogi
FESS - Roszedidan (PT)
IPIS 4
--- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- ETD2123 - Pengesanan Perkembangan Awal Kanak-Kanak
FESS - Zaleha (PT)
FESS - BT 1
--- --- ETD1253 - Teknologi Pendidikan
FESS - Hj Mohd Lazim Hamid
FESS - BK 16
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30121434-K26G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- ETD2333 - Matematik untuk Kanak-Kanak Prasekolah
FESS - Fazlina Ismail
FESS - BK 13
--- --- ---
Tuesday ETD2293 - Informasi Teknologi untuk Kanak-Kanak
FESS - Nurhusna (PT)
IPIS 4
--- --- --- --- --- --- ETD2132 - Penglibatan Ibu Bapa dan Guru
FESS - Hj Amidi bin Dato' Abd Manan
FESS - BK 6
---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- ETD1232 - Perkembangan Bahasa Awal Kanak-Kanak
FESS - Hamidah (PT)
FESS - BT 1
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30121434-K26G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- ETD2132 - Penglibatan Ibu Bapa dan Guru
FESS - Hj Amidi bin Dato' Abd Manan
FESS - BK 6
--- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- ETD2293 - Informasi Teknologi untuk Kanak-Kanak
FESS - Nurhusna (PT)
IPIS 4
ETD2333 - Matematik untuk Kanak-Kanak Prasekolah
FESS - Fazlina Ismail
FESS - BK 13
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- ETD1232 - Perkembangan Bahasa Awal Kanak-Kanak
FESS - Lukmanul Hakim (PT)
FESS - BT 2
--- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30121434-K26G3
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- ETD2293 - Informasi Teknologi untuk Kanak-Kanak
FESS - Nurhusna (PT)
IPIS 4
---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- ETD2132 - Penglibatan Ibu Bapa dan Guru
FESS - Hj Amidi bin Dato' Abd Manan
FESS - BK 6
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- ETD2333 - Matematik untuk Kanak-Kanak Prasekolah
FESS - Fazlina Ismail
FESS - BK 13
--- --- --- --- --- ETD1232 - Perkembangan Bahasa Awal Kanak-Kanak
FESS - Lukmanul Hakim (PT)
FESS - BT 2
---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30121534-K31G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- ETD2152 - Profesionalisme Guru Pendidikan PraSekolah
FESS - Hj. Abu Bakar Yahaya
FESS - BK 11
--- --- --- --- ETD1133 - Pendidikan di Malaysia
FESS - Syed Lamsah Syed Chear
FESS - BK 17
--- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- ETD1242 - Pemikiran Kritis dan Kreatif
FESS - Said Darkasi
FESS - BK 14
--- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30121534-K31G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- ETD2152 - Profesionalisme Guru Pendidikan PraSekolah
FESS - Hj. Mohd Noh Manap
FESS - BK 5
--- ---
Tuesday --- --- ETD1242 - Pemikiran Kritis dan Kreatif
FESS - Hj. Mohd Noh Manap
FESS - BK 5
--- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- ETD1133 - Pendidikan di Malaysia
FESS - Syed Lamsah Syed Chear
FESS - BK 17
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30121534-K31G3
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- ETD1242 - Pemikiran Kritis dan Kreatif
FESS - Hj Amidi bin Dato' Abd Manan
FESS - BK 6
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- ETD1133 - Pendidikan di Malaysia
FESS - Hj Mohd Lazim Hamid
FESS - BK 16
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- ETD1133 - Pendidikan di Malaysia
FESS - Said Darkasi
FESS - BK 14
--- ---
Thursday --- ETD2152 - Profesionalisme Guru Pendidikan PraSekolah
FESS - Hj. Mohd Noh Manap
FESS - BK 5
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30131011-K13G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30131011-K13G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30131234-K18G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30131334-K22G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- ETD1263 - Pengajaran Mikro
FESS - Muhammad Hilmi Abd Rashid
FESS - BK 8
---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- ETD1113 - Psikologi Perkembangan Kanak-Kanak
FESS - Saturia Amiruddin
FESS - BK 15
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- ETD2143 - Pengantar Pedagogi
FESS - Roszedidan (PT)
IPIS 4
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- ETD2123 - Pengesanan Perkembangan Awal Kanak-Kanak
FESS - Zaleha (PT)
FESS - BT 1
ETD2173 - Pengurusan Pendidikan Khas
FESS - Nornala (PT)
BT 3 - FASBIO
--- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30131334-K22G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- ETD2143 - Pengantar Pedagogi
FESS - Zaleha (PT)
BT 3 - FASBIO
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- ETD1263 - Pengajaran Mikro
FESS - Muhammad Hilmi Abd Rashid
FESS - BK 8
--- --- --- ETD1113 - Psikologi Perkembangan Kanak-Kanak
FESS - Saturia Amiruddin
FESS - BK 15
---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ETD2123 - Pengesanan Perkembangan Awal Kanak-Kanak
FESS - Zaleha (PT)
FESS - BT 1
--- --- ---
Saturday --- --- ETD2173 - Pengurusan Pendidikan Khas
FESS - Nornala (PT)
BT 3 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30131434-K27G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- ETD1213 - Psikologi Pendidikan
FESS - Hj. Rosli Hassan
Thursday --- --- --- --- ETD2413 - Kesihatan dan Keselamatan Kanak-kanak
FESS - Amirul (PT)
FESS - BT 1
--- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- ETD2283 - Pengenalan kepada Keusahawanan (Pra Sekolah)
FESS - Fairuz Bukhari (PT)
FESS - BK 12
--- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30131434-K27G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- ETD1213 - Psikologi Pendidikan
FESS - Hj. Rosli Hassan
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday ETD2283 - Pengenalan kepada Keusahawanan (Pra Sekolah)
FESS - Hj Hajiman Ibrahim (PT)
FESS - BT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday ETD2413 - Kesihatan dan Keselamatan Kanak-kanak
FESS - Amirul (PT)
FESS - BT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30131534-K32G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- ETD2152 - Profesionalisme Guru Pendidikan PraSekolah
FESS - Hj. Mohd Noh Manap
FESS - BK 5
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- ETD1223 - Falsafah dan Pendidikan Awal Kanak-Kanak
FESS - Hj. Abu Bakar Yahaya
FESS - BK 11
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- ETD1112 - Pengajian Al-Quran
FESS - Ustzh Hjh Faridah Salleh
FESS - BT 11
---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- ETD1133 - Pendidikan di Malaysia
FESS - Said Darkasi
FESS - BK 14
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30131534-K32G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- ETD2152 - Profesionalisme Guru Pendidikan PraSekolah
FESS - Hj. Mohd Noh Manap
FESS - BK 5
--- --- --- ETD1133 - Pendidikan di Malaysia
FESS - Said Darkasi
FESS - BK 14
--- --- ---
Tuesday --- ETD1223 - Falsafah dan Pendidikan Awal Kanak-Kanak
FESS - Hj. Abu Bakar Yahaya
FESS - BK 11
--- --- --- --- ETD1112 - Pengajian Al-Quran
FESS - Ustzh Hjh Faridah Salleh
FESS - BT 11
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30131534-K32G3
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- ETD1133 - Pendidikan di Malaysia
FESS - Said Darkasi
FESS - BK 14
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- ETD1112 - Pengajian Al-Quran
FESS - Ustzh Hjh Faridah Salleh
FESS - BT 11
--- ETD2152 - Profesionalisme Guru Pendidikan PraSekolah
FESS - Hj Amidi bin Dato' Abd Manan
FESS - BK 6
---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- ETD1223 - Falsafah dan Pendidikan Awal Kanak-Kanak
FESS - Hj. Abu Bakar Yahaya
FESS - BK 11
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30141234-K19G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30141334-K23G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- ETD2272 - Seni dan Kraf dalam Pendidikan Awal Kanak-Kanak
FESS - Hassan Sulaiman (PT)
FESS - BK 22
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- ED30141334-K23G1, ED30151334-K24G1
ETD2173 - Pengurusan Pendidikan Khas
FESS - Hj Daut Yusup
BT 3 - FASBIO
Wednesday --- --- ED30141334-K23G1, ED30151334-K24G1
ETD1233 - Sastera Kanak-Kanak
FESS - Said Darkasi
FESS - BK 14
--- --- ETD2223 - Sains untuk Kanak-Kanak Prasekolah
FESS - Fazlina Ismail
FESS - BK 13
--- ---
Thursday --- --- ETD2263 - Children Literature
FESS - Nurfarhana Abd Wahid
FESS - BK 12
--- --- --- --- ETD1313 - Pendekatan dan Strategi Pendidikan PraSekolah
FESS - Hamidah (PT)
FESS - BT 1
Friday --- --- ETD2413 - Kesihatan dan Keselamatan Kanak-kanak
FESS - Saturia Amiruddin
FESS - BK 15
--- ETD1213 - Psikologi Pendidikan
FESS - Hj. Rosli Hassan
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- ETD1233 - Sastera Kanak-Kanak
FESS - Lukmanul Hakim (PT)
FESS - BT 2
--- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30141434-K28G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- ETD1123 - Pengajian Sosial untuk Kanak-Kanak Prasekolah
FESS - Hj. Rosli Hassan
--- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ETD2113 - Perancangan, Penubuhan dan Pengurusan Program PraSekolah
FESS - Syed Lamsah Syed Chear
FESS - BK 17
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- ETD1213 - Psikologi Pendidikan
FESS - Hj. Rosli Hassan
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- ETD2132 - Penglibatan Ibu Bapa dan Guru
FESS - Hj Amidi bin Dato' Abd Manan
FESS - BK 6
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30151334-K24G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- ETD2223 - Sains untuk Kanak-Kanak Prasekolah
FESS - Fazlina Ismail
FESS - BK 13
--- --- ETD2263 - Children Literature
FESS - Nurfarhana Abd Wahid
FESS - BK 12
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- ED30141334-K23G1, ED30151334-K24G1
ETD2173 - Pengurusan Pendidikan Khas
FESS - Hj Daut Yusup
BT 3 - FASBIO
Wednesday --- --- ED30141334-K23G1, ED30151334-K24G1
ETD1233 - Sastera Kanak-Kanak
FESS - Said Darkasi
FESS - BK 14
ETD1233 - Sastera Kanak-Kanak
FESS - Lukmanul Hakim (PT)
FESS - BT 2
--- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- ETD2232 - Muzik dan Pergerakan Kreatif Pendidikan Awal Kanak-Kanak
FESS - Nurhusna (PT)
IPIS 4
--- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30151434-K29G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- ETD1313 - Pendekatan dan Strategi Pendidikan PraSekolah
FESS - Hamidah (PT)
FESS - BT 1
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- ETD1232 - Perkembangan Bahasa Awal Kanak-Kanak
FESS - Lukmanul Hakim (PT)
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- ETD1242 - Pemikiran Kritis dan Kreatif
FESS - Said Darkasi
FESS - BK 14
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ETD1123 - Pengajian Sosial untuk Kanak-Kanak Prasekolah
FESS - Saturia Amiruddin
FESS - BK 15
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30211334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30211434-K22
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- ED30251334-K21, ED30211434-K22
EID3133 - Ilmu Tajwid
FESS - Ust. Prof. Madya Dr. Hj. Osman Sabran
FESS - BT 13
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- ED30251334-K21, ED30211434-K22, ED30221434-K23
EID2243 - Ilmu Dakwah
FESS - Ust. Mohd Zamri Yasin
FESS - BT 13
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- ED30241334_K20, ED30251334-K21, ED30211434-K22
EID3183 - Kaunseling Dalam Pendidikan Islam
FESS - Ustzh Hafizah Khusni
FESS - BT 22
--- --- ED30241334_K20, ED30251334-K21, ED30211434-K22
EID2343 - Pengajaran Mikro
FESS - Ust. Prof. Madya Dr. Hj. Osman Sabran
FESS - BT 13
--- ---
Friday --- ED30241334_K20, ED30251334-K21, ED30211434-K22
EID3343 - Fiqh Muamalat
FESS - Ust. Prof. Dr. Hj. Mujaini Tarimin
FESS - BT 22
--- --- --- --- --- ED30241334_K20, ED30251334-K21, ED30211434-K22
EID2343 - Pengajaran Mikro
FESS - Ustzh Siti Rafidah Dollah Hamdani
FESS - BT 15
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30211534-K26
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- ED30211534-K26, ED30221534-K27, ED30231534-K28
EID1143 - Ulum Al-Quran
FESS - Ust. Dr. Hj. Muhammad Daoh
FESS - BT 16
--- --- --- ED30241434-K25, ED30211534-K26
EID2123 - Teknologi Pendidikan
FESS - Hj Amidi bin Dato' Abd Manan
FESS - BK 6
---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- EID1263 - Falsafah Perkembangan Pendidikan Islam
FESS - Ust. Dr. Hj. Muhammad Daoh
FESS - BT 16
---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ED30211534-K26, ED30221534-K27, ED30231534-K28
EID2113 - Bahasa Arab II
FESS - Ust. Mohd Nothman Mohamad Nor
FESS - BT 12
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30221234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30221334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30221434-K23
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- ED30221434-K23, ED30231434-K24, ED30241434-K25
EID1253 - Pengantar Pedagogi
FESS - Ustzh Siti Rafidah Dollah Hamdani
FESS - BT 15
ED30241334_K20, ED30221434-K23, ED30231434-K24
EID1223 - Taranum
FESS - Suriani Sabari (PT)
FESS - BT 22
--- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- ED30251334-K21, ED30211434-K22, ED30221434-K23
EID2243 - Ilmu Dakwah
FESS - Ust. Mohd Zamri Yasin
FESS - BT 13
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- ED30221434-K23, ED30231434-K24
EID3263 - Kaedah Pengajaran Pendidikan Islam
FESS - Ustzh Siti Rafidah Dollah Hamdani
FESS - BT 15
Friday --- --- --- --- --- --- EID1153 - Ulum Al-Hadith
FESS - Ust. Mohd Zamri Yasin
FESS - BT 13
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- EID1163 - Seni Khat
CFGS - Mohd Adlin Salleh
--- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30221534-K27
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- ED30211534-K26, ED30221534-K27, ED30231534-K28
EID1143 - Ulum Al-Quran
FESS - Ust. Dr. Hj. Muhammad Daoh
FESS - BT 16
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ED30221534-K27, ED30231534-K28, ED30241534-K29
EID1123 - Psikologi Pendidikan
FESS - Ustzh Hafizah Khusni
FESS - BT 22
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ED30211534-K26, ED30221534-K27, ED30231534-K28
EID2113 - Bahasa Arab II
FESS - Ust. Mohd Nothman Mohamad Nor
FESS - BT 12
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30231234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30231334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30231434-K24
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- ED30221434-K23, ED30231434-K24, ED30241434-K25
EID1253 - Pengantar Pedagogi
FESS - Ustzh Siti Rafidah Dollah Hamdani
FESS - BT 15
ED30241334_K20, ED30221434-K23, ED30231434-K24
EID1223 - Taranum
FESS - Suriani Sabari (PT)
FESS - BT 22
--- --- --- --- ---
Tuesday --- --- ED30231434-K24, ED30241434-K25
EID2213 - Bahasa Arab III
FESS - Ust. Dr. Hj. Muhammad Daoh
FESS - BT 16
--- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- ED30221434-K23, ED30231434-K24
EID3263 - Kaedah Pengajaran Pendidikan Islam
FESS - Ustzh Siti Rafidah Dollah Hamdani
FESS - BT 15
Friday --- ED30231434-K24, ED30241434-K25
EID1233 - Fiqh Ibadat
FESS - Ustzh Hjh Faridah Salleh
FESS - BT 11
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30231534-K28
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- ED30211534-K26, ED30221534-K27, ED30231534-K28
EID1143 - Ulum Al-Quran
FESS - Ust. Dr. Hj. Muhammad Daoh
FESS - BT 16
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ED30221534-K27, ED30231534-K28, ED30241534-K29
EID1123 - Psikologi Pendidikan
FESS - Ustzh Hafizah Khusni
FESS - BT 22
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ED30211534-K26, ED30221534-K27, ED30231534-K28
EID2113 - Bahasa Arab II
FESS - Ust. Mohd Nothman Mohamad Nor
FESS - BT 12
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30241234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30241334_K20
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- ED30241334_K20, ED30221434-K23, ED30231434-K24
EID1223 - Taranum
FESS - Suriani Sabari (PT)
FESS - BT 22
--- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- ED30241334_K20, ED30251334-K21, ED30211434-K22
EID3183 - Kaunseling Dalam Pendidikan Islam
FESS - Ustzh Hafizah Khusni
FESS - BT 22
--- --- ED30241334_K20, ED30251334-K21, ED30211434-K22
EID2343 - Pengajaran Mikro
FESS - Ust. Prof. Madya Dr. Hj. Osman Sabran
FESS - BT 13
--- ---
Friday --- ED30241334_K20, ED30251334-K21, ED30211434-K22
EID3343 - Fiqh Muamalat
FESS - Ust. Prof. Dr. Hj. Mujaini Tarimin
FESS - BT 22
--- --- --- --- --- ED30241334_K20, ED30251334-K21, ED30211434-K22
EID2343 - Pengajaran Mikro
FESS - Ustzh Siti Rafidah Dollah Hamdani
FESS - BT 15
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30241434-K25
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- ED30221434-K23, ED30231434-K24, ED30241434-K25
EID1253 - Pengantar Pedagogi
FESS - Ustzh Siti Rafidah Dollah Hamdani
FESS - BT 15
--- --- --- --- ED30241434-K25, ED30211534-K26
EID2123 - Teknologi Pendidikan
FESS - Hj Amidi bin Dato' Abd Manan
FESS - BK 6
---
Tuesday --- --- ED30231434-K24, ED30241434-K25
EID2213 - Bahasa Arab III
FESS - Ust. Dr. Hj. Muhammad Daoh
FESS - BT 16
--- --- EID1213 - Ilmu Akhlak
FESS - Ust. Hj. Saedal Atas Abd Ghani
FESS - BT 14
--- ---
Wednesday --- EID1213 - Ilmu Akhlak
FESS - Ust. Mohd Zamri Yasin
FESS - BT 13
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- ED30231434-K24, ED30241434-K25
EID1233 - Fiqh Ibadat
FESS - Ustzh Hjh Faridah Salleh
FESS - BT 11
--- --- --- --- EID2143 - Kemahiran Berfikir Kreatif
FESS - Said Darkasi
FESS - BK 14
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30241534-K29
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- EIS1111 - Bahasa Arab Asas
FESS - Ust. Mohd Nothman Mohamad Nor
FESS - BT 12
--- --- --- --- EID1173 - Aqidah Islam
FESS - Ust. Mohd Zamri Yasin
FESS - BT 13
---
Tuesday --- --- EIS1223 - Al-Lughah al-Arabiyyah I
FESS - Ust. Mohd Nothman Mohamad Nor
FESS - BT 12
--- ED30221534-K27, ED30231534-K28, ED30241534-K29
EID1123 - Psikologi Pendidikan
FESS - Ustzh Hafizah Khusni
FESS - BT 22
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- EID1113 - Bahasa Arab I
FESS - Ust. Mohd Nothman Mohamad Nor
FESS - BT 12
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- EID1133 - Tasawwur Islam
FESS - Ust. Dr. Hj. Muhammad Daoh
FESS - BT 16
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED30251334-K21
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- ED30251334-K21, ED30211434-K22
EID3133 - Ilmu Tajwid
FESS - Ust. Prof. Madya Dr. Hj. Osman Sabran
FESS - BT 13
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- ED30251334-K21, ED30211434-K22, ED30221434-K23
EID2243 - Ilmu Dakwah
FESS - Ust. Mohd Zamri Yasin
FESS - BT 13
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- ED30241334_K20, ED30251334-K21, ED30211434-K22
EID3183 - Kaunseling Dalam Pendidikan Islam
FESS - Ustzh Hafizah Khusni
FESS - BT 22
--- --- ED30241334_K20, ED30251334-K21, ED30211434-K22
EID2343 - Pengajaran Mikro
FESS - Ust. Prof. Madya Dr. Hj. Osman Sabran
FESS - BT 13
--- ---
Friday --- ED30241334_K20, ED30251334-K21, ED30211434-K22
EID3343 - Fiqh Muamalat
FESS - Ust. Prof. Dr. Hj. Mujaini Tarimin
FESS - BT 22
--- --- --- --- --- ED30241334_K20, ED30251334-K21, ED30211434-K22
EID2343 - Pengajaran Mikro
FESS - Ustzh Siti Rafidah Dollah Hamdani
FESS - BT 15
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40111234-K1G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40111234-K1G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40111334-K5G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40111334-K5G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40111334-K5G3
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- ECS3163 - Kreativiti Bermain
FESS - Abd. Rani Abdullah
FESS - BK 21
--- ---
Thursday --- EES3223 - Perkembangan Kurikulum
FESS - Abd. Rani Abdullah
FESS - BK 21
--- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40111434-K10G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- ECS3243 - Pentadbiran Pendidikan
FESS - Syed Lamsah Syed Chear
FESS - BK 17
--- ---
Tuesday --- ECS3163 - Kreativiti Bermain
FESS - Abd. Rani Abdullah
FESS - BK 21
--- --- EES3223 - Perkembangan Kurikulum
FESS - Abd. Rani Abdullah
FESS - BK 21
--- --- ---
Wednesday --- ECS3172 - Penulisan Ilmiah
FESS - Dr Siti Rehani bt Che Hussain
FESS - BK 1
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40111434-K10G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- ECS3113 - Profesionalisme Guru PAKK
FESS - Prof Madya Dr. Datin Asmah Ahmad
FESS - MQA ROOM
---
Tuesday --- EES3213 - Kaedah Penyelidikan
FESS - Dr Siti Rehani bt Che Hussain
FESS - BK 1
--- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- ECS2263 - Pedagogi
FESS - Muhammad Safar Abdurahman
FESS - BK 7
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- ED40111434-K10G2, ED40121434-K11G1
ECS2253 - Teknologi Maklumat dan Komunikasi Untuk Guru PAKK
FESS - Muhammad Hilmi Abd Rashid
FESS - BK 8
--- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40111534-K15G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- ED40131234-K3G2, ED40111534-K15G1
MPU3232 Kemahiran Al-Quran G5 - FESS
CFGS - Mumtazah Bt Narowi
FESS - BT 1
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ECS2143 - English For ECE
FESS - Zainon Shamsudin
FESS - PG 2
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- ECS1313 - Psikologi Pendidikan
FESS - Prof Madya Dr. Datin Asmah Ahmad
FESS - MQA ROOM
--- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- ECS2123 - Bimbingan dan Kaunseling
FESS - Hj Daut Yusup
FESS - BK 4
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40111534-K15G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- ECS1223 - Perkembangan Kanak-Kanak
FESS - Muhammad Safar Abdurahman
FESS - BK 7
--- --- --- --- --- ED40111534-K15G2, ED40121534-K16G1
ECS1243 - Bacaan Awal Kanak-Kanak
FESS - Dr. Hj. Abu Bakar Mohd Sheikh
FESS - BK 2
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- ECS1313 - Psikologi Pendidikan
FESS - Prof Madya Dr. Datin Asmah Ahmad
FESS - MQA ROOM
--- --- ECS1233 - Kesihatan dan Keselamatan
FESS - Dr Siti Rehani bt Che Hussain
FESS - BK 1
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40121112
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40121234-K2G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40121234-K2G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40121334-K6G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- ECS3223 - Penubuhan dan Pengurusan Pusat PAKK
FESS - Syed Lamsah Syed Chear
FESS - BK 17
--- --- ECS3143 - Reka Bentuk Pengajaran & Teknologi
FESS - Hj Mohd Lazim Hamid
FESS - BK 16
--- ---
Friday --- ECS3113 - Profesionalisme Guru PAKK
FESS - Hj Mohd Lazim Hamid
FESS - BK 16
--- --- --- ED40121334-K6G1, ED40121534-K16G1
ECS1233 - Kesihatan dan Keselamatan
FESS - Dr. Mohamed Ayub Sukani (PT)
IPIS 4
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40121434-K11G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ECS2223 - Sains Awal Kanak-Kanak
FESS - Hj Amidi bin Dato' Abd Manan
FESS - BK 6
--- --- ---
Wednesday --- --- ECS2243 - Seni dan Kreativiti
FESS - Hassan Sulaiman (PT)
FESS - BK 22
--- ED40121434-K11G1, ED40141434-K13G1, LS40141434-G 4A
MPU3232 Kemahiran Al-Quran G3 - FESS
CFGS - Mohd Firdaus Khalid
FESS - BT 1
--- --- --- ---
Thursday --- --- ED40111434-K10G2, ED40121434-K11G1
ECS2253 - Teknologi Maklumat dan Komunikasi Untuk Guru PAKK
FESS - Muhammad Hilmi Abd Rashid
FESS - BK 8
--- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- ED40121434-K11G1, ED40131434-K12G1
ECS2213 - Children's English Literature
FESS - Nurfarhana Abd Wahid
FESS - BK 12
--- --- ECS2233 - Pendidikan Islam dan Moral
FESS - Ustzh Hjh Faridah Salleh
FESS - BT 11
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40121534-K16G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ED40121534-K16G1, ED40131534-K17G1
ECS1223 - Perkembangan Kanak-Kanak
FESS - Muhammad Safar Abdurahman
FESS - BK 7
ED40111534-K15G2, ED40121534-K16G1
ECS1243 - Bacaan Awal Kanak-Kanak
FESS - Dr. Hj. Abu Bakar Mohd Sheikh
FESS - BK 2
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- ED40121334-K6G1, ED40121534-K16G1
ECS1233 - Kesihatan dan Keselamatan
FESS - Dr. Mohamed Ayub Sukani (PT)
IPIS 4
--- ---
Saturday ECS2243 - Seni dan Kreativiti
FESS - Hassan Sulaiman (PT)
FESS - BK 22
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40131234-K3G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40131234-K3G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- ED40131234-K3G2, ED40111534-K15G1
MPU3232 Kemahiran Al-Quran G5 - FESS
CFGS - Mumtazah Bt Narowi
FESS - BT 1
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40131234-K3G3
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40131334-K7G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- ECS3223 - Penubuhan dan Pengurusan Pusat PAKK
FESS - Syed Lamsah Syed Chear
FESS - BK 17
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- ECS3123 - Pergerakan Kreatif
FESS - Prof Madya Mohd Noor@Noor Azhar b. Mohd Yusof
IPIS 2
--- --- ECS3133 - Pengukuran dan Penilaian Dalam Pendidikan
FESS - Hj. Mohd Noh Manap
FESS - BK 5
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- ECS3172 - Penulisan Ilmiah
FESS - Dr Siti Rehani bt Che Hussain
FESS - BK 1
--- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- ECS3243 - Pentadbiran Pendidikan
FESS - Syed Lamsah Syed Chear
FESS - BK 17
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40131434-K12G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- ECS2153 - Matematik Awal Kanak-Kanak
FESS - Saturia Amiruddin
FESS - BK 15
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- ED40131434-K12G1, SS40221434-9A, SS40221434-9B, SS402 - BACHELOR OF LIBRARY SCIENCE (HONS)
MPU3232 Kemahiran Al-Quran G4 - FESS
CFGS - Mohd Adlin Salleh
BT 1 - FASBIO
--- ECS2143 - English For ECE
FESS - Nor Hidayat Sahid (PT)
FESS - BT 4
Thursday --- --- ECS2233 - Pendidikan Islam dan Moral
FESS - Ustzh Hjh Faridah Salleh
FESS - BT 11
--- ECS2123 - Bimbingan dan Kaunseling
FESS - Hj Daut Yusup
FESS - BK 4
--- --- ---
Friday --- --- ED40121434-K11G1, ED40131434-K12G1
ECS2213 - Children's English Literature
FESS - Nurfarhana Abd Wahid
FESS - BK 12
--- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40131534-K17G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ED40121534-K16G1, ED40131534-K17G1
ECS1223 - Perkembangan Kanak-Kanak
FESS - Muhammad Safar Abdurahman
FESS - BK 7
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- ECS1213 - Sosiologi Pendidikan
FESS - Hj Mohd Ismail Othman
FESS - BK 2
---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40141234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40141334-K8G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- ECS3123 - Pergerakan Kreatif
FESS - Prof Madya Mohd Noor@Noor Azhar b. Mohd Yusof
IPIS 2
--- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40141334-K8G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40141334-K8G3
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday ECS3123 - Pergerakan Kreatif
FESS - Dr. Zainun Ishak (PT)
IPIS 2
--- --- --- ECS3113 - Profesionalisme Guru PAKK
FESS - Hj Mohd Lazim Hamid
FESS - BK 16
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- ECS2253 - Teknologi Maklumat dan Komunikasi Untuk Guru PAKK
FESS - Muhammad Hilmi Abd Rashid
FESS - BK 8
--- ---
Thursday --- EES3213 - Kaedah Penyelidikan
FESS - Dr. Muhd Shamsinor Bin Abd Azzis
FESS - BK 19
--- --- ECS2243 - Seni dan Kreativiti
FESS - Raziah Ramli (PT)
FESS - BK 22
--- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- ECS2213 - Children's English Literature
FESS - Nurfarhana Abd Wahid
FESS - BK 12
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40141334-K8G4
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- ECS3123 - Pergerakan Kreatif
FESS - Dr. Zainun Ishak (PT)
IPIS 2
--- --- --- --- --- ---
Tuesday --- ECS2213 - Children's English Literature
FESS - Nurfarhana Abd Wahid
FESS - BK 12
--- --- --- ECS3113 - Profesionalisme Guru PAKK
FESS - Prof Madya Dr. Datin Asmah Ahmad
FESS - MQA ROOM
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- ECS2243 - Seni dan Kreativiti
FESS - Raziah Ramli (PT)
FESS - BK 22
--- --- --- --- --- ---
Friday --- --- ECS2253 - Teknologi Maklumat dan Komunikasi Untuk Guru PAKK
FESS - Muhammad Hilmi Abd Rashid
FESS - BK 8
--- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- EES3213 - Kaedah Penyelidikan
FESS - Dr Ramli Saadon (PT)
FESS - BK 11
--- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40141434-K13G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- ECS2263 - Pedagogi
FESS - Muhammad Safar Abdurahman
FESS - BK 7
--- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- ED40121434-K11G1, ED40141434-K13G1, LS40141434-G 4A
MPU3232 Kemahiran Al-Quran G3 - FESS
CFGS - Mohd Firdaus Khalid
FESS - BT 1
--- --- --- ---
Thursday --- EES3213 - Kaedah Penyelidikan
FESS - Dr Siti Rehani bt Che Hussain
FESS - BK 1
--- --- ECS3133 - Pengukuran dan Penilaian Dalam Pendidikan
FESS - Hj. Mohd Noh Manap
FESS - BK 5
--- --- ---
Friday --- --- ECS3113 - Profesionalisme Guru PAKK
FESS - Hj Daut Yusup
FESS - BK 4
--- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40141434-K13G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- ECS3113 - Profesionalisme Guru PAKK
FESS - Hj Daut Yusup
FESS - BK 4
--- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- ECS2263 - Pedagogi
FESS - Muhammad Safar Abdurahman
FESS - BK 7
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- EES3213 - Kaedah Penyelidikan
FESS - Dr Siti Rehani bt Che Hussain
FESS - BK 1
--- --- --- ECS3133 - Pengukuran dan Penilaian Dalam Pendidikan
FESS - Hj. Mohd Noh Manap
FESS - BK 5
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40141434-K13G3
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- ECS2153 - Matematik Awal Kanak-Kanak
FESS - Saturia Amiruddin
FESS - BK 15
--- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- ECS2113 - Sastera Kanak-Kanak
FESS - Nurul Ain Ismail
FESS - BK 3
--- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- ECS1233 - Kesihatan dan Keselamatan
FESS - Dr Siti Rehani bt Che Hussain
FESS - BK 1
--- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- ECS2223 - Sains Awal Kanak-Kanak
FESS - Hj Amidi bin Dato' Abd Manan
FESS - BK 6
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- ECS2143 - English For ECE
FESS - Nor Hidayat Sahid (PT)
FESS - BT 4
--- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40141534-K18G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- ECS1123 - Falsafah Pendidikan
FESS - Hj Mohd Ismail Othman
FESS - BK 2
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- ECS1113 - Sejarah Pendidikan
FESS - Syed Lamsah Syed Chear
FESS - BK 17
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- ECS1133 - Perkembangan Kurikulum PAKK
FESS - Juppri Bacotang (PT)
FESS - BK 7
--- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40141534-K18G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- ECS1123 - Falsafah Pendidikan
FESS - Hj Mohd Ismail Othman
FESS - BK 2
--- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- ECS1113 - Sejarah Pendidikan
FESS - Syed Lamsah Syed Chear
FESS - BK 17
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- ECS1133 - Perkembangan Kurikulum PAKK
FESS - Juppri Bacotang (PT)
FESS - BK 7
--- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40151334-K9G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday ECS3123 - Pergerakan Kreatif
FESS - Che Zainon Omar (PT)
FESS - BK 7
--- --- --- --- --- ECS2243 - Seni dan Kreativiti
FESS - Hassan Sulaiman (PT)
FESS - BK 22
---
Tuesday --- ECS2253 - Teknologi Maklumat dan Komunikasi Untuk Guru PAKK
FESS - Muhammad Hilmi Abd Rashid
FESS - BK 8
--- --- --- ECS2213 - Children's English Literature
FESS - Nurfarhana Abd Wahid
FESS - BK 12
--- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- ECS1233 - Kesihatan dan Keselamatan
FESS - Dr. Mohamed Ayub Sukani (PT)
IPIS 4
--- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- EES3213 - Kaedah Penyelidikan
FESS - Dr Ramli Saadon (PT)
FESS - BK 11
--- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40151434-K14G1
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- ECS2113 - Sastera Kanak-Kanak
FESS - Nurul Ain Ismail
FESS - BK 3
--- --- --- ECS2123 - Bimbingan dan Kaunseling
FESS - Hj Daut Yusup
FESS - BK 4
--- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- ECS1243 - Bacaan Awal Kanak-Kanak
FESS - Dr. Hj. Abu Bakar Mohd Sheikh
FESS - BK 2
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
ED40151434-K14G2
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- ECS1243 - Bacaan Awal Kanak-Kanak
FESS - Dr. Hj. Abu Bakar Mohd Sheikh
FESS - BK 2
--- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- ECS2143 - English For ECE
FESS - Dr. Hjh. Khatipah Abd. Ghani
FESS - PG 4
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- ECS2113 - Sastera Kanak-Kanak
FESS - Nurul Ain Ismail
FESS - BK 3
--- --- --- --- --- ECS2123 - Bimbingan dan Kaunseling
FESS - Hj Daut Yusup
FESS - BK 4
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30111534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday IT30141534, IT30131534, IT30431534, IT30441534, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
MPU2163 Pengajian Malaysia G2 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Azar Fatiha (Pt)
BK 18/19 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
KFD1213 - Mathematics 2 Lecture 1 - FK
EN - (MR) Yeow Seuk Fei
EN - Room-LR 32
EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
KFD1213 - Mathematics 2 Lecture 1 - FK
EN - (MR) Yeow Seuk Fei
EN - Room-LR 19
--- --- --- KED1212 - Electrical Workshop LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Sahrul Izwan
EN - (EE) Electrical Workshop
IT30341534, IT30231534, IT30241534, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
ZEU1113 - Proficiency English 1 G5 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Atikah Zainuddin (Pt)
BT 2 - FASBIO
Friday --- --- EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- EN30111534, EN30211534, EN30311534, EN30611534
MPU2422 / MPU3422 Event Management G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Hafiza Abdul Hamid
FESS - BT 3
--- --- --- BT30231434, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30231534, EN30221534, EN30211534, EN30331534, EN30321534, EN30311534, EN30631534, EN30621534, EN30611534
MPU2412 Sport G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Khairul Firdaus Ne'matullah
IPIS 1
--- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30121334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday EN30121334, EN30131334, EN30141334, EN30151334, EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334, EN30651334
KRD3273 - Control System Lecture 1 - FK
EN - (MR) Mohamed Faisal Waduth
EN - Room-LR 40
EN30121334, EN30131334, EN30141334
KED3213 - Industrial Electronics Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - Room-LR 32
EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3233 - Power System Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sahrul Izwan
EN - Room-LR 33
EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3143 - Electrical Machine Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sahrul Izwan
EN - Room-LR 08
--- --- --- ---
Tuesday --- --- --- EN30121334, EN30131334
KED3213 - Industrial Electronics (Lab) LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - (EE) Computer Aided Circuit Design (PLC + CYME)
--- --- --- EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3153 - Data & Computer Network Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - Room-LR 13
--- ---
Wednesday EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3113 - Computer Architecture Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Mohd Zool Khazani
EN - Room-LR 21
EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3233 - Power System Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sahrul Izwan
EN - Room-LR 19
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- EN30121334, EN30131334, EN30141334, EN30151334, EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334, EN30651334
KRD3273 - Control System Lecture 1 - FK
EN - (MR) Mohamed Faisal Waduth
EN - Room-LR 21
EN30121334, EN30131334, EN30141334
KED3213 - Industrial Electronics Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - Room-LR 34
--- ---
Friday EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3153 - Data & Computer Network Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - Room-LR 05
EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3143 - Electrical Machine Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sahrul Izwan
EN - Room-LR 17
--- --- --- EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3113 - Computer Architecture Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Mohd Zool Khazani
EN - Room-LR 14
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30121534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday IT30141534, IT30131534, IT30431534, IT30441534, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
MPU2163 Pengajian Malaysia G2 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Azar Fatiha (Pt)
BK 18/19 - FASBIO
--- --- --- --- EN30131534, EN30121534
KFD1113 - Mathematics 1 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - Room-LR 21
--- --- ---
Tuesday EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
KFD1213 - Mathematics 2 Lecture 1 - FK
EN - (MR) Yeow Seuk Fei
EN - Room-LR 32
EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- EN30131534, EN30121534
KFD1113 - Mathematics 1 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - Room-LR 13
--- EN30121534, EN30131534, EN30221534, EN30231534, EN30321534, EN30331534, EN30621534, EN30631534
ZEU1223 - Proficiency English 2 G6 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Anuar (Pt)
BT 2 - FASBIO
Wednesday --- --- EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
KFD1213 - Mathematics 2 Lecture 1 - FK
EN - (MR) Yeow Seuk Fei
EN - Room-LR 19
--- --- --- --- --- --- IT30341534, IT30231534, IT30241534, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
ZEU1113 - Proficiency English 1 G5 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Atikah Zainuddin (Pt)
BT 2 - FASBIO
Friday --- --- EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- BT30231434, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30231534, EN30221534, EN30211534, EN30331534, EN30321534, EN30311534, EN30631534, EN30621534, EN30611534
MPU2412 Sport G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Khairul Firdaus Ne'matullah
IPIS 1
--- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30131334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday EN30121334, EN30131334, EN30141334, EN30151334, EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334, EN30651334
KRD3273 - Control System Lecture 1 - FK
EN - (MR) Mohamed Faisal Waduth
EN - Room-LR 40
EN30121334, EN30131334, EN30141334
KED3213 - Industrial Electronics Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - Room-LR 32
EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3233 - Power System Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sahrul Izwan
EN - Room-LR 33
EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3143 - Electrical Machine Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sahrul Izwan
EN - Room-LR 08
--- --- --- ---
Tuesday EN30141334, EN30131334
KED3133 - Digital Design Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Anis Sabirin Baharom
EN - Room-LR 05
--- EN30121334, EN30131334
KED3213 - Industrial Electronics (Lab) LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - (EE) Computer Aided Circuit Design (PLC + CYME)
--- EN30141434, EN30131434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30641434, EN30631434, EN30131334, EN30141334
KFD2163 - Mathematics 3 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room-LR 05
EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3153 - Data & Computer Network Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - Room-LR 13
--- ---
Wednesday EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3113 - Computer Architecture Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Mohd Zool Khazani
EN - Room-LR 21
EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3233 - Power System Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sahrul Izwan
EN - Room-LR 19
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday EN30141334, EN30131334
KED3133 - Digital Design Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Anis Sabirin Baharom
EN - Room-LR 33
EN30141334, EN30131334
KED3133 - Digital Design (Lab) LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Anis Sabirin Baharom
EN - (EC) Computer Simulation (Pspice + Visual Elite) Laboratory
EN30141434, EN30131434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30641434, EN30631434, EN30131334, EN30141334
KFD2163 - Mathematics 3 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room-LR 18
EN30121334, EN30131334, EN30141334, EN30151334, EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334, EN30651334
KRD3273 - Control System Lecture 1 - FK
EN - (MR) Mohamed Faisal Waduth
EN - Room-LR 21
EN30121334, EN30131334, EN30141334
KED3213 - Industrial Electronics Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - Room-LR 34
--- ---
Friday EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3153 - Data & Computer Network Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - Room-LR 05
EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3143 - Electrical Machine Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sahrul Izwan
EN - Room-LR 17
--- --- --- EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3113 - Computer Architecture Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Mohd Zool Khazani
EN - Room-LR 14
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30131434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- EN30141434, EN30131434
KED2173 - Communication System Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sasni Ismail
EN - Room-LR 15
EN30131434, EN30141434, EN30151434, EN30211434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30311434, EN30641434, EN30631434, EN30651434, EN30611434
KFD2223 - Pengaturcaraan Computer Lecture 1 - FK
EN - (ML) Norliana
EN - Room-LR 15
EN30141434, EN30131434, EN30231434
KED 2113 - Circuit Theory 1 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Wan Nazirah Wan Adnan
EN - Room-LR 17
EN30141434, EN30131434, EN30231434
KED 2163 - Digital Electronics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room LCD-LR23*
--- ---
Tuesday --- --- EN30141434, EN30131434
KED2173 - Communication System Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sasni Ismail
EN - Room-LR 32
--- --- EN30141434, EN30131434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30641434, EN30631434, EN30131334, EN30141334
KFD2163 - Mathematics 3 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room-LR 05
--- --- --- ---
Wednesday --- --- EN30141434, EN30131434, EN30231434
KED 2113 - Circuit Theory 1 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Wan Nazirah Wan Adnan
EN - Room-LR 20
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- EN30141434, EN30131434, EN30231434
KED 2163 - Digital Electronics (Lab) LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - (EC)_Basic Electronics Laboratory
EN30141434, EN30131434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30641434, EN30631434, EN30131334, EN30141334
KFD2163 - Mathematics 3 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room-LR 18
--- --- EN30141434, EN30131434, EN30231434
KED 2163 - Digital Electronics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room LCD-LR23*
--- ---
Friday --- --- EN30141434, EN30131434
KED2173 - Communication System (Lab) LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Sasni Ismail
EN - (EC) Communication Laboratory
--- --- --- EN30131434, EN30141434, EN30151434, EN30211434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30311434, EN30641434, EN30631434, EN30651434, EN30611434
KFD2223 - Pengaturcaraan Computer Lecture 1 - FK
EN - (ML) Norliana
EN - Room-LR 32
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30131534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday IT30141534, IT30131534, IT30431534, IT30441534, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
MPU2163 Pengajian Malaysia G2 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Azar Fatiha (Pt)
BK 18/19 - FASBIO
--- --- --- --- EN30131534, EN30121534
KFD1113 - Mathematics 1 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - Room-LR 21
--- --- ---
Tuesday EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
KFD1213 - Mathematics 2 Lecture 1 - FK
EN - (MR) Yeow Seuk Fei
EN - Room-LR 32
EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- EN30131534, EN30121534
KFD1113 - Mathematics 1 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - Room-LR 13
--- EN30121534, EN30131534, EN30221534, EN30231534, EN30321534, EN30331534, EN30621534, EN30631534
ZEU1223 - Proficiency English 2 G6 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Anuar (Pt)
BT 2 - FASBIO
Wednesday --- --- EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
KFD1213 - Mathematics 2 Lecture 1 - FK
EN - (MR) Yeow Seuk Fei
EN - Room-LR 19
--- --- --- --- --- --- IT30341534, IT30231534, IT30241534, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
ZEU1113 - Proficiency English 1 G5 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Atikah Zainuddin (Pt)
BT 2 - FASBIO
Friday --- --- EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- BT30231434, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30231534, EN30221534, EN30211534, EN30331534, EN30321534, EN30311534, EN30631534, EN30621534, EN30611534
MPU2412 Sport G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Khairul Firdaus Ne'matullah
IPIS 1
--- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30141334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday EN30121334, EN30131334, EN30141334, EN30151334, EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334, EN30651334
KRD3273 - Control System Lecture 1 - FK
EN - (MR) Mohamed Faisal Waduth
EN - Room-LR 40
EN30121334, EN30131334, EN30141334
KED3213 - Industrial Electronics Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - Room-LR 32
EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3233 - Power System Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sahrul Izwan
EN - Room-LR 33
EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3143 - Electrical Machine Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sahrul Izwan
EN - Room-LR 08
EN30151334, EN30141334, EN30211434
KED 2213 - Signal & System Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Wan Nazirah Wan Adnan
EN - Room-LR 05
--- ---
Tuesday EN30141334, EN30131334
KED3133 - Digital Design Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Anis Sabirin Baharom
EN - Room-LR 05
EN30151334, EN30141334, EN30211434
KED2253 - Measurement and Instrumentation (Lab) LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Taufik Ridzuan
EN30151334, EN30141334, EN30211434
KED 2213 - Signal & System Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Wan Nazirah Wan Adnan
EN - Room-LR 19
EN30141434, EN30131434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30641434, EN30631434, EN30131334, EN30141334
KFD2163 - Mathematics 3 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room-LR 05
EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3153 - Data & Computer Network Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - Room-LR 13
--- ---
Wednesday EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3113 - Computer Architecture Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Mohd Zool Khazani
EN - Room-LR 21
EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3233 - Power System Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sahrul Izwan
EN - Room-LR 19
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday EN30141334, EN30131334
KED3133 - Digital Design Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Anis Sabirin Baharom
EN - Room-LR 33
EN30141334, EN30131334
KED3133 - Digital Design (Lab) LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Anis Sabirin Baharom
EN - (EC) Computer Simulation (Pspice + Visual Elite) Laboratory
EN30141434, EN30131434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30641434, EN30631434, EN30131334, EN30141334
KFD2163 - Mathematics 3 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room-LR 18
EN30121334, EN30131334, EN30141334, EN30151334, EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334, EN30651334
KRD3273 - Control System Lecture 1 - FK
EN - (MR) Mohamed Faisal Waduth
EN - Room-LR 21
EN30121334, EN30131334, EN30141334
KED3213 - Industrial Electronics Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - Room-LR 34
--- ---
Friday EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3153 - Data & Computer Network Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Siti Rahayu Hassan
EN - Room-LR 05
EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3143 - Electrical Machine Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sahrul Izwan
EN - Room-LR 17
--- --- --- EN30141334, EN30131334, EN30121334
KED3113 - Computer Architecture Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Mohd Zool Khazani
EN - Room-LR 14
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30141434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- EN30141434, EN30131434
KED2173 - Communication System Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sasni Ismail
EN - Room-LR 15
EN30131434, EN30141434, EN30151434, EN30211434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30311434, EN30641434, EN30631434, EN30651434, EN30611434
KFD2223 - Pengaturcaraan Computer Lecture 1 - FK
EN - (ML) Norliana
EN - Room-LR 15
EN30141434, EN30131434, EN30231434
KED 2113 - Circuit Theory 1 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Wan Nazirah Wan Adnan
EN - Room-LR 17
EN30141434, EN30131434, EN30231434
KED 2163 - Digital Electronics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room LCD-LR23*
--- ---
Tuesday --- --- EN30141434, EN30131434
KED2173 - Communication System Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sasni Ismail
EN - Room-LR 32
--- --- EN30141434, EN30131434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30641434, EN30631434, EN30131334, EN30141334
KFD2163 - Mathematics 3 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room-LR 05
EN30151334, EN30141434
KED2263 - Circuit Theory 2 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sasni Ismail
EN - Room-LR 21
--- ---
Wednesday --- --- EN30141434, EN30131434, EN30231434
KED 2113 - Circuit Theory 1 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Wan Nazirah Wan Adnan
EN - Room-LR 20
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday EN30151334, EN30141434
KED2263 - Circuit Theory 2 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sasni Ismail
EN - Room-LR 06
EN30141434, EN30131434, EN30231434
KED 2163 - Digital Electronics (Lab) LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - (EC)_Basic Electronics Laboratory
EN30141434, EN30131434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30641434, EN30631434, EN30131334, EN30141334
KFD2163 - Mathematics 3 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room-LR 18
--- --- EN30141434, EN30131434, EN30231434
KED 2163 - Digital Electronics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room LCD-LR23*
--- ---
Friday --- --- EN30141434, EN30131434
KED2173 - Communication System (Lab) LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Sasni Ismail
EN - (EC) Communication Laboratory
--- --- --- EN30131434, EN30141434, EN30151434, EN30211434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30311434, EN30641434, EN30631434, EN30651434, EN30611434
KFD2223 - Pengaturcaraan Computer Lecture 1 - FK
EN - (ML) Norliana
EN - Room-LR 32
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30151334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday EN30121334, EN30131334, EN30141334, EN30151334, EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334, EN30651334
KRD3273 - Control System Lecture 1 - FK
EN - (MR) Mohamed Faisal Waduth
EN - Room-LR 40
EN30151334, EN30211434
KED 2234 - Analog Electronics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room LCD-LR 02*
--- --- EN30151334, EN30211434
KED 2234 - Analog Electronics (Lab) LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - (EC)_Basic Electronics Laboratory
EN30151334, EN30141334, EN30211434
KED 2213 - Signal & System Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Wan Nazirah Wan Adnan
EN - Room-LR 05
--- ---
Tuesday --- --- EN30151334, EN30141334, EN30211434
KED2253 - Measurement and Instrumentation (Lab) LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Taufik Ridzuan
EN30151334, EN30141334, EN30211434
KED 2213 - Signal & System Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Wan Nazirah Wan Adnan
EN - Room-LR 19
EN30151334, EN30211434
KED2253 - Measurement and Instrumentation Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Taufik Ridzuan
EN - Room-LR 08
EN30151334, EN30141434
KED2263 - Circuit Theory 2 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sasni Ismail
EN - Room-LR 21
--- ---
Wednesday --- --- EN30151334, EN30211434
KED 2234 - Analog Electronics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room LCD-LR 02*
EN30151334, EN30211434
KED2243 - Microprocessor Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Mohd Zool Khazani
EN - Room-LR 05
--- --- --- --- --- ---
Thursday EN30151334, EN30141434
KED2263 - Circuit Theory 2 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Sasni Ismail
EN - Room-LR 06
EN30151334, EN30211434
KED2243 - Microprocessor (Lab) LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Mohd Zool Khazani
EN - (EC) Microprocessor Laboratory
EN30151334, EN30211434
KED2243 - Microprocessor Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Mohd Zool Khazani
EN - Room-LR 40
EN30121334, EN30131334, EN30141334, EN30151334, EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334, EN30651334
KRD3273 - Control System Lecture 1 - FK
EN - (MR) Mohamed Faisal Waduth
EN - Room-LR 21
EN30151334, EN30211434
KED2253 - Measurement and Instrumentation Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Taufik Ridzuan
EN - Room-LR 40
--- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30151434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- EN30131434, EN30141434, EN30151434, EN30211434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30311434, EN30641434, EN30631434, EN30651434, EN30611434
KFD2223 - Pengaturcaraan Computer Lecture 1 - FK
EN - (ML) Norliana
EN - Room-LR 15
--- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- EN30131434, EN30141434, EN30151434, EN30211434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30311434, EN30641434, EN30631434, EN30651434, EN30611434
KFD2223 - Pengaturcaraan Computer Lecture 1 - FK
EN - (ML) Norliana
EN - Room-LR 32
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30211434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday EN30211434, EN30231434
KRD2223 - Electrical Technology Lecture 1 - FK
EN - (MR) Nadya Binti Abdullah
EN - Room-LR 19
EN30151334, EN30211434
KED 2234 - Analog Electronics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room LCD-LR 02*
EN30131434, EN30141434, EN30151434, EN30211434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30311434, EN30641434, EN30631434, EN30651434, EN30611434
KFD2223 - Pengaturcaraan Computer Lecture 1 - FK
EN - (ML) Norliana
EN - Room-LR 15
EN30151334, EN30211434
KED 2234 - Analog Electronics (Lab) LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - (EC)_Basic Electronics Laboratory
EN30151334, EN30141334, EN30211434
KED 2213 - Signal & System Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Wan Nazirah Wan Adnan
EN - Room-LR 05
--- ---
Tuesday EN30211434, EN30231434
KRD1213 - Instrumentation and Measurements Lecture 1 - FK
EN - (MR) Zulkifli Abd Rahman
EN - Room-LR 39
EN30151334, EN30141334, EN30211434
KED2253 - Measurement and Instrumentation (Lab) LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Taufik Ridzuan
EN30151334, EN30141334, EN30211434
KED 2213 - Signal & System Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Wan Nazirah Wan Adnan
EN - Room-LR 19
EN30151334, EN30211434
KED2253 - Measurement and Instrumentation Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Taufik Ridzuan
EN - Room-LR 08
EN30211434, EN30231434
KRD3253 - Mechatronic System Design Lecture 1 - FK
EN - (MR) Mohamed Faisal Waduth
EN - Room-LR 15
--- ---
Wednesday EN30231434, EN30211434, FS30141434, FS30131434, FS30121434, FS30111434, FS30151334, FS30141334, FS30131334
FSD3193/KRD3263 - Robotic Automation/Robot Technology Lecture 1 - FK
EN - (MR) Nadya Binti Abdullah
EN - Room-LR 13
EN30151334, EN30211434
KED 2234 - Analog Electronics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room LCD-LR 02*
EN30151334, EN30211434
KED2243 - Microprocessor Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Mohd Zool Khazani
EN - Room-LR 05
--- --- --- --- --- ---
Thursday EN30211434, EN30231434
KRD1213 - Instrumentation and Measurements Lecture 1 - FK
EN - (MR) Zulkifli Abd Rahman
EN - Room-LR 35
EN30151334, EN30211434
KED2243 - Microprocessor (Lab) LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Mohd Zool Khazani
EN - (EC) Microprocessor Laboratory
EN30151334, EN30211434
KED2243 - Microprocessor Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Mohd Zool Khazani
EN - Room-LR 40
EN30211434, EN30231434
KRD2223 - Electrical Technology Lecture 1 - FK
EN - (MR) Nadya Binti Abdullah
EN - Room-LR 06
EN30151334, EN30211434
KED2253 - Measurement and Instrumentation Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Taufik Ridzuan
EN - Room-LR 40
--- ---
Friday EN30211434, EN30231434
KRD3253 - Mechatronic System Design Lecture 1 - FK
EN - (MR) Mohamed Faisal Waduth
EN - Room-LR 01
EN30231434, EN30211434, FS30141434, FS30131434, FS30121434, FS30111434, FS30151334, FS30141334, FS30131334
FSD3193/KRD3263 - Robotic Automation/Robot Technology Lecture 1 - FK
EN - (MR) Nadya Binti Abdullah
EN - Room-LR 20
--- --- --- EN30131434, EN30141434, EN30151434, EN30211434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30311434, EN30641434, EN30631434, EN30651434, EN30611434
KFD2223 - Pengaturcaraan Computer Lecture 1 - FK
EN - (ML) Norliana
EN - Room-LR 32
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30231434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday EN30211434, EN30231434
KRD2223 - Electrical Technology Lecture 1 - FK
EN - (MR) Nadya Binti Abdullah
EN - Room-LR 19
--- --- EN30131434, EN30141434, EN30151434, EN30211434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30311434, EN30641434, EN30631434, EN30651434, EN30611434
KFD2223 - Pengaturcaraan Computer Lecture 1 - FK
EN - (ML) Norliana
EN - Room-LR 15
EN30141434, EN30131434, EN30231434
KED 2113 - Circuit Theory 1 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Wan Nazirah Wan Adnan
EN - Room-LR 17
EN30141434, EN30131434, EN30231434
KED 2163 - Digital Electronics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room LCD-LR23*
--- ---
Tuesday EN30211434, EN30231434
KRD1213 - Instrumentation and Measurements Lecture 1 - FK
EN - (MR) Zulkifli Abd Rahman
EN - Room-LR 39
--- --- --- --- EN30141434, EN30131434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30641434, EN30631434, EN30131334, EN30141334
KFD2163 - Mathematics 3 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room-LR 05
EN30211434, EN30231434
KRD3253 - Mechatronic System Design Lecture 1 - FK
EN - (MR) Mohamed Faisal Waduth
EN - Room-LR 15
--- ---
Wednesday EN30231434, EN30211434, FS30141434, FS30131434, FS30121434, FS30111434, FS30151334, FS30141334, FS30131334
FSD3193/KRD3263 - Robotic Automation/Robot Technology Lecture 1 - FK
EN - (MR) Nadya Binti Abdullah
EN - Room-LR 13
EN30141434, EN30131434, EN30231434
KED 2113 - Circuit Theory 1 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Wan Nazirah Wan Adnan
EN - Room-LR 20
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday EN30211434, EN30231434
KRD1213 - Instrumentation and Measurements Lecture 1 - FK
EN - (MR) Zulkifli Abd Rahman
EN - Room-LR 35
EN30141434, EN30131434, EN30231434
KED 2163 - Digital Electronics (Lab) LAB 1 - FK
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - (EC)_Basic Electronics Laboratory
EN30141434, EN30131434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30641434, EN30631434, EN30131334, EN30141334
KFD2163 - Mathematics 3 Lecture 1 - FK
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room-LR 18
EN30211434, EN30231434
KRD2223 - Electrical Technology Lecture 1 - FK
EN - (MR) Nadya Binti Abdullah
EN - Room-LR 06
EN30141434, EN30131434, EN30231434
KED 2163 - Digital Electronics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (DipEE) Azlia Jaapar
EN - Room LCD-LR23*
--- ---
Friday EN30211434, EN30231434
KRD3253 - Mechatronic System Design Lecture 1 - FK
EN - (MR) Mohamed Faisal Waduth
EN - Room-LR 01
EN30231434, EN30211434, FS30141434, FS30131434, FS30121434, FS30111434, FS30151334, FS30141334, FS30131334
FSD3193/KRD3263 - Robotic Automation/Robot Technology Lecture 1 - FK
EN - (MR) Nadya Binti Abdullah
EN - Room-LR 20
--- --- --- EN30131434, EN30141434, EN30151434, EN30211434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30311434, EN30641434, EN30631434, EN30651434, EN30611434
KFD2223 - Pengaturcaraan Computer Lecture 1 - FK
EN - (ML) Norliana
EN - Room-LR 32
--- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30211534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday IT30141534, IT30131534, IT30431534, IT30441534, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
MPU2163 Pengajian Malaysia G2 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Azar Fatiha (Pt)
BK 18/19 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
KFD1213 - Mathematics 2 Lecture 1 - FK
EN - (MR) Yeow Seuk Fei
EN - Room-LR 32
EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
KFD1213 - Mathematics 2 Lecture 1 - FK
EN - (MR) Yeow Seuk Fei
EN - Room-LR 19
--- --- --- --- --- --- IT30341534, IT30231534, IT30241534, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
ZEU1113 - Proficiency English 1 G5 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Atikah Zainuddin (Pt)
BT 2 - FASBIO
Friday --- --- EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- EN30111534, EN30211534, EN30311534, EN30611534
MPU2422 / MPU3422 Event Management G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Hafiza Abdul Hamid
FESS - BT 3
--- --- --- BT30231434, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30231534, EN30221534, EN30211534, EN30331534, EN30321534, EN30311534, EN30631534, EN30621534, EN30611534
MPU2412 Sport G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Khairul Firdaus Ne'matullah
IPIS 1
--- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30221534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday IT30141534, IT30131534, IT30431534, IT30441534, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
MPU2163 Pengajian Malaysia G2 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Azar Fatiha (Pt)
BK 18/19 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
KFD1213 - Mathematics 2 Lecture 1 - FK
EN - (MR) Yeow Seuk Fei
EN - Room-LR 32
EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- --- --- --- EN30121534, EN30131534, EN30221534, EN30231534, EN30321534, EN30331534, EN30621534, EN30631534
ZEU1223 - Proficiency English 2 G6 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Anuar (Pt)
BT 2 - FASBIO
Wednesday --- --- EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
KFD1213 - Mathematics 2 Lecture 1 - FK
EN - (MR) Yeow Seuk Fei
EN - Room-LR 19
--- --- --- --- --- --- IT30341534, IT30231534, IT30241534, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
ZEU1113 - Proficiency English 1 G5 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Atikah Zainuddin (Pt)
BT 2 - FASBIO
Friday --- --- EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- BT30231434, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30231534, EN30221534, EN30211534, EN30331534, EN30321534, EN30311534, EN30631534, EN30621534, EN30611534
MPU2412 Sport G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Khairul Firdaus Ne'matullah
IPIS 1
--- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30231534
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday IT30141534, IT30131534, IT30431534, IT30441534, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
MPU2163 Pengajian Malaysia G2 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Azar Fatiha (Pt)
BK 18/19 - FASBIO
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
KFD1213 - Mathematics 2 Lecture 1 - FK
EN - (MR) Yeow Seuk Fei
EN - Room-LR 32
EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- --- --- --- EN30121534, EN30131534, EN30221534, EN30231534, EN30321534, EN30331534, EN30621534, EN30631534
ZEU1223 - Proficiency English 2 G6 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Anuar (Pt)
BT 2 - FASBIO
Wednesday --- --- EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
KFD1213 - Mathematics 2 Lecture 1 - FK
EN - (MR) Yeow Seuk Fei
EN - Room-LR 19
--- --- --- --- --- --- IT30341534, IT30231534, IT30241534, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30611534, EN30621534, EN30631534
ZEU1113 - Proficiency English 1 G5 - FK/FASBIO/FCSIT
CFGS - Atikah Zainuddin (Pt)
BT 2 - FASBIO
Friday --- --- EN30611534, EN30621534, EN30631534, EN30311534, EN30321534, EN30331534, EN30211534, EN30221534, EN30231534, EN30111534, EN30121534, EN30131534
KFD1134 - Physics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (MR) Mohammad Emran Rusli
EN - Room LCD-LR24*
--- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- BT30231434, EN30111534, EN30121534, EN30131534, EN30231534, EN30221534, EN30211534, EN30331534, EN30321534, EN30311534, EN30631534, EN30621534, EN30611534
MPU2412 Sport G1 - FK/FASBIO/FCSIT/FESS
CFGS - Khairul Firdaus Ne'matullah
IPIS 1
--- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30311112
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30321234
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Tuesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Wednesday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Thursday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Friday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30331334
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday EN30121334, EN30131334, EN30141334, EN30151334, EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334, EN30651334
KRD3273 - Control System Lecture 1 - FK
EN - (MR) Mohamed Faisal Waduth
EN - Room-LR 40
--- EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334
KJD3154 - Fluid Mechanics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (ML) Yusman
EN - Room LCD-LR 07*
EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334, FS30141434, FS30131434, FS30121434, FS30111434, FS30151334, FS30141334, FS30131334
KJD3253/FFD3143 - Fluid Power/Hidraulic and Pneumatic Lecture 1 - FK
EN - (ML) Mohd Darnalis
EN - Room-LR 13
EN30311334, EN30351334, EN30341334, EN30331334
KJD3273 - Machine Design Lecture 1 - FK
EN - (ML) Mohd Arif
EN - Room-LR 18
--- --- ---
Tuesday EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334
KJD3102/KFD2213 - Project Management Lecture 1 - FK
EN - (ML) Muhammad Rodzi
EN - Room-LR 13
EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334
KJD3163 - Applied Thermodynamics Lecture 1 - FK
EN - (ML) Siti Marhamah
EN - Room-LR 13
EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334
KJD3183 - Instrumentation and Measurement Lecture 1 - FK
EN - (ML) Mazian
EN - Room-LR 33
EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334
KJD3173 - Mechanics of Machines Lecture 1 - FK
EN - (ML) Nurudin
EN - Room-LR 18
EN30311334, EN30351334, EN30341334, EN30331334
KJD3273 - Machine Design Lecture 1 - FK
EN - (ML) Mohd Arif
EN - Room-LR 16
--- ---
Wednesday EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334
KJD3173 - Mechanics of Machines Lecture 1 - FK
EN - (ML) Nurudin
EN - Room-LR 17
EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334
KJD3163 - Applied Thermodynamics Lecture 1 - FK
EN - (ML) Siti Marhamah
EN - Room-LR 06
EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334
KJD3102/KFD2213 - Project Management Lecture 1 - FK
EN - (ML) Muhammad Rodzi
EN - Room-LR 34
--- --- --- --- --- ---
Thursday EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334
KJD3154 - Fluid Mechanics Lecture 2 - FK (LCD Room)
EN - (ML) Yusman
EN - Room LCD-LR 04*
--- --- --- --- EN30121334, EN30131334, EN30141334, EN30151334, EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334, EN30651334
KRD3273 - Control System Lecture 1 - FK
EN - (MR) Mohamed Faisal Waduth
EN - Room-LR 21
EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334
KJD3183 - Instrumentation and Measurement Lecture 1 - FK
EN - (ML) Mazian
EN - Room-LR 17
--- ---
Friday EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334, FS30141434, FS30131434, FS30121434, FS30111434, FS30151334, FS30141334, FS30131334
KJD3253/FFD3143 - Fluid Power/Hidraulic and Pneumatic Lecture 1 - FK
EN - (ML) Mohd Darnalis
EN - Room-LR 39
--- --- --- --- --- EN30331334, EN30311334, EN30351334, EN30341334
KJD3181 - Mechanical Workshop II LAB 2 - FK
EN - (ML) Ir Mohd Shukri
--- ---
Saturday --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.27.5 on 8/24/15 9:28 AM

back to the top

UNIVERSITI SELANGOR (UNISEL)
EN30331434
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Monday EN30331434, EN30341434, EN30311434
KJD2163 - Thermodynamics Lecture 1 - FK
EN - (ML) Siti Marhamah
EN - Room-LR 06
EN30331434, EN30341434, EN30311434, EN30641434, EN30631434, EN30651434, EN30611434
KJD2233/KAD2123 - Strength of Materials Lecture 1 - FK
EN - (ML) Ojo Kurdi
EN - Room-LR 06
EN30131434, EN30141434, EN30151434, EN30211434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30311434, EN30641434, EN30631434, EN30651434, EN30611434
KFD2223 - Pengaturcaraan Computer Lecture 1 - FK
EN - (ML) Norliana
EN - Room-LR 15
EN30331434, EN30341434, EN30311434
KJD2123 - Materials Science Lecture 1 - FK
EN - (ML) Mohd Azam
EN - Room-LR 20
EN30331434, EN30341434, EN30311434
KJD2143 - Statik Lecture 1 - FK
EN - (ML) Mohd Azam
EN - Room-LR 35
--- ---
Tuesday EN30311434, EN30341434, EN30331434
KJD2172 - Computer Aided Design (CAD) LAB 1 - FK
EN - (ML) Nazlin Hanie
EN30331434, EN30341434, EN30311434
KJD2243 - Dynamics Lecture 1 - FK
EN - (ML) Sree Rama Dasson
EN - Room-LR 14
--- EN30141434, EN30131434, EN30231434, EN30331434, EN30341434, EN30641434, EN30631434, EN30131334, EN30141334
KFD2163 - Mathematics 3